30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - HOHO

Stran: 1 ... 4 5 [6]
76
Rychlost / Re:překročení rychlosti o 41 v 50
« kdy: 01 Června 2014, 10:44:03 »
Toto si myslím, že není přesné. Psychotesty se dělají až po roce bez ŘP pokud vím, takže když mu dají 6 měs. např. tak nebude muset. Vím, páč jsem zažil. Naopak je pravda, že to vyřízení trvá, ale zase není pravda že to trvá 3 měs. A taky bych chtěl tedy vidět, jak se to vyřeší 1 den po prominutí. Já jsem žádal po 3 měs. a trvalo to další skoro 1 měs a to jsem všude byl hned druhý den, vzdával se odvolání atd. Na rozhodnutí o prominutí mají lhůtu btw, klíčové je že musíte odevzdat ŘP a nesmíte udělat nějaký dopravní přestupek v mezidobí. Seberou vám to hned, ale zpět to je horší bohužel.

Samozřejmě držím palce abyste o papíry nepříšel, to je základ.

77
V a š e   d o ž á d á n í   z a m í t á m

- jsem málem spadl ze židle :D :D :D

to je snad nejlepší věc co jsem kdy v komunikaci s úřadem četl.

Dobrá práce!

78
Potřebuji poradit - rychlost / Re:Oblbnutí úsekového měření
« kdy: 04 Února 2014, 14:21:27 »
Dale mam pocit, ze zejmena kamery ve Strahovskem tunelu nefoti, pokud na konci mereneho useku jedete pod povolenou rychlost. Tj i kdyz usek projedete rychleji, staci na konci jet limit tacho (= realne kousek pod limit) a kamera vas "neblyskne"...

Ačkoliv neříkám, že to tak není, tak toto je taky v rozporu, jak vnímám technologii toho měření. Aneb dle mého kamery "fotí vše" na začátku i na konci měření, k RZ dají timestamp a poté vypočtou rychlost dle timecodů zpětně. Pokud by to bylo jak říkáte, tak by tam musel být další mechanismus měření přímo u kamery a to se mi tedy nezdá...

Můžu se ale mýlit, že.

EDIT:
tak jsem našel toto
http://camea.cz/underwood/download/files/UnicamVelocity_Web.pdf

a zdá se že tedy to měření rychlosti je někde opravdu nainstalované, právě pomocí těch indukčních smyček

79
Potřebuji poradit - ostatní / Re:Citelnost RZ
« kdy: 23 Ledna 2014, 21:51:19 »
Já tedy ač naprosto chápu symboliku, ač s ní bezvýhradně souhlasím a ač bych nejraději zašel ještě dál - přesto tu přeškrtlou vlajku nevozím. Ono v ČR si to ještě třebas vyhádáme, ale hádejte se někdy v noci na transferu např. Německem. Přijde mi to zbytečná komplikace.
Nicméně chápu že odboj musí být a respekt kdo to vozí  8)

80
Potřebuji poradit - rychlost / Re:Oblbnutí úsekového měření
« kdy: 23 Ledna 2014, 21:47:08 »
já měl teda za to, že to fachá jinak. Myslel jsem, že v silnici je smyčka, když ji přejedete tak to cvakne, zjistí RZ a na základě timecodu vypočte průměrnou rychlost z obou kamer.
Jak by to fungovalo, že to cvaká jenom při překročení, tak ja by to vědělo kolik jedete? Pochybuju že to dělá realtime, to by muselo bejt ultra výkoný a podle mě nepřesný.
Mno chtělo by to někoho kdo ví a nespekuluje :)

81
Potřebuji poradit - rychlost / Re:Oblbnutí úsekového měření
« kdy: 23 Ledna 2014, 11:20:52 »
navic dokazi poskladat obraz z vice kamer
To by ale ty kamery musely jet porad ne? Ja myslel ze ze "foti", ne ze delaji kontinualni zaznam ze ktereho se vybere jeden frame...

82
Potřebuji poradit - rychlost / Oblbnutí úsekového měření
« kdy: 20 Ledna 2014, 23:05:30 »
Zdravím,
mám dotaz na technicky znalejší, ohledně úsekových měření. Dostalo se ke mě info typu JPP, že úsekové měření vás nesejme když jedete přesně "mezi pruhy", tedy střed auta je na dělící čáře. Aplikovatelné především v Praze a jinde, kde je více pruhů v jednom směru. Nevíte,  jestli to tak je? Občas tak vidím i někoho jet.

K tomu mám související dotaz, a to jestli vás to sejme když jedete odstavným pruhem - na některých místech je zřejmé že odstavný pruh nemá vlastní kameru. Na 5. května oproti tomu myslím je nově lajna i na odstavném. Někde mám pocit, že jsem dokonce na úrovni lajn viděl v odstavném pruhu retardéry (!), což by mohlo značit že odstavný není pokrytý.

Další taktika co mne napadá je schovat se za auto před vámi, nebo větší náklaďák ve vhodném úhlu.

BTW spíná to indukční smyčkou v zemi, nebo nějakým čidlem v kameře?

Díky.

83
To vám na benzínce sepsali 1,5 A4 a vytiskli?? Mě chytl Prasát v podobném duchu a vůbec žádný lejstra se neřešily... Když už tak jsem myslel že se vyplňují takové ty menší formuláře, a ne takové eseje...

Jinak teď už to asi víte, ale už vás sejmuli 3x, pro příště rešte radši každý přestupek hned. Ono pak se to jednou nepovede v ten nejblbější moment a jste bez papírů...

84
mě naposled co stavěli PaCH, tak mi tvrdili, že se to lejstro s vyjadřováním už nepraktikuje vůbec. Samotnýho by mě zajímalo jak to je.

85
Policejní vysírání / Re:Policejní vysírání
« kdy: 06 Listopadu 2013, 18:31:32 »
Príma, tak když jsem si začal, tak sem napíšu pár vysírek, co si vybavuju zpětně...

Vysírka No.1:
odtah vozidla Karlovy Vary při příležitosti filmového festivalu. Vozidlo odtaženo. Inu, vzal jsem si ve městě kde jsem byl poprvé taxík ať mě veme na parkplatz. Tam byl zmrd - jak jinak - zaplatil jsem výpalný a dožadoval se odjezdu. A zde začla story. Zmrd odmítl otevřít bránu, že jako musim počkat na Městapo. Tak mu říkám (samozřejmě slušně) že leda hovno, ať si mě obešlou jestli beze mě nemůžou být a že mi zadržuje vozidlo. Von že musim počkat na Městapo. Volám právníka, jsem ujištěn že jde o trestný čin ze strany zmrda, což mu tlumočím. Zmrd odchází a dál mne ignoruje. Stojím teda sám s klíčema na zamčeným place a nikde nikdo.

Volám PaCH, říkám co se děje. Je to už pár let, nevybavuji si přesně, nicméně to odmítají řešit ať si zavolám na Městapo. Jsem nasranej do bodu varu, potřebuju odjet a nejsem ve Varech sám. Upřímně se mi nechce odjet vlakem a pak to řešit půl roku přes soud, takže mi nezbývá než čekat na Městapo. Přijíždí ja nevím asi po půl hodině. Zmrd a zmrdka, a že jako platit pane. Leda hovno. Takže další dohady. Vypisují prohlášení že odmítám zaplatit, ať to podepíšu. No leda hovno. Nakonec cituji zákon a pod výhružkou že to tu fakt nechám a zažaluju je fakt všechny mi zmrdi otevíraj bránu a jsem propuštěn. Zabil jsem jsem tím asi hodinu a půl a ta bezbrannost mě fakt nasrala.

Vysírka No.2:
Jedu v noci v Praze, zcela v poklidu, proti mě PaCH. Vidím, že se otáčejí, dohánějí mě a pouští diskotéku. Tak stavím, silniční pane kontrola vole. Doklady mám OK, takže jako jestli vím proč mě zastavili. Říkám to byste mi měl spíš říct vy. Prej "Tak kolik ste tam měl, když se budeme bavit takhle na rovinu?" LOL. Odpovídám slušně, ať se nezlobí, že k tomu se nebudu vyjadřovat. No prej jako jsem jel 80 na 50. Říkám, a to víte jak? A teď se podržte cituji přesně "my jsme vás museli dohnat, a měli tam 80. Tady kolegyně mi to dosvědčí". Na to jsem se rozesmál, a že ať se nezlobí, a pošle to dál, že nesouhlasím. Odešel, vrátil se, zezadu mi hodil doklady do auta, řekl "příště, až potkáte někoho s bradavicí tak takový štěstí mít nebudete" a odjel.

Tak to by bylo pro začátek, jestli se to tu chytne tak ještě mám nějaký záložní storky :)

EDIT: překlep a vybavení si situace přesněji

86
Policejní vysírání / Policejní vysírání
« kdy: 06 Listopadu 2013, 00:03:45 »
chtěl bych se zeptat, kam psát - jestli teda vůbec - zkušenosti jednoho typu. Případně jestli by nestálo za to udělat pro to sekci/téma. Třeba "Vysírání".

Jde o to, že mám osobně X zážitků kdy to na mě opičácí nebo pachové zkoušeli, více či méně vysírali, ale pak z toho nic nebylo. Myslím, že takových nás bude většina. Mohlo by tak být přínosné, vědět o těchto "metodách" i od ostatních a neleknout se vlka nic.

V podstatě to není ani ukončený případ, protože vlastně nenastal, a ani to není do poradny, protože rada není třeba. Spíše předání zkušeností a vyventilování se...

87
Hodně dobrá práce! Musím říct, že jsem se fakt pobavil, prý soudruhu Humlovi :D

Stran: 1 ... 4 5 [6]