31
Potřebuji poradit - vedení správního řízení / Re:Kam/komu poslat odvolání?
« kdy: 30 Dubna 2016, 09:58:48 »
V praze je to stejné k MD? Píšou do 15 dnů k MD podáním u MHMP.
>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.
Ikdyž mám spis už asi měsíc, jelikož jsem si dělal kopii ještě hned po tom co mě obeslali?Na prvním jednání si nechte udělat kopii spisu a poslechněte si co mají. Potom řekněte, že se vjádříte písemně po prostudování spisu. Dostanete lhůtu cca 10 dní. V té době sepíšete námitky a trochu úřad zaúkolujete. Něco z toho úřad nesplní a patrně ani nebude předvolávat Pachy. To budou dobré body do odvolání......Bude zajímavé zjištění, jak budou schopni zdokladovat pozici vozu u okraje třeba za 6 měsíců.
A mám chtít i návod?
P.S.: po tomto vydají rozhodnutí v můj neprospěch a já se odvolám k MD; a nebo bych to měl chtít jako doplnění spisu a chtít se ještě vyjádřit před rozhodnutím?
Můžete třeba při jednání požadovat některé tyto informace (obratně formulováno tak, aby z toho jednoznačně nevyplývalo, že chcete výslech PaChů) a v odvolání, potom namítat, že PaChy nevyslechli a neměl jste možnost je pokoupat na způsob měření v zatáčce. Bude zajímavé zjištění, jak budou schopni zdokladovat pozici vozu u okraje třeba za 6 měsíců.
Já bych šel přímo na místo zločinu a změřil, zda je splněna podmínka měření v oblouku (strana 12 a 13 návodu). Pro dosah radaru 30 m by vzdálenost vrcholu oblouku vůči tětivě o délce 10 m měla být pod 18 cm, což jest identické konstatování, že poloměr zatáčky by měl být větší, než 990 m (dosah radaru má být menší, než 3 % poloměru oblouku). Dokáže někdo z map odečíst poloměr oblouku?
To je vsechno co v tom spise bylo?ještě mám předvolání a pak výpis karty řidiče a to je vše
Ten uhel mereni je znacny 20-35 stupnu, zkontrolujte si, jaky ma byt uhel maximalne, mohlo by to byt mereni v rozporu s navodem k obsluze.našel jsem návod (snad správný) a píšou 22°. Pak tam je dost dalších předepsaných parametrů, ale v tomhle zoomu fotky nelze vyčíst... Jako např. jestli není objekt v nějakém vyzařovaném poli, jestli to nebylo v zatáčce atd. Podle spisu měřili tady: https://www.google.cz/maps/@50.0649326,14.3190202,3a,75y,99.49h,70.19t/data=!3m7!1e1!3m5!1sXwvqPnXWRWNAKX3ulyzEKw!2e0!6s%2F%2Fgeo3.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DXwvqPnXWRWNAKX3ulyzEKw%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D339.85596%26pitch%3D0!7i13312!8i6656?hl=en