30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - kverulant

Stran: 1 [2] 3 4 ... 109
16
Stačí mít nehodu se zraněním.

Varianta je nechat to schválně vypracovat a podepsat tím pracovníkem. Ať tam třeba napíše, že na to, jak je placen, tak maká jako šroub.
http://business.center.cz/business/diskuze/zprava.aspx?id=1247102

17
Nebudou se dále blamovat. Slečna je viděla, uhnula a zastavila, žádný pokus o ujetí tam nebyl. Skoro nikdo nezastaví, když vidí, že se pomahači někam ženou. Maximálně jim umožní průjezd. Zvlášť když nebyl žádný důvod, aby ta světla vztahovala k sobě, nic neukradla, nikoho nepřejela nebo nenabourala, rychlost nepřekračovala, tak proč by ji proboha měli stavět. Kdyby prudce zastavila, tak akorát riskuje, že to do ní naperou. Dala způsobně blinkry a plynule jim uhnula z cesty.
 

18
Tak SO vydal rozhodnuti, kterym rizeni proti me osobe zastavil......
Bylo by zajímavé vědět z jakého důvodu to zastavil. To znamená, že policisté lhali ? Nebo nebylo prokázáno, že Vás chtěli zastavit ? Důvody proč to orgán zastavil vyviňují i Vaši přítelkyni a pomahači už nebudou chtít riskovat další blamáž.

19
Jasně, to bych chtěl vidět nějakou právní abstrakci, mírně konkretizovanou zápisem v OR, jak udává řidiče (náhledem do sbírky listin?). Na druhé straně zaručeně na ni nepadá LZPS a nemá osobu blízkou.
Právnická osoba má spoustu "osob blízkých", mimo jiné společníky, jednatele a některé loajální zaměstnance.
http://www.protipokutam.cz/news/ma-pravnicka-osoba-osobu-blizkou-/

20
Alkohol / Re:Alkohol 0,71-0,62-0,56
« kdy: 30 Března 2017, 21:10:09 »
Takhle vysoké hodnoty se nepodaří odmávnout na jednom jednání. Na úřadech sedí lidé se spasitelským komplexem, kteří Vás zachrání i proti Vaší vůli.
6 měsíců je víceméně jistých právě z výchovných důvodů, nikdo spěchat nebude. Takže v podstatě bojujete o peníze, body a záznam proti riziku delší doby neřízení než 6 měsíců. Rozhodnutí můžete odložit po prvním dojmu z toho, kdo Vás bude konkrétně řešit ve správním řízení. S tím se můžete rychle seznámit, když půjdete omrknout spis.
Pokud auto nepotřebujete profesionálně, tak osobní přepravu lze řešit motorovou koloběžkou (za ušetřených 15.000).
http://www.motokolobezky.cz/cs/benzinove-kolobezky 

21
Alkohol / Re:Alkohol 0,71-0,62-0,56
« kdy: 26 Března 2017, 20:34:22 »
Mám pocit, že pokud je jediným důkazem toho, že jste řídil Vaše přiznání a Vy to následně za střízliva popřete, tak důkazní břemeno přechází na orgány. Je to stejné, jako by jste se nametl, šel na místní okrsek a tam se napráskal, že jste včera řídil. To by na sebrání ŘO nestačilo.
Obvzlášť, pokud jste nebyl před podáním vysvětlení poučen o možnosti odepřít výpověď = nezákonně získaný důkaz, navíc podepřen jenom svědeckou výpovědí policistů.

http://profipravo.cz/index.php?page=article&id_category=16&id_article=253593&csum=ebf7bdc7
https://www.pardubickykraj.cz/viewDocument.asp?document=28530
http://jindrichohradecky.denik.cz/nehody/priznani-bez-predchoziho-pouceni-neni-dukazem-o-vine-20120425.html

22
Založí a v případě vybodování by si měl dát bacha na silniční kontrolu. Skoro je lepší takovému pirátovi už auto nepůjčovat u důvodu předběžné opatrnosti.
Mohli by zkoušet, že jste svěřil auto osobě bez oprávnění řídit v ČR. Samozřejmě to nemáte šanci zjistit, ale na nějaké to popruzení by to mohlo stačit.

23
Alkohol / Re:Alkohol 0,71-0,62-0,56
« kdy: 26 Března 2017, 01:22:40 »
Zkušenosti už, moc se toho nezměnilo.
http://www.12bodu.cz/bodovany-prestupek-125c-1b.html
Bude to spíše k té horní hranici s ohledem na recidivu.

24
Alkohol / Re:Neřídil jsem, přesto mi odebrali ŘP
« kdy: 26 Března 2017, 01:15:23 »
Asi by bylo potřeba rychle zjistit, jak dlouho se záznam z kamery na té křižovatce uchovává. Jinak bude stačit svědectví toho druhého řidiče. Další možností jsou otisky prstů na Vašem volantu, zvlášť když jejich majitel bude popírat, že Vás zná. Pokud policistu seznámíte s tím, že se budete soudit, tak by mu mohlo docvaknout, že to bude on, kdo nezajistil důkazy.

25
Potřebuji poradit - rychlost / Re:D8 Superb
« kdy: 25 Března 2017, 22:00:22 »
To je vemeno, že ohrožuje sebe je jeho boj, ale že ohrožuje všechny ostatní to už je demence.
Na dálnici bych rozhodně nezastavoval a jel dál. Jinak bych určitě podal stížnost.
Já bych určitě stížnost nepodával, když nemají ztotožněno.  :)

26
Přišla mi "výzva" - co mám dělat? / Re:Dotaz Helmut
« kdy: 24 Března 2017, 19:28:51 »
Helmut může nabídnout s ohledem na ekonomii řízení nabídnout podání vysvětlení písemně. Nebo může sám sepsat vše, co má v úmyslu sdělit s dovětkem, že nic dalšího již v úmyslu sdělit nemá, ať se s tím orgán vypořádá, jak uzná za vhodné. 

27
Potřebuji poradit - rychlost / Re:Národnost Dethmutha
« kdy: 17 Března 2017, 22:16:47 »
C) je správně. Jenom musí být "ridič" schopen převzít poštu, ať už je fiktivní nebo reálný s drobnou chybou ve jméně nebo datumu narození, tak aby bylo doručeno, ale bylo nevymahatelné. Nezapomeňte na to datum narození, mohli by se točit na tom, že jste dostatečně neidentifikoval. Výhoda je vytvořit mu novou mailovou adresu u gmail a tu uvádět. Budete mít příležitost ji ještě použít, ideální je vytvořit si trvalého řidiče, případně mít kopii driver licence. Dostane v češtině pozvánku na podání vysvětlení. Na to podá vysvětlení anglicky, že sice v té době řídil, ale přestupku si není vědom. A potom už na ně může defekovat. 

28
V zásadě je to pozitivní vývoj, kdyby se s podjatostí vypořádali standartním postupem, tak není moc co namítat, takhle se to dá pěkně rozvést v odvolání (dle stejné logiky jde o zneužití práva i to, že jste dal odpor). Pár vtipných příkladů bych ještě vypotil, počkáme, až budete psát odvolání.

29
Parkování, zastavení, stání / Re:Blokové čištění Brno
« kdy: 15 Března 2017, 21:40:01 »
Teď je na řadě Jiří.
Ať napíše, že si žádného přestupku není vědom (nepřiznává ani, že to byl on, kdo parkoval) a požádá o kopii spisu podle správního řádu, konkrétně o zadokumentování umístění zákazových značek. Zároveň požádá o čas k vyjádření před tím, než úřad vydá rozhodnutí. Pokud by to úřad přesto udělal, tak potom napíše, že se nikdy k žádnému přestupku nepřiznal, tak ať přestanou obtěžovat. Ale to již předbíháme, navíc to tady konkrétně ti zmrdi z Brna čtou, tak to po nějakém vývoji přesuneme do neveřejných složek.

30
Parkování, zastavení, stání / Re:Blokové čištění Brno
« kdy: 15 Března 2017, 20:54:07 »
Brněnský Helmut (spíše Jiří ... http://krestnijmeno.prijmeni.cz/oblast/3730-brno/muzska_jmena ) může podat vysvětlení písemně a poté Vás zmocnit k dalšímu jednání (na podání vysvětlení zmocnit nejde). Asi jsem nepochopil jakou má brněnský "Helmut" výhodu. Pokud je to cizinec, tak by stálo za to ho ukecat, aby na to podání vysvětlení dorazil a mluvil jenom helmutštinou s tím, že ničemu nerozumí. 

Stran: 1 [2] 3 4 ... 109