30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - arwi

Stran: 1 ... 4 5 [6]
76
Pár dní nazpět jsem jel okolo oběma směry a žádná rychlostně omezující plechová tabule tam nebyla. Takže pokud nebude svítit něco jiného, platí dálniční 130.

77
Zajímavé, že největší tukové zásoby z osob na fotce má opicajt. U nás ve městě je to stejné, protože pěšky jdou jen z auta pro kus žvance :)

78
Nedopravní tématika / Prý mula - očkování
« kdy: 14 Října 2020, 10:16:48 »
https://www.youtube.com/watch?v=yvbPionpZ7M&feature=share&fbclid=IwAR3lkjhN07RSyJ8cZE8kwXf8RRRgV-VSFg15b4lFNYRxjhgKDVz-phomASE

http://michalapetr.cz/doku.php  - hledat MaP 629


Je možné, že je to hoax, nebo hodně pokřivené, ale nakonec smysl by to i dávalo...

81
Obávám se toho, že to mají připravené a procpou to v době nouzového stavu, který do pár dnů bude vyhlášen....

82
Málem by člověk přehlédnul:

https://www.mvcr.cz/clanek/ministerstvo-vnitra-po-zkusenostech-s-epidemii-koronaviru-predstavilo-revizi-ustavniho-zakona-o-bezpecnosti.aspx

Během stavu nebezpečí bude možné na nezbytně nutnou dobu omezit vlastnické právo, svobodu pohybu a pobytu, právo pokojně se shromažďovat, podnikat či právo na nedotknutelnost osoby a obydlí. Na rozdíl od stavu nouze však nebude možné omezit právo na stávku.

84
Stalo se mi 2x, že jsem objednal zboží a prodejce nedal nijak vědět (ani potvrzení, nic). Objednal jsem jinde a zboží dostal bez problému.
Po nějakém čase se jednou ozval původní obchod a ve druhém případě rovnou dopravce, že mi veze zboží.
Zatím vždy zafungovalo:
Vzhledem k výše zmíněným okolnostem tímto oznamuji, že odstupuji od kupní smlouvy č.20158849 podle ustanovení § 1829 odst. 1 ve spojení s § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.

https://www.kurzy.cz/zakony/89-2012-obcansky-zakonik/cast-4-hlava-1-dil-4-oddil-2-pododdil-1/

Když se k tomu případně přimontuje výše zmíněný § 1832, tak je to jasné.

S těmito vícenáklady musí prodejce počítat v ceně dopravy + případné dobírky

85
Nedopravní tématika / rozhovor s Landou
« kdy: 23 Července 2020, 08:57:32 »
https://www.youtube.com/watch?v=cuzLRMKA_Ck

dobrý rozhovor s Landou, kdo má zájem, obzvláště od cca 20-25 minuty, kdy se dostanou na téma svoboda

86
Zajímalo by mě, jak se to doopravdy stalo. Policie určitě záznam z kamery neukáže. Hádám však, že kdyby to byla jen její vinna, tak by se s tím netajili, jako další střelivo pro utažení práv a svobod.
Ale aby to nebyla klasika u T-mobilu, hodím to z pravého (po nájezdu z jižní stojky) doprostřed před čumák jiného a on to nějak ubrzdí, ne voe. Jen tam tentokrát byla frajerka, co přes mlhu alkoholu a drog nebyla schopna reagovat. Mohlo by tomu odpovídat její "jen" zdeformovaný čumák. Je to roztočilo a omlátilo + nepřipoutanost. Ale to už asi moc fantazíruju....

87
Bohužel, jak jste již našel: Měřicí zařízení bude umístěno v následující lokalitě : silnice 11/106, obec Chlístov v obou směrech

88
Děkuji. Poslal jsem Vám soukromou zprávu.

Jinak se jedná o obci Chlístov, silnice 106 a ne Chlistov.
A jak koukám používají rádi větu "měření rychlosti jízdy bylo provedeno silničním radarovým rychloměrem UNICAM / CAM18001845, který měl v době měření platné metrologické ověření.", jak jsem zjistil z jiných vláken.

89
Zdravím,

přišla mi VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov), kde v obci Chlistov začali od 1.5.2020 s měřením na výjezdu směrem na Benešov.
3.5. spácháno. 11.5. přišla pošta (takže docela rychlé). Očekávám ještě několik písemností vzhledem k tomu, že jsem si více jak týden nevšimnul, že se měří.

Rád bych ignoroval a následně do 60 dnů udal řidiče.

Platí, prosím, stále ještě, že toho mají moc a nestíhají?
Nebo je lepší volit jinou taktiku?

Stran: 1 ... 4 5 [6]