30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - now

Stran: 1 [2] 3 4 ... 16
16
Potřebuji poradit - alkohol, drogy / Re:DrugWipe 5SP a policie
« kdy: 26 Května 2021, 19:43:45 »
Tak já vím, co mám dělat. Ale mnoho lidí ještě veří v čestnost a dobrotu policajtů, protože nás přece Chrání a pomáhají nám, že jo?
Z toho co jsme četl, tak řidičáky dost běžně zadržují, kdy samozřejmě několik měsíců, rozhoduje správní orgán, a se zadrženým ŘP řídit nelze.
Taky se už mnohokráte stalo, že nepoučeného řidiče, podvedou, a do záznamu pak napíšou, že odmítnul jet na test do nemocnice. Z toho co vím, tak není moc řidičů, kteří všude nosí odolnou kameru, speciálně pořízenou pro účely kontaktu s fízly a úředníky, protože u mobilu se mi už hodněkrát stalo, že jsem si nahrávání lehkým dotykem vypnul nebo se mi podařilo při vypínání a zapínání záznamu pořídit záznam přesného opaku, tedy země a podobně.
Nemluvě o tom, že u opicajtů je stále v oblibě výzva "jménem zákona, odložte ten mobilní telefon, který jsem vyhodnotil jako zbraň".

Ale ten důvod proč jsem to tu psal, je že testy nemají sériové číslo a přitom jimi ničí řidičům životy....

17
Potřebuji poradit - alkohol, drogy / DrugWipe 5SP a policie
« kdy: 25 Května 2021, 18:13:37 »
Na základě osobní zkušenosti, jsem se začal zajímat o podmínky testování na drogy a vůbec, jak to u policie chodí a funguje prakticky.
Jen v rychlosti. Měl jsem zábavný podvečer s 5ti policajty z PMJ Praha. Jako již klasicky, vstupovali do občanskoprávního sporu a další, kdy jednání dvou z nich bylo natolik "divné", že jsem pojal podezření, že mohou být pod vlivem alkoholu ale spíše drog. Takže jsme zavolal na linku 158, a asi hodinu jsme čekali na příjezd kontrolního orgánu. Při čekání, si hlavní podezřelý policajt sednul do auta, vytáhnul krabičku s neznámou látkou a orálně ji užil.
Přijel velice tlustý policajt z obl. ředitelství Praha II. Sdělil jsem mu, že mám videozáznam dokazující toto velice závažné podezření a že jeden policajt užil s vědomím budoucího testu na alkohol a drogy neznámou látku. Musel jsme jej hodně tlačit, aby se o to vůbec zajímal, padalo tam dokonce "jménem zákona odejděte" a podobné perly. Samozřejmě že látku nezajistil.
Dále jsem mu sdělil, že nijak nechci narušovat či ovlivňovat jeho služební úkon, že pouze chci dohlédnout na regulérnost testů. Na to mi sdělil:
- budete přes cestu daleko od sl. Transporteru (min. 7m) kdy se za něj schovali
- neukážu vám sériové číslo testu, pouze zabalený test, kde je pouze číslo šarže
- neukážu vám ani výsledek drogového testu, ale testu na alkohol ano (proč asi?)
Na moji otázku, jestli takto představuje transparentní kontrolu veřejnosti, a proč se snaží zakrýt skutečnost odmítal komunikovat.
Výsledek šetření OVK Praha
Nikdo neměl pozitivní test na drogy, bylo to transparentní, nikdo mi v ničem nebránil, nebyl důvod zajistit a testovat látku, stížnost neoprávněná, tečka, zapomeňte. Jako u jednoho jsem si subjektivně jistý, že byl sjetý, protože nejdříve na mne řval, pak venku v autě něco užil, následně byl rudý v obličeji, oči podlité krví, pokud nebyl sjetý, tak se o něj pokoušel infarkt...
Nejzajímavějším sdělením OVK bylo, že testy DrugWipe , prý nemají žádné unikátní sériové číslo. takže s testy lze volitelně manipulovat, a tak jak to provedli nevím kdo na ten test vůbec plivnul, protože ten tlustý policajt by zastínil půlku slunce...

Takže jsme dnes napsal policejnímu prezidiu obsáhlou žádost o informace, jaká jsou nařízení, proč nemají testy uniktní číslo, kdo je vybral a proč s žádostí o doložení dokumentů. Výsledek pak sem vložím.
je mi jasné, že je to boj s větrnými mlýny, ale přeci není možné, že test na drogy, za který berou lidem řidičáky, nemají unikátní sériové číslo?! Vždyť s tím se dá tak krásně manipulovat. Dáš bakšišné, vyměním jako policajt za test, na který plivnu já. Nelíbíš se mi? Vyměním test za drogově pozitivní. A asi ne každý se v takové situaci a stresu, hned žene do nemocnice, nemluvě o tom, že ŘP mu můžou na základě toho zabavit a následně trvá týdny či měsíce, než jej získáte zpět.
A nemalým důvodem je i skutečnost, že z čistě statistického hlediska, je u PČR stejné procento drog, jako v celé společnosti, možná i větší, vzhledem k tomu, jaký materiál tam vybírají do služebního poměru. Ale takhle drze se to snažit zamaskovat, je i na mne fakt hodně.

Rád bych, kdyby se o své zkušenosti poděli lidé, kteří byli testováni, a to hlavně pozitivně a jak to pak správní orgán řešil, když test nemá základní věc, a to sériové číslo, aby byla zajištěna nezaměnitelnost.
Myslím si, že to je téma, které je aktuální i pro nás většinu, kteří drogy neužíváme.

18
Fakt nad tím zkuste více popřemýšlet. Většiny z Vás jsem si doposud vážil, ale teď se někteří z Vás pěkně "odkopávají".

No tak nevím kdo se tady odkopal :)

Nicméně k tvému udávání - dej si na to pozor, ve velkém množství případů bývá udavač sám terčem pokutičky....a mně se to líbí, protože už od mala nesnáším žalobníčky a svoje věci si umím dát do pořádku sám. V online světě verbálně a v reálném světě fyzicky. Žalovat/udávat nepotřebuji. Ale každému dle jeho blbosti.

Jakože dostanu pokutičku, že si nenechám vyhrožovat lynčováním mé osoby a ostatních osob od svědků kovidových?

A já jsem si dal svou věc do pořádku, prostě jsem podal v souladu s platnými zákony ČR trestní oznámení, neřešil jsem to "svépomocí" lynčováním a podobně.
Podle tvé logiky, by se měli lynčovat i všichni úředníci a policajti, kteří Tvůj přestupek nahlásili, protože si to přece řešíš sám ne?

Nemáš pocit, že to silně zavání "divokým západem"? Tady si ale někteří z Vás nevidí na špičku nosu. Až budete naprosto vzoroví, pak si můžete dovolit kritizovat ostatní, ale to je oblíbená česká vlastnost. Každého zkritizuju, ale co dělám já, do toho nikomu nic není.
No, naštěstí si mohu dělat v rámci zákonů ČR, cokoliv uznám za vhodné, a směju se tomu, jak se někteří rozčilují a zlobí, protože s tím nemohou nic udělat.
Ale běda kdybych udělal bebíčko já jim, to půjdou hnedka brečet za tím špatným úředníkem, že je mu ubližováno.
Diskuzi s těma pár lidma, kteří nejsou schopni sebereflexe, tímto končím. Je mi to "šumák" jestli se jim to líbí nebo ne. Svá práva si budu hájit!

Hezký večer všem.

19
Já jsem třeba v souvislosti s čínskou chřipkou na různých fórech a různou formou vyslovil povzdech, proč už se konečně nekoná defenestrace.....
Mám za to, ze důvodem by mohlo byt zjištění, ze výška okna, kterým byli pánové Slavata a Bořita z Martinic vyhoštěni, byla výše, než okna Strakova akademie. Takže by to asi neklaplo.....

Pokud by jsi vyzýval k lynčování osob křeří nejsou svědci covidovi, tak bych tě samozřejmě udal. Fascinuje mne, jak se tady chcete bránit údajnému bezpráví, když Vás chtějí úřady trestat za spáchané přestupky, když se chci bránit já těžkému ublížení na zdraví, tak jsem špatný.
Jak tu některé čtu, tak mám fakt chuť začít práskat to parkování, jak mi bylo přisuzováno.
Pánové, proberte se!
Vy to berete jako hrdinství, co nejvíce porušovat zákony a pak kopat okolo sebe. Já se snažím neomezovat lidi okolo sebe, takže pokud předem vím, že je tam opravdu téměř nemožné zaparkovat, tak se nechám odvézt nebo si hledám placené parkoviště. Sám nedělám jiným to, co se mi nelíbí. Třeba takové parkování přímo v hranici křižovatky je často těžká prasárna, protože přes takové auto není vidět do křižovatky, zvlát když to je SUV nebo dodávka.
Ano, stane se mi, že spáchám přestupek, ale nědělám to programově a ještě se u toho netvářím jako hrdina!
Měl jsem za to, že se tady schází lidé, kteří se chtějí bránit nedodržování zákonů, ze strany správních orgánů, které chtějí trestat, ale přitom sami nedodržovat zákony. ANO! Tomu je třeba se bránit. Ale skutečnost, že si nemůže každý zaparkovat, kde chce a omezovat tím ostatní, je něco úplně jiného.
Fakt nad tím zkuste více popřemýšlet. Většiny z Vás jsem si doposud vážil, ale teď se někteří z Vás pěkně "odkopávají".

20
ANO, bránit navádění k vraždě nebo těžkému ublížení na zdraví, je podle mne správné. protože příště mohou chtít lynčovat tebe za to, že  se bráníš potřestání za přestupek. Pořád je lynčování správná věc?

21
Hele, měl jsem tě sice za trochu ulítlého, ale jinak za normálního chlapa.

Pokud ale srovnáváš vyzývání k lynčování, tedy k minimálně težkému ublížení na zdraví se špatným parkováním, tak jsi pro mne ubožák. Navíc to lynčování se tím příspěvkem týkalo i mé osoby. Jsou prostě takové nevinné pitomosti, co děláš ty a pak věci, které jsou prostě v normální společnosti tzv. přes čáru.

Dokážeš uznat, že jsi přestřelil?

Co kdyby úředníci, které podle mne, mnohdy až zbytečně dráždíš úplnýma pitomostma, vyzývali ne k lynčování, ale třeba k tomu, aby se dali dohromady a pořádně ti společně zavařili? a byli u toho hodně důslední? To už by taková sranda nebyla, co?

22
No AB jsem to na vládu poslal s žádostí, aby mi napsal, jestli to je stanovisko celé vlády.

A samozřejmě počítám s tím, že to bude mít větší účinek než SZ, a že se Andtejko s červenou mikinou pořádně pohádají. není nad diverzní akci zevnitř ;D ;D ;D

Nechci dělat nic nezákonného, to bych byl jako oni, ale ničit jim nervy a pomáhat jim ke stresu trestné není 8)

23
Víme my , s kým je hamáček spolčený? Při jeho inteligenci, bych tipoval KLDR.

Nicméně opravdu nevěřím, že bude Státní zastupitelství nějak jednat, ale zajímá mne pak obsah spisu po uzavření. Chtěl bych být tou malou muškou v kanceláři SZ, a poslouchat jak řeší dilema:

Hele Máňo, co s tím mám dělat? Jako říct tohle do médiíí je fakt pitomost, když ale my máme zakázáno jít po vládě?......

24
Na dotaz, zda nevylučuje, že vláda nouzový stav nově vyhlásí sama poté, co Sněmovna bude proti, Hamáček uvedl: „Po­dle našich právníků by to bylo možné chápat jako obcházení Ústavy, otázka ale je, jestli by to nefungovalo jako poslední záchranná brzda před katastrofou.“
Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/hamacek-nevyloucil-nouzovy-stav-i-proti-vuli-snemovny-40350493#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=scD9wIxyu9D-202102101008&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Ve spojení s nákupem nových vodních děl si myslím, že se již jedná o dost jasné porušení demokratického zřízení a to jako úřední osoba a ministr současně.
Jako brát svůj soukromý názor, že Ústavu je podle něho třeba porušit, je na mne hodně silné kafe.
Stejně tak vím, že Hamáček jako obvykle jenom hloupě kecá, ostatně jako v případě, když v médiích prohlásit, že bude tvrdě stíhat a potírat nesnášenlivost v médiích.
Když jsem pak podal tr. oznámení na jednoho diskutujícího, který chtěl lynčovat v souvislostí s čínskou chřipkou, a vyzval jsme i Hamáčka ať jedná, tak nějaký jeho nohsled napsal, že hamáček v žádném případě nebude vstupovat do takového řízení. Na skutečnost, proč teda tak blbě kecá, mi už neodpověděli....

Takže toto je myslím podobný případ, ale podle mne si ministr a člen vlády nemůže vůbec dovolit vypustit z huby něco podobného ani doma, natož do médií.
Sice jsem se obrátil na Státní zastupitelství s trestním oznámením, ale je ni už jasné jak to dopadne, Hamáček se ničeho nedopustil.

Jinak mne dost překvapilo údajné dnešní sdělení Babiše, aby se ministři připravili na neschválení prodloužení nouzového stavu. Asi má lepší poradce než červená mikina Hamáček.

Ústava ČR, by pro nás nevěřící, měla být přímo jako Bible svatá, alespoň u mne to tak je, protože pak můžeme opravdu zrušit všechny zákony a vyhlásit zde právo "divokého západu".

25
Caprodi: při takovém přístupu pak člověk musí o to více koukat okolo sebe na ostatní auta.

Jinak diskuze na iBabiš je opět výživná. Pak je taky zajímavé, že MB 350 jel nebezpečně, ale auto opicajtů, o 1-2 třídy horší, jelo bezpečně a ještě ho muselo stíhat.
Ale s tímhle ať se popere řidič u správka

26
Takhle nám byl odcizen resp. zpronevěřen minibus také v Srbsku. Kontakt s jejich policií prý hrozný, a ani poťovna nic nezaplatila, protože ač byl jasný člověk, který si auto pronajal, tak mu naše slavná PČR nesdělila obvinění ze zpronevěry, protože by prý tím porušila jeho práva.....
No a bez obvinění konkrétní osoby nezaplatí ASlianz nic....
Jediná možnost , pokud je vozidlo pojízdné a tvé (toho co by tam jel) je si jej vzít a odvézt. Musí to být ale majitel, který má právo jej užívat. I tak můžou být problémy, ale je to zrovna v Srbsku asi nejjistější řešení.
No a pak i kdekoliv jinde tě můžou zastavit protože je auto v registru odcizených vozidel, ale pořád nad tím má člověk větší kontrolu.

Já jsem naše 2 jiná auta dostal z Anglie pomocí ÚOOZ, ale tam jsme jim v jisté věci sami pomáhali, jinak naše kriminálka nevyřeší nic, na to se připrav, dokonce ani auto nevypsali z registru odcizených, takže jsem z Doveru projel, F, B a celé D, aby mne s velikánskou skříňovou dodávkou honila A4 s černými skly s policajty v neprůstřelných vestách a se samopaly před Waidhausem, že je prý kradené. Žádné doklady od britských kolegů je nezajímali, je to prostě v počítači, tak se sám postarej, ať to z něj zmizí, nebo tu zůstaeneš i s autem....
Každopádně ta GPS se už nemusí dlouho hlásit, naše zmizela v Bělehradu....

Přeju hodně štěstí, protože jej budete všichni potřebovat!

27
Ale oni jsou přece skvělými herci viz: radar jsem nastavil správně, řidiče jsem poučil o jeho právu nevypovídat, viděli jsme to osobně....

28
A přitom by stačilo být připoutaný. Jenže oni policajti si myslím, že na ně fyzikální zákony neplatí. Mně nejvíce vadí, že mohli zabít nevinného člověka, takže ať si o mně myslí kdo chce co chce, snad budou dostatečně zmrzačení aby do auta už nemohli.
P.S. jeden takový zmrzačil mne a zabil mi osobu nejbližší.

29
Taky jsem si říkal, že to musí být intelektuálně hodně nenáročná soutěž....

30
Rozsudky NSS a ÚS / Re:Omezení práva podávat kasační stížnosti
« kdy: 09 Prosince 2020, 15:29:59 »
Vzhledem k tomu, že jsou zde lidé z celé ČR, by jsme tím mohli pokrýt možná i 100% senátorů.

A současně hlásím, že za mne splněno. Pro ostatní přidávám přímo odkaz, kde si svého senátora a jeho mail najdou:

https://www.senat.cz/senatori/index.php?lng=cz&ke_dni=09.12.2020&O=13&par_2=2

Stran: 1 [2] 3 4 ... 16