30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - xmartjan

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 9
31
Mám na SO2 dva případy po odvolání, dnes jsem udělal přepadovku SO2, prosím o radu, jak co nejlépe využít neuvěřitelný bordel ve spisech, kterého jsem byl dnes svědkem (vše zadokumentováno na videokameru na telefonu)

Případ 1: spis mi byl poskytnut, ale navzdory dopisům od SO2, ve kterém mne SO2 upozorňuje, že do spisu přidal dva různé dokumenty (od čaroděje Hájka a návod k Rameru), s nimiž se mohu seznámit a vyjádřít, dokumenty ve spisu nejsou; úředníci chodí zmateně po kancelářích a dokumenty shánějí, nikde žádný soupis toho, co spis obsahuje, ten vytváří za pochodu přede mnou, vše si nahrávám; i tak není soupis spisu kompletní, nic není očíslováno, není jasné, kdo, co a kdy tam přidal/odebral. Do protokolu o nahlédnutí jsem nechal zapsat, že spis není kompletní, že nemá obsah a že chybí listinné důkazy svědčící ve prospěch žalovaného. Případ se nachází ve stavu, že mám v ruce dopis z SO2, že mám 7 dní na vyjádření před rozhodnutím, rád bych této "kvalitní práce SO2" co nejlépe využil.

Případ 2: spis neposkytnut, úředník ho prý nenašel, našel jen původní spis od SO1; samé výmluvy, že paní, která to řeší, není v práci, apod. Na mé námitky, že mají mít zastupitelnost, a že mě to vůbec nezajímá, protože jsou úřední hodiny, v podstatě nereagováno. Pokus o zavolání nadřízeného neúspěšný, není v práci. Z úředníka jsem vyrazil potvrzení, že mi nahlédnutí do spisu bylo odepřeno.

díky za rady.

32
Vzkazy uživatelů administrátorům / Re:Návody a příručky
« kdy: 18 Prosince 2017, 19:49:32 »
Taky myslím, že by to bylo dobré.
Dnes jsem na jednom SO2 obdržel aktualizovaný návod k RAMER 10, označený jako revize z 17.9.2015, "problematická pasáž" s délkou vozidla na snímku byla odstraněna, aby to lépe vyhovovalo úřadům... viz příloha.

33
Potřebuji poradit - ostatní / Karta řidiče - Helmut
« kdy: 02 Listopadu 2017, 10:14:21 »
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, za jakých okolností je Helmutovi zřízena karta řidiče? (popř. jaký zákon to řeší?) Je to jen, když dostane body, anebo když spáchá jakýkoliv přestupek? Mám jednoho Helmuta, který už byl uznán vinným, že zastavil v zákazu zastavení, dostal od MěÚ pravomocně pokutu a tak by měl zajímalo, jestli už figuruje v nějakém systému (EKŘ či jak tomu říkají)? Rád bych tím totiž prokázal jinému úřadu,  že Helmut žije...

34
Zklamu Tě, nejspíš to Cornelie vzdá, mě už se neozvala. Otázkou je, jak to bude figurovat v nějakých rakouských policejních systémech, ale ani to mě příliš netrápí, koupil jsem mezitím jiné auto, takže můžu v klidu pyrátit zas a znovu...

35
Rychlost / Re:Obec 77/50, tma jako v pytli
« kdy: 01 Listopadu 2017, 10:42:44 »
zajímavý nápad  :D díky  :)

36
Rychlost / [?] Obec 77/50, tma jako v pytli
« kdy: 01 Listopadu 2017, 10:01:04 »
Někdo nějaký nápad na zpochybnění tohodle pseudodůkazu kromě úhlu měření a vypočtené délky podle pana "kdo"?
pokud ano, díky za tipy

37
děkuji za vyčerpávající odpověď.

38
Zdravím,
v jednom případu, kdy řidič udal Helmuta, ten se přiznal a dal plnou moc řidiči, SO1 řízení zastavil, zahájil sprdel, uznal řidiče vinným, řidič mne zplnomocnil jsem zaslal odvolání proti rozhodnutí. Nyní přišla z kraje výzva (viz příloha), kdy SO2 tvrdí, že věc projednává, důvodně se obává o neexistenci Helmuta a žádá úředně ověřenou plnou moc. Správní řád ale říká, (§33), že úředně ověřená být nemusí. Prosím zkušené úřadobijce o radu, jak by postupovali oni.
Napadly mne následující varianty, ale nevím, kterou vybrat:
a) mrtvý brouk (předpokládám ale, že to utvrdí SO2 v neexistenci Helmuta)
b) odpověď ve stylu Helmut je pracovně na půl roku v Saúdské Arábii
c) udělat z Helmuta Deathmuta
d) udělat úředně ověřenou plnou moc třeba na Slovensku, a tuto pak upravit, aby seděla na Helmuta
e) něco jiného, co? (např. odpověď plnou moc už máte a na nic jiného nemáte podle spr.řádu nárok)

díky za radu.

39
Rychlost / Re:SO1 "sestřelil" Helmuta, SO2 to podržel
« kdy: 12 Října 2017, 08:59:13 »
Stačí když se přizná že v tý době na tom místě řídil, o přestupku ani vědět nemusí. I Helmut má právo na obhajobu a nemusí se hned přiznávat že jel rychle. Takhle už jsem to párkrát aplikoval, dal jsem se jako zmocněnec a zvyšoval skill  :D

Tohle jsem taky párkrát udělal, a SO okamžitě řízení vůči Helmutovi zastavil, že prokázání přestupku nebylo Helmutovi prokázáno a překlopil to na sprdel. A tam už se SO prokazovat snažil...

40
dik za informace, reagovat nebudu, s touto SPZ si příští týden ještě v Reichu zapirátím a pak ji vyměním.

41
Taky jsem to tak bral. Dělám mrtvého brouka, teď mám sice cestu přes Rakousy, ale třeba budu mít kliku a pak někdy vyměním SPZ... Kdyžtak nerozumím, zavolejte ambasádu a překladatele. to je můj postup. Hlavně se zkrátka neposrat.

42
Nezkoušel.

43
Já jsem první výzvu ignoroval a teď mi přišel nějaký další dopis psaný fašisticky. Nerozumím mu, ani si to nehodlám překládat, dávám k dispozici, jestli se chce někdo podívat. Nejspíš chcou udat celou rodinu a pak pošlou gestapo nebo tak něco... :-) Ani se mi nezdá, že by mi tam někde nabízeli nocleh zdarma na 8h, jak o tom tu někdo psal. škoda.

44
Rychlost / Re:Rychlost v obci - Helmut neakceptovan
« kdy: 23 Června 2017, 11:14:03 »
Měl bych ještě jeden jiný, ale podobný případ...
Na výzvu provozovateli byl napráskán Helmut. Tomu úřad poslal dopis, ale tak, aby se vrátil zpět úřadu. Na to se plně Helmut přiznal a přidal i plnou moc k zastupování podle č.j. a zplnomocnil provozovatele k zastupování před úřadem. Na to úřad znovu odeslal dopis Helmutovi a opět tak, aby se dopis vrátil úřadu...
Poradíte, jestli něco dělat, anebo počkat až na sprdel, což je evidentní snaha úřadu... ?!

45
Rychlost / Re:Úřad ignoruje přiznání Helmuta a zahajuje sprdel
« kdy: 06 Června 2017, 09:44:33 »
Potřeboval bych poradit, jak co nejlépe sestavit odvolání. Nejsem v tom zběhlý a času není moc (do konce týdne). Budu rád za každou přínosnou radu/odkaz. Mmchd, měl bych k tomu dva dotazy:
a) lze podat blanketní odvolání a doplnit ho kvůli obsáhlosti později?
b) je teď ten správný čas přidat do spisu návod k obsluze radaru svépomocí a vyzdvihnout nedodržení návodu k obsluze nebo je lepší s tím ještě počkat, např. k soudu?

Shrnutí pokračování sprdele:
1) poslal jsem vyjádření a žádal provést důkazy návodem k obsluze a výsledchy svědků - vše zamítnuto (viz zdůvodnění v rozhodnutí)
2) přidána fotka do spisu s nějakou debilní mřížkou, která podle mě nic nedokazuje z pohledu SO
3) proběhlo ústní jednání bez přítomnosti
4) rozhodnutí vinen pokuta 1700kč + 1000kč náklady

Z mého pohledu je nejvíce tristní, že úřad má řidiče, který se k přestupku přiznal, i když argumentuje tím, že není jasné, o jaký přestupek mělo jít. Spárování je podle mne naprosto zřejmé z č.j. a spisové značky, ke které jim Helmutka píše. Hodlám využít všech možností a znalostí, peníze nehrají roli a klidně to poženu i k soudu, jen bych nerad někde udělal nějakou chybu, přeci jen se teprve učím...

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 9