30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - arwi

Stran: 1 2 [3] 4 5 6
31
Co mám zprávy od pana Caroprd111 je to stále v pozici zastavení řízení, bez reakce na odvolání. Na začátku května bylo výročí přestupku. Ale nevím přesné datum, kdy bylo zahájeno správní řízení (i když bylo zastaveno). Asi jinak než WINem to nedopadne, ale rád bych znal ještě datum zahájení řízení, abych mohl začít trochu prudit úřad jakožto majitel vozu.

33
Nedopravní tématika / Re:Rousky na hubu vsude
« kdy: 20 Dubna 2021, 11:24:48 »
Tohle rozhoduje o našich životech:

https://www.reflex.cz/clanek/rozhovory/106601/rozhovor-s-rene-levinskym-o-uzavrenem-skolstvi-a-jedne-spatne-predikci.html

Rozhovor je určen jen pro lidi s vysokou sebeodolností.

35
Měl jsem fobii první generace 1,2 HTP 47 kW a dokázalo to jet i 189km/h (podle GPS) na tachu bylo 200 a třásl se volant. Jen se tím stylem jízdy vypila celá nádrž při cestě z Prahy do Brna.

36
Nedopravní tématika / Re:onboard kamera v roce 2021
« kdy: 09 Dubna 2021, 13:02:17 »
Každou minutu nahrávání v 4K kvalita při 30 fps zabírá 375 MB. Pokud tato data extrapolujeme na hodiny, dá nám celkem 22.5 GB za jednohodinový klip. To znamená, že s více než 5 hodinami videa 4K zcela zaplníme paměť s kapacitou 128 GB.

37
12 měsíční česká studie prokazují ničím nepodloženou uzávěru školství. Text převzat z FB Lukáše Pollerta:

https://genespector.com/documents/Vyvoj_epidemie_SARS-CoV-2_u_deti_v_populaci_CR.pdf?fbclid=IwAR1FdZ6PIkA23MnWdNdPsKmVW56t3xCw_KqK9lxTS9nO2ehPMBD1jAw3gSs

Nová studie o prevalenci nákazy viru SARS-COV-2 u dětí v České republice za 12 měsíců. Odkaz níže.
1. Naše studie prokazuje setrvale velmi nízkou prevalenci infekce a nízkou infektivitu SARS−CoV−2 v dětské populaci. Děti nejsou primárním zdrojem nákazy ani ve školách ani v domácnosti. Mnohem pravděpodobněji jsou nakaženy v domácnosti. Tyto výsledky jsou v souladu s řadou zahraničních studií [4].
2. Aktuálně provedená plošná vyšetření ukazují, že se prevalence infekce v této populaci blíží nule.
3. V současnosti uplatňovaná protiepidemická opatření ve školství jsou vzhledem k těmto poznatkům podle
našeho názoru kontraproduktivní. Tyto výsledky jsou v souladu řadou zahraničních studií [6–8].
4. Jistě lze očekávat, že po jejich ukončení dojde k mírnému nárůstu prevalence infekce mezi dětmi. Tento fakt by ale neměl mít zásadní významný vliv na další průběh epidemie v populaci. Riziko infekce dospělých dětmi žijícími ve společné domácnosti je nevýznamné [9].
5. Je otázkou, do jaké míry má smysl přenosu infekce ve školách bránit. Vzhledem k nízké infektivitě SARS−CoV−2 v dětské populaci by soustavné sledování infekce a následná karanténní opatření limitovala
a oddalovala dosažení kolektivní imunity v této populaci. Toto „zplošťování křivky“ je částečně odůvodnitelné v rizikové populaci, kde snižuje zatížení zdravotního systému. V případě dětské populace by však toto „zplošťování“ trvalo nepřiměřeně dlouhou dobu se všemi negativními dopady na zdraví a výchovu dětí a na fungování jejich rodin.

39
Potřebuji poradit - ostatní / Re:Totalitní checkpointy na cestách
« kdy: 30 Března 2021, 23:31:46 »
Podle mě odpočívají a připravují se na velikonoční víkend, kdy vyrazí v plné polní.

41
Tuhle zastavily mého tatíka a ten se jich zeptal, jestli vědí, jaký je rozdíl mezi nimi s SNB. Na jejich nechápavý výraz jim řekl, že SNBáci alespoň chodily v uniformě a né montérkách, ale že chování mají stejné.

42
Za mě rozhodně bod 3. kdy formuláře "určitě" řádně vyplním a vložím do blízké schránky :).

43
Nedopravní tématika / Re:Rousky na hubu vsude
« kdy: 17 Března 2021, 13:41:10 »
Již brzy Hamáček představí svého přepracovaného psa, který je jednoduchý, přehledný a lehce pochopitelný pro všechny!:
Stupeň 5 - vše zavřeno
Stupeň 4 - vše zavřeno
Stupeň 3 - vše zavřeno
Stupeň 2 - vše zavřeno
Stupeň 1 - vše zavřeno

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/predstavime-noveho-psa-ktery-nastavi-jasne-cile-oznamil-hamacek-147412#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=xcd2CTFHyCb-202103171235&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

44
Nedopravní tématika / Re:Rousky na hubu vsude
« kdy: 15 Března 2021, 10:33:54 »
Hezké, ale jestli to bude na nabuzeného testosterona stačit?
https://stavbeznouze.cz/blog/jak-celit-policajtum/

Stran: 1 2 [3] 4 5 6