30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - iWarp

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 29
32
Akorát tam tedy musím učinit to aktivní převzetí papírů od pohůnka, případně na kontaktní místě. A v případě bytového listu musí proběhnout i nějaké napárování bar kódu, jestli jsem to dobře pochopil.

33
Jaké tedy máme možnosti?
1. Totální ignore a v případném řízení spolehnutí na neprokazatelnost zavinění?
2. Rušení pobytu (to se ovšem nesnese se zbrojákem)?
3. Převzetí formulářů a v případném řízení tvrdit, že jsem vše řádně vyplněné hodil do schránky?

34
Zajímavé články z internetu / Re:Černé ovce - pokuty
« kdy: 17 Ledna 2021, 09:12:59 »
Mně přišla divná údajná hláška advokáta Tognera (eč-čak 17832), že jeho klient po úspěšné správní žalobě peníze za pokutu zatím zpět nedostal, protože ještě neproběhlo nové správní řízení v této věci. Wtf? :o I kdyby soud zrušil "jen" odvolací rozhodnutí, tak není důvod těm lupičům nechávat zálohu na nepravomocné rozhodnutí SO1, ne?

35
Tak co třeba něco jako:
Hodnocení škodlivosti tvrzeného přestukového jednání spočívajícího v nepředložení zapomenutého řidičkého průkazu správního orgán prvého stupně odbyl pouze obligátní floskulí o běžně se vyskytujících případech, místo toho, aby se zabýval konkrétními okolnostmi. To u tohoto typu přestupku platilo možná tak v tom roce 2001. Dnes, když si hlídky PČR bežně lustrují řidičská oprávnění vzdáleně i po předložení řidičského průkazu, nemůže v běžně se vyskytujících případech způsobit žádný škodlivý následek, pokud se řidič hlídce spolehlivě prokáže třeba občanským průkazem a ta si na základě toho tak jako tak jeho řidičská oprávnění vylusutruje vzdáleně, tak jako tomu bylo v tomto případě.

Edit: tučně.

36
Zapadá to do té dfensovy mantry, že většina pokut je nezákonných. :)

37
To řikám furt, že je lepší narazit na lupiče, než na fízly. Lupičům má člověk aspoň nějakou šanci se ubránit...

38
Zeptat se, jestli je to to výzva jménem zákona a připravit se krýt si líc před fackou.

39
Potřebuji poradit - ostatní / Re:SPZ
« kdy: 02 Listopadu 2020, 10:38:31 »
Vzal bych velkou obálku, hodil do ní značky, technický průkaz, ORV, žádost o dočasné vyřazení vozidlaz registru silničních vozidel a čestné prohlášení, že dočasně vyřazované vozidlo není odstaveno na veřejné komunikaci a není nebezpečným odpadem a poslal to všechno rekomando na podatelnu magistrátu.

40
Jejde... to se zas dneska budou všichni divit, jaká banda sráčů je ta parta kolem Bureše.

41
Zajímavé články z internetu / [NETFLIX] The Confession Tapes
« kdy: 21 Října 2020, 10:24:11 »
Kdo ještě nezná – na netflixu je pěkný seriál o tom proč nemluvit s policií. Odporúčám.

42
Není to tam uvedeno, protože jsou to zákeřné kurvy, které to tam ze zákona uvádět nemusí. Co se týče bodů, jediné o čem vás informují je, že jste už dosáhl 12 bodů a máte odevzdat řidičák. Kolik se za který přestupek (vskutku automaticky) přičítá bodů si musíte zjistit sám buď v zákoně, nebo např. v tomto katalogu. Kolik máte aktuálně na kontě si musíte zjistit sám z výpisu.

43
Zajímavé články z internetu / Re:Pyrátská autoškola
« kdy: 12 Října 2020, 15:19:12 »
To se docela dost pletete. Vlastnictví řidičáku není vůbec určující. Řidič je účastník provozu na pozemních komunikacích, který řídí motorové nebo nemotorové vozidlo anebo tramvaj; řidičem je i jezdec na zvířeti. A každému řidiči motorového vozidla (i tomu bez řidičáku) hrozí pokuty a započítávají se body.

44
Nedopravní tématika / Re:Rousky na hubu vsude
« kdy: 07 Října 2020, 10:14:37 »
To jsem nečekal, že tolik lidí ještě pořád zvedá cizí čísla. Čekal jsem, že to bude jen pár podnikatelů, pro které je ještě telefon hlavní komunikační kanál s novými zákazníky. Mně mají reálnou šanci dovolat se pouze moji blízcí, pár spolupracovníků a pak už jen ti, kteří se na tom se mnou předem domluví jiným kanálem.

45
Sazím na odpustek. Můžete se docela spolehnout, že pokud nevíte o co jde (nečekáte odpověď na nějakou svou žádost), nebude to nic ve vašem zájmu.

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 29