30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - 303030

Stran: [1]
1
Zdravím,

rád bych zkonzultoval případ auta zaparkovaného v zóně na parkovišti sídliště, ale protože řidič ví, jak se (a co) na sídlišti parkuje, zaparkoval na konec parkoviště a přes dvě místa. Ale byl listopad, takže zákony-a-značení-respektující řidič takto zaparkoval z toho důvodu, že značení bylo pod vrstvou listí, a které vinou správce komunikace nešlo vidět. Listí evidentně odvál večerní vítr těsně před návštěvou MP.

24.10.2021 20:18 údajný přestupek
25.10.2021 Výzva k dostavení se k sepsání zápisu o podání vysvětlení (vyzvednuto z DS a ignorováno)
26.10.2021 řidičem zdokumentováno parkoviště pro případnou obhajobu, které je v určitých částech zasypáno listím, sice jiná část, ale pořád to samé parkoviště
04.08.2022 Výzva k uhrazení určené částky (dopis z MÚ, auto na IČO)
09.08.2022 Výzva k uhrazení určené částky (vyzvednutí na poště)

Ano, uznávám, vyzvednout si dopis osobně a zprávu z DS ihned byla chyba a právě proto bych rád nabral další skill.

V plánu je počkat na příkaz/vinen, podívat se na spis a poslat odvolání s tím, že po mně nelze požadovat, abych v úklidu suploval správce komunikace a hledal pod spadaným listím dopravní značení + nějaké další zajímavé body zde z fóra. Může být? Zajímavým bodem bude i to svislé dopravní značení.

Stran: [1]