30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - HOHO

Stran: [1] 2 3 ... 6
2
Situace: úřad vydá příkaz SPRDEL > ignorace komplet. Je časový limit, kdy po vás ještě můžou vymáhat částku?
Omylem jsem otestoval situaci v Trutnově, kdy radar naměřil překročení rychlosti a to jest v květnu 2017. Příkaz byl vydán říjen 2017 a omylem ignorován.
Nyní je září 2019 a ani vidu ani slechu po čemkoliv.

3
Po praze mám odhadem celkem přes 100 kusů za parking na modrých zónách, všechno Eltodo, různé MČ. Vždy ignorace a nic, až na Prahu 2 kde mi přišel příkaz na 24 pokut najednou - akorát tam parkuju denně v práci.

4
V Praze je blaze. Hlavně pro Eltodo tedy. Dopustil jsem se následujícího přešlapu - chodí mi tolik Eltodo spamu, že jsem získal jakousi slepost na výběr datové schránky (IČO). Nyní jsem vybral po delší době, a našel příkaz od Prahy 2, kde kumulativně spojili 24x parkování. Problém je, že je to z července, takže jsem zcela propásl možnost dát odpor.

Chtěl bych se poradit se zkušenějšími, jestli je jiná možnost než platit?
Co následuje když bych ignoroval dál? Zatím se mi vždy podařilo "vyhrát" takže toto je pro mě nové.

Děkuju a zmrdům zmar.

5
Ano pardon, nedal jsem odpor... ...a pak ani odvolání.
Mě jde v podstatě o to, jak to správně zaplatit, ne jak se tomu vyhnout, to jsem tentokrát po*ral.
Takže říkáte prostě poslat a nechat být? Po lhůtě je to řádově měsíce

6
Školáckou chybou se mi povedlo 2x projet SPRDEL na lhůtě k odvolání. Příkaz k uložení pokuty jsem ani v jednom termínu nezaplatil (celé mi to zapadlo při stěhování, a prostě jsem na to zapomněl).
Jak bych měl postupovat? Mám to zaplatit po lhůtě, domlouvat se s úřadem? Nechat být dokud se neozvou?
Díky moc

7
Tak po mrtvym brouku to úřad poslal znovu do datovky.

8
Souhlas, akorát nevím jestli to stihnu - je to Trutnov a já jsem Praha. Jezdit tam rozhodně nebudu, musí nějak poštou...

9
Provozovatel je FO na IČ, datovka je taky na IČ. Hodili to do schránky.
Situace byla taková, že když takhle pokuta přišla, napsal jsem jim poštou a následně založil datovku.

10
odpor bych zvládnul, mám asi ještě 6 dní

11
Tak jsem něco pokazil... V nové datové schránce jsem si nenastavil přeposílání, teď to vybral a:
"při řízení vozidla překročil nejvyšší dovolenou rychlost jízdy stanovenou místní úpravou provozu na pozemních komunikacích na 50
km/h, když mu byla silničním úsekovým rychloměrem SYDO Traffic Velocity, v. č. GEMVEL0012, naměřena rychlost jízdy 78 km/h."
Nejdřív přišla žádost o odpustek, pak výzva k podání vysvětlení a pak příkaz vinnen sprdel. Omylem jsem to nechal takhle celý vyhnít... Můžu ještě něco dělat, má cenu odpor? V týhle fázi mne napadá jenom odpor/odvolání a argumentovat tímto https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2751.0
Díky

12
Takže dělám že nic nemám. Kontroloval jsem datovku a nic, očekávám tedy že až se ozvou dále tak budu žádat o vrácení stavu. OK?

13
Tak update, poštou přišlo vyrozumění o zahájení řízení o přestupku provozovatele vozidla a nařízení ústního jednání, hodili to do schránky ikdyž mám už dávno datovku. Helmut se vysloveně přiznal, ale už odjel.

14
Tohle je spíš vysírání ale co se dá dělat.
Chránili mě asi ve 2 ráno v Praze, kdy jsem si dovolil jet místo po kočičích hlavách po tramvajovým pásu a to zde
https://www.google.cz/maps/@50.0649833,14.4081357,3a,75y,162.74h,65.74t/data=!3m6!1e1!3m4!1si7z2z3RY7BA9oChWgkToBg!2e0!7i13312!8i6656?hl=cs

Ve správním jsem dostal video z kabiny PaCH, na něm je vidět že, nikdo nikde nebyl - předemnou, zamnou, vedle mě, na zastávce, tramvaj, prostě území nikoho, jen já a PaCH kteří čekali na světlech proti mě. Mám lhůtu na vyjádření.

Počítám, že tedy argumentovat že se přestupek nestal, protože jsem nemohl nikoho ohrozit. Další věc a hlavní důvod proč zde píšu - ten den mrzlo, což jsem dohledal na ČHMÚ a to snad celej den. Kočičí hlavy kloužou. Má smysl argumentovat, že bylo bezpečnější jet po asfaltu? Nebo mě vyfakujou že jsem měl přizpůsobit jízdu vozovce a jenom si tim naseru do bot?

Na té nádražní se jede předtím po kolejích, nejde jinak, no a já jsem se prostě neodpojil před tou zastávkou.
Počítám, že to shnije na MD, takže mi jde o teď se vyjádřit rozumně.
Díky

15
Rychlost / Re:122 km/h na 90 km/h jižní Čechy
« kdy: 03 Ledna 2017, 23:05:42 »
Na OP je snad fotka, kterou porovnávají ne? A přece vám to auto pak někdo zase nevrátí...

Stran: [1] 2 3 ... 6