30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - now

Stran: 1 ... 14 15 [16]
226
Policejní vysírání / Re:STK po nařízení PČR
« kdy: 03 Března 2019, 10:58:14 »
Pokud bych byl v situaci, kdy z nejakeho duvodu auto na STK s nima fakt dovezt nechci (moc mne nenapada proc. Ani veci jako swap, ktere samozrejme budou znamenat ztratu technicke, se ale nad ranec tohodle vas nedotknou... jak mam vedet ze je tam jinej motor, ze... )

Tak proste samozrejme Skudci reknu ze ano, vyhovim. Sednu do auta... a auto nastartuju, ale poskoci a chcipne. (Ono staci nechat zarazeny kvalt a jeste to hned zadupnout brzdou. A pote uz nenastartuje - zkusim naprazdno, nic. Tak jako ze mrknu co se sakra deje, a otevru kapotu a vytahnu rele od palivovyho cerpadla.
Pak uz to budu klidne regulerne zkouset a proste nenastartuje.

Sorry hosi, volam do servisu a volam odtah. Tohle je jasna prekazka silnicniho provozu, takze ji ted oznacim a odtahnu.

Samozrejme nemusi to projit, muzou zkouset, ze odtahem se pojede na STK... a;e to uz je dost velka divocina a nejisty led... asi budou dost nadavat, ale kdzy jim ukazu, ze to FAKT nestartuje....

Samozrejme vse nahravat a muzete to na konec i vyhrat bez ztraty kyticky.

Rozhodne je to lepsi, nez se kousnout, ze proste "neuposlechnu"a nejedu, a odtahnout tam auto nesmite a klice vam nedam... to vas budou popotahovat, a budou se v tom stourat, protoze zjevne mate duvod se te STK branit...
Kdyz to udelate nejak takhle, jistotu mit nebudou, muzou mit podezrejni, ale nebudou se nejspis chtit tak angazovat... a pak u prip. spravniho rizeni, mate hodne slusnou sanci, protoze vy ste fakt chtel vyhovet, mate dukazy etc.

Tak nahrávání nejlépe videa je základ. Ale úplně jednoduše. Například: z Vašeho šikanózního jednání se mi udělalo špatně, nejsem schopen řízení motorového vozidla.

227
Takže si celou akci shrňme:
"Pánové je třeba postrašit veřejnost, že policisté budou měřit to, jak mají lidé vykuchané DPF"

Plán:
  • Napsat na redakce, nejlépe auto-moto redakce, aby se na dopravně-bezpečností akci přišli podívat a udělali nám PR
  • Za dozoru novin vybereme 6 aut a pošleme je na STK k Frantovi za rohem, když nemá kšeft
  • Uděláme estrádu okolo toho, že jedou na technickou, podáme nějaký ten rozhovor, jak se měří a postěžujeme si, že nemáme techniku na měření
  • Hlavně ať Vás nikoho nenapadne říkat něco o tom, že ty STK musíme zaplatit, když auta projdou

Přesně tak to na mne působí, a proto jsem využil zákona 106/1999Sb. a požádal o sdělení informací. Takže pokud PČR dodrží zákon, tak za 15 dní zde poskytnu odpověď, neboť oprávněnost požadování informace jsem odůvodnil také veřejným zájmem společnosti.

228
https://www.novinky.cz/koktejl/498646-svycarskeho-policistu-odsoudili-za-rychlou-jizdu-behem-honicky.html

Jaký rozdíl Švýcarsko a ČR. Ve Švýcarsku vědí, že je třeba rozlišovat jestli policista zachraňuje životy nebo je naopak ohrožuje. Viz pražský policajt Voic nebo jak se jmenuje, který zmrzačil, také ujíždějícího motorkáře.

A to všichni policajti řvou, jak jsou k nim všichni nespravedlní. Další můj komentář k tomuto lidskému odpadu se již neslučuje s pravidly slušné diskuze (či jak to píšou na iBabiš.cz) ;D

229
proběhlo to i v tisku
Ten příběh má všechno co má mít. Starej kořen s mladou žábou, silný sporťák, agrese, alkohol, strážce zákona unikl smrti o vlásek. Chybí už jen přestřelka z oken služebního vozu, tak snad příště :-)

Ani jsem ten článek raději nečetl, protože mám vysoký tlak a nesmím se rozčilovat. Stačí co si přečtu v komentářích ::). Nicméně tohle mne opravdu vytáčí, když si kdejaký kkt v uniformě snaží tvrdit, že na něj bylo útočeno smrtící zbraní.
takže jsem při nedávném "incidentu" s opicajty, zřejmě z nechvalně známé PMJ, kdy jsem si dokumentoval policajta a policajtku ve stojícím voze na kameru, na mne také zaútočil nebezpečnou zbraní, když namísto aby si couvnul, tak na mne pustil sirénu a začal rozhazovat rukama ať táhnu. Také jsme měl strach o svůj život, neboť policajt byl ozbrojený a evidentně mi vyhrožoval sražením nastartovaného auta. Takže jsme zvědaný, jak si s tím GIBS poradí, už se v tom plácá více než 3 měsíce. Zatím se ze mne snažili vytáhnout moje videa, ale když já jsem se při tom tak rozčílil, že jsem zapomněl hesla ke cloudu kde jsou bezpečně uložena. Ale pokud to bude muset dojít k soudu, tak ja si na to heslo určitě vzpomenu!

Musí se s nima bojovat stejnými zbraněmi.

Teď před pár dny jsem podával kromě jiného trestní oznámení kromě jiného na policejní prezidenta. Jen ve zkratce, telefon z mobilního čísla, nějaký por. Novák (já bych si teda vymyslel lepší jméno), prý urgentně od nás potřebují info, že posílá hlídku. S klidem sděluji, že žádám písemnou žádost datovkou, policajt je šokovaný, že jsem si z něj nesednul na zadek. Okamžitě volám MV ČR s tím, že chci ověřit  jestli to číslo patří PČR, prý se to nedá, trápůím ho a ptám se jestli se to nějak dá, prý ne, ale navrhuje ať obvolám všech 14 kr. ředitelství, což už tedy odmítám, informuji pol. prez. Švejdara mailem. Žádná reakce. S kolegou jsme 24 hodin fascinovaně sledovali datovku v očekávání žádosti. NIC. Druhý den volám jeho asistentce a sděluji, že ode mne obdržel důležitý mail, NIC, za 1 1/2 hod druhý telefonát, slibuje, že mu pošle SMS, NIC.
No, přišlo to až po více než 6ti dnech, vyhrůžka, že jim nesmím nadávat, za vše pokuta až 500.000CZK, o našich právech ani zmínka.

Naštěstí všechny hovory automaticky nahráváme, jsem zvědavý, jak se s tím GIBS popere, prý je to škoda velkého rozsahu, snad 1,5 mio Kč a jak policejní orgán tak ani pol. prezidenta Švejdara to nezajímá. §330 Maření úkolu úřední osoby z nedbalosti, asi zkusím oslovit nějakou televizi, když už to mám tak dobře zadokumentované. Ale fascinuje mne, že tvrdí jak je to urgentní, ale hodit to na papír je problém, myslím si, že vím kde je problém, ten policajt i Švejdar asi umí telefonovat, ale neměli k ruce mikoho kdo by uměl číst a pak druhého co umí psát.

A tak tu žijeme. paradoxně ten telefon údajného policajta přišel asi minutu poté, co jsem se pohádal na právním kr. řed. středočeského kraje, kdy mi vydají vyžádané informace, kdy to už bylo 22 dní od podání žádosti.....

Začínám pochybovat o tom, že Bůh existuje, protože pokud by existoval, tak nemůže něco takového dovolit! :x

230
Jiné / Re:Nehoda během zipu - prosím o názor
« kdy: 01 Února 2019, 10:53:09 »
Tak já si dovolím zmínit pár věcí, na které tu myslím nezazněla odpověď. Samozřejmě se jedná o mé subjektivní názory:
Nevím kolik pánovi je, mně je aktuálně 49, kdysi hodně dávno, jsem také myslel, že se úředník nebo policajt zastaví nad hloupostí podřízených a "srovná si je". Toto je možné max do 30ti let, pak už se jedná o čirou naivitu.
Já bojuji s úřady a policí proto, že chci nechat tento svět dalším generacím "žitelnějším", někdo vynalezne lék na rakovinu, někdo postaví dům, své schopnosti spatřuji v tomto. Drzost úředníků a opicajtů je v dnešní době do nebe volající, zvláště ve stavu, kdy po nás poddaných chtějí dodržovat zákony na 100%, tak oni samotní si s nimi doslova "vytírají prdel" (doufám, že mi zdejší admin nebude chtít dát taky pokutu za hrubě urážlivé podání ;D, když tak to byla písařská chyba,  ;D ;D ;D)
Takže jestli si pán myslí, že se z toho někdo poučí a nebo že mu dokonce dá za pravdu, tak se fakt hluboce mýlí.
Slovy Járy Cimrmana, tuto slepou uličku lidského poznání jsem prošel už já, a říkám: tudy ne vážení! :)

A k těm bodům, co Vám údajně nevadí, již bylo zmíněno, nikdy nevíte kdy uděláte hloupou chybu a už stojíte frontu na Lítačku (jestli jsem dobře pochopil jste pražák).
Ale to co by mi vadilo úplně nejvíce, že Vám to v kartě řidiče zůstane navždy a když budete účastníkem vážné nehody tak se dívají na Vaši kompletníé historii a mohou Vás brát , s trochou nadsázky, jako piráta.
A pokud v Praze narazíte na mojeho velkého "kámoše" Dolfíka, který se myslím jinam jmenuje Alfoldi a je to kokot, který se jen tak nenajde, tak jste v průseru jak mraky, protože on na všechny zákony kašle. Mně sám napráskal 2 pokuty za údajně hrubě urážlivé podání, kdy sám o sobě rozhodnul, že byl hrubě uražen, no prostě je to právní gigant. Mrzí mne, že toto na MD ČR propadne prekluzí protože bych rád podal správní žalobu, ale ono reagovat na odvolání v rozsahu 15-20 stran a stejném počtu příloh, vše v souladu se zákonem odůvodnit a neudělat jedinou chybu, na základě které by to neshodil soud zase není taková sranda.
Proto za mne, úřad je třeba vždy zahltit spoustou výzev, dokumentů, argumentů a citací, ať je v tom pořádný zmatek a šance, že něco opomenou, oni se s náma taky snaží vyjebávat jak to jde, tak my se jen musíme přizpůsobit.

231
Vzhledem k důležitosti, a myslím si i velice dobře zpracovanému tématu, si to dovolím uvést zde, v novém tématu v záložce vedení správního řízení.
Jedná se o dnešní článek na technetu, který by asi mezi běžnými "zajímavostmi" které jsou až dole zapadnul.
Myslím si, že se dá dobře použít při argumentaci, proč znedůvěryhodnit výpovědi opicajtů, kteří jsou samozřejmě domluvení.
Někteří možná namítnou, že to SO shodí ze stolu, ale každopádně se k tomu musí vyjádřit. Článek mne zaujal, jak je opravdu dobře zpracovaný a samého mne hodně zaujal a poučil.

https://www.idnes.cz/technet/veda/chybne-ocite-svedectvi-odsouzeni-nevinneho.A190125_094826_veda_dvz/diskuse

232
Policejní vysírání / Re:Stížnost na policistu
« kdy: 06 Listopadu 2018, 15:20:42 »
Jinak jak se tu někdo chlubil, že mu napsal samotný Leošek, já mám několik podpisů Tuhého a vyhazuju to, často ty jejich kecy ani nečtu, jde o to, aby s tím měli práci, nikdy neví jestli jim to napadnu nebo ne.

Jinak jedna důležitá věc, je třeba aby jste to neexportovali do PDF ale vytiskli a pak naskenovali, tak totiž nemohou jednoduše kopírovat co píšete a musí to přepisovat ručně :D.
Asi založím čtvrtý odboj, ale s tímhle hnusem se musí bojovat!

Jinak já osobně zastávám názor, že odpověď jakémukoliv úřadu a hlavně odvolání musí být co nejrozsáhlejší, spousta citací z jiných dopisů, citace z webu, mezi to nějaká námitka nebo důkaz, aby to bylo co nejméně přehledné, tak aby ve svém rozhodnutí nasekali co nejvíce chyb.
Takže poslední odvolání (kdo už zažil idiota na správním v Praze Alfoldiho?) na min. dopravy mělo 15 stran textu a asi 17 stran příloh. Jenom přečíst jim to bude trvat den, psát to budou tak týden a byl by v tom čert aby pokud to Dolfíkovi neshodí, aby nenasekali spoustu chyb pro správní žalobu.
V květnu jsem vyhrál správní žalovu na magistrát Praha, z 18 ti bodů mi uznala jeden, i to stačilo, byť i já jsem viděl 3 body na kasační stížnost, ale na win to stačilo.
Toto budou muset rozhodnout, dopustil jsem se totiž hrozného zločinu, že jsem nechtěl udat zákazníka, který údajně telefonoval za jízdy, dokumentováno živým opicajtem, ale zastavit ho na místě si netroufli, takže to Dolfi zkoušel jinak, totálně blbě, díky max pokutě 100.000,- je promlčecí doba 3 roky, přímo jsem jim napsal, že se těším, že to budou muset rozhodnout a že jsem připraven na správní žalobu, 2x Dolfi sám rozhodnul o sobě, že jsem ho hrubě urazil pokuty 3 a 10.000,-, tohle předpokládám nechají vyhnít na roční prekluzi, protože opět odvolání má rozsah malého literárního díla.

Kdyby jsem my občané nebyli ovce, ale každý z nás potížistů, jak nás nazývají, každý den zadokumentoval 10 jednoduchých přestupků a udal je, pak vyžadoval informace, pak podával stížnosti, kdyby se většina postižených začala odvolávat a bránit, tak jim tern zkurvený represivní aparát zbouráme a museli by se nad sebou zamyslet. Ale když většině lidíé dělá dobře když je buzeruje řadová policejní nula....

233
Policejní vysírání / Re:Stížnost na policistu
« kdy: 06 Listopadu 2018, 15:06:25 »
I zákon hovoří o tom, že se musí jednat přiměřeně. Jsem proti němu sotva přežívající troska. Jeho jednání nebylo vůbec přiměřené, ale zase mi to pomohlo když mne chtěl on napadnout smrtící zbraní svým služebním autem. Já se s nima rád pohádám, a taky rád používám, že jsou obyčejné policejní nuly což je pravda.
Kdyby si místo chlastání po šichtě nastudovali alespoň základní zákony , tak by si jich mohl člověk aspoň vážit. Ale takhle?
Popravdě, všechno co znám, jsem se byl nucen naučit díky jejich lžím a podvodům, dneska si dovolím říct, že mám už větší zkušenosti ne studenti Plzeňských práv ;D. Navíc všechno je na netu, zákony, rozhodnutí NSS, všechno, ale ti hloupí mladí policajti si myslí, že jsou něco více, tak nejsou. To je nasere nejvíce.
Nemám problém začít kopat a rozeslat to maily celé poslanecké sněmovny, na maily vedoucím policajtům. Na Tuhého jsem podal kdysi trestní oznámení pro totální destrukci PČR. Ředitel Prahy II Koníř se tehdy hodně orosil a mimo záznam prohlásil, že to odloží. Ale byla aspoň sranda, proběhlo to Datovkou, podatelnou, to se nedá tak jednoduše stopit.
Když mne před rokem a půl nasrali na MO PČR košíře, kdy chtěli moje svěděctví, já debil jsem tam jel po práci, dobrovolně, nemocný a zaparkoval jsem na jejich parkovišti, když se před samotným výslechem objevilo ve dveřích asi 20ti leté děcko v uniformě policajta a začalo mne buzerovat, že jim stojím na jejich poloprázdném parkovišti kdy to potuploval výhrůžkou odtahu, na což jsem mu před tou policajtkou doslovně řekl, že je mi u pordele co udělá, jí jsem oznámil, že jsem po rozčílení ztratil pamět, že si nic nepamatuju a odešel jsem. Pak jsem jim týden po práci jezdil k jejich služebně, fotil jsem všechny zaparkované auta v rozporu se zákonem včetně těch soukromých policajtských, pak jsem zavolal na jejich oddělení, vše nahrál, vyzval je k tomu aby jednali a za tepla jsem šel podat stížnost, po asi 5ti dnech mi volal plk.Koníř, že se chce sejít. Požadoval jsem tehdy schůzku s ředitem Prahy ale tvrdil, že to neprojde, no myslím, že kdybych tu akci dělal 2 týdny před sídlem krajského ředitele šlo by i to. Nakonec se ukázalo, že Koníř je v reálu srab, mimo záznam mluvil normálně ale vyřešit nic nedokázal, má strach ze svých podřízených aby se mu asi neroutekli...

Takhle bych mohl psát týden v kuse. Nejsem potížista, pouze chci a trvám na tom, že i ty policejní nuly budou dodržovat zákony ČR.

Jinak jediní s kým se dá opravdu spolupracovat je bývalé ÚOOZ, dnes rozprášené Chovancem, ti chápali, že když něco chtějí, tak musí i něco nabídnout. Nemohu více podrobněji, protože tam mám pořád podepsanou mlčenlivost. Ale James Bond je oproti bývalému ÚOOZ hadrový panák. ;D

234
Policejní vysírání / Re:Stížnost na policistu
« kdy: 06 Listopadu 2018, 08:05:28 »
Tak jsem se rozhodnul, že asi po 2 letech se z pasivniho stanu aktivnim clenem.

Norálně bych odpověděl jak to dělám já:
Odmítnutí vyřešení stížnosti (pak to musí poslat výše), na svých právech jste byl ukrácen, neboť žádný zákon Vám nepřikazuje si to někde vyzvedávat, platí pro Vás pouze to to je taxativně napsáno v zákonech ČR. Navíc Vám způsobili v obou případech újmu, neboť cestováním na jejich hnusnou služebnu by jste měl náklady na dopravu, parkování, ztracený čas.

Ne že se něco změní, ale aspoň je naserete. Bohužel už jsem se smířil s tím, že nasrat je ať se pak pohádají doma, ať mají zkažený den, ať dělají další a větší chyby je tou nejlepší strategií.

Jinak ze včerejška mám další zkušenost, poprvé na mne vyzkoušel , že telefon je zbraň, takže v trestním oznámení jsem napsal, jak může být mobilní telefon váhy cca 0,15kg v gumovém pouzdře, použit jako zbraň, v mém případě 175cm vysokým, tlustým chlapem, oproti trénovanému a vycvičenému policajtovi více než o hlavu vyšším navíc se střelnou zbraní, kterou dával na odiv? Jsem zvědavý jak se s tím GIBS popasuje.
Při odjezdu jsem žádal vystavení potvrzení o úkonu, stál jsem před kapotou služebního vozidla a požadoval vystavení dokladu, na to na mne spustili sirénu a já jsem dostal oprávněnou obavu o svůj život neboť jsem to vyhodnotil (tak jak si to vyhodnocují i policajti), že na mne chce zaútočit smrtící zbraní, neboť když měl před chvíli strach z telefonu váhy 0,15kg tak jak pak vyhodnotí osobu vážící 105kg?!
Tak uvidíme.
A jako perlička, mám na videu jak policajtka ve službě bez oprávnění drží doklady k našemu vozidlu které pronajíémáme a požadovala po mně , že ji nejdříve dám všechny peníze a pak mi vrátí doklady, když jsem ji suše oznámil, že není smluvní stranou, tak to potuplovala tím, že se prohlásila za jejího zástupce. Policajtka ve službě. Výslovný zákaz PČR řešit občanskoprávní věci ji evidentně netrápil, že zneužila svou pravomoc úřední osoby ji asi taky netrápí, byla to 25ti letá blbka z PMJ. čím jsou hloupější, tím mají větší sebevědomí, jinak pro tyto případy jsem si zakoupil profi kameru doporučovanou právě policii k dokumentaci, je na krk, tak jsem zvědavý co si vymyslí příště, s touto kamerou chodím i na záchod, mám ji stále při sobě ;D, v pohotovosti.

JInak pokud mi příjde výzva k zaslání videozáznamu, tak jim bohužel budu muset sdělit, že záznam je na cloudu, a díky prožitému stresu a obavy o svůj holý život jsem zapomněl přístupová hesla, ale myslím si, že v případě soudu si určitě vzpomenu. ;D

No a hned jsem požádal jako poškozený o kopii všech výslechů těch evidenčních čísel (je to ponižující, ale sami se rozhodli, že se za svá jména stydí) tak jim s oblibou říkám, že jsou v systému evidováni pod číslem....

No a pokud v jejich výpovědích, bude něco v rozporu s videem tak se obrátím na státní zastupitelství a rozešlu to maily na další místa s tím, že policista který vědomě lže při výslechu není schopen služby a svým jednáním přímo ohrožuje důvěryhodnost celé PČR.

Někdy příště Vás seznámím jak se PČR, st. zastupitelství a pak městský úřad snaží doslova zlikvidovat odpor člověka, který si stěžuje a žádá, aby PČR i úřady dodržovaly zákony minimálně na 100%.
Jinak má někdo zkušenost s husičkou jménem Věra Máčalová, ze správního v Uherském Hradišti? Na základě vyžádané informace jsem zjistil, že stále nemá doplněné odborné vzdělání a funguje tak jen na vyjímku ze zákona. Takže ji takto tituluji vždy když píšu její jméno. ;D

Stran: 1 ... 14 15 [16]