30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Lopata54

Stran: [1] 2 3 4
1
Právě mě jde o to mu to trochu znepříjemnit a vůbec mu nejít na ruku, samozřejmě úplně jsem to nemyslel doslovně, že bych mu bouchal na dveře, když už uklízí drobky z koblih na stole a chystá se domů  ;), nicméně ta jeho výzva,kterou dokola používá na tomto úřadě jen on, se mi pořád nezdá, protože jasně můžu nahlížet po celou dobu řízení a navrhovat též, ne jak on mi v ní tvrdí, že seznámení se s podklady,případně předložit, navrhnout, důkazní návrhy apod. můžu činit v tento den a v tuto hodinu a osobně v budově úřadu. Být úplně neznalej, vyvolalo by to ve mě oprávněně myšlenku, že jindy v jiný den, nebo jinou formou,např. poštou nemůžu již dále učinit nic a to přece není pravda. Navíc ani na případné nějaké uvolnění ze zaměstnání atd. by to neobstálo, že jestli chci můžu přijít ráno někam navrhovat důkazy :)

2
fu- priradte k jakemukoliv,s zadnym pripadem to prijmo spojeno neni,ale nekam to priradte, nechám to na Vás  ;)
Jinak dik moc vsem, tak tam zajdu o nekolik dnu driv, nejlip 30 min pred zavirackou.
Beztak ve mne vyvolal opravnene presvedceni, ze jiz nikdy jindy k teto veci nelze nic cinit ani navrhovat, jelikoz tam jednoznacne srozumitelne uvadi,ze pouze ve stanoveny cas a den a to na nej nemam cas. Kdyz me neprijme,budu trvat na zapsani do protokolu a pak at jde do prdele a necham si to do odvolani.  ;)

3
Ještě bych tu rád probral věc, se kterou jsem se setkal znovu po druhé a to je
do detailu řečeno ,,,Výzva- vyrozumění s podklady před vydání rozhodnutí.
Kdy parazit zaslal toto vyrozumění v pokračujícím řízení dle něj ust. §36 odst. 3 zákona č 500 2004 sb. že byl shromážděny podklady pro vydání rozhodnutí a orgán dává možnost vyjádřit se k těmto podkladům rozhodnutí případně podat návrhy ve věci v jím stanovený přesný den D a v přesný čas v 9 až 10 hodin a osobně u něj v harému A NIKDY JINDY A ŽÁDNOU JINOU FORMOU to nejde, protože to tam neuvádí a nelze to ničím z tohoto cáru papíru dovodit. Když se tohle stalo v prvním případě, úspěšně parazit toto změnil a zaslal novou výzvu do 5ti dnů od doručení a jakýmkoliv uznávaným způsobem, ale nikde jsem skutečně nenašel, zda takhle jednat může a bude znovu stačit mu poslat ,že si vykuř, že v přesný den D a v jim stanovený přesný čas dle jeho rozmaru to prostě z časové tísně apod. nejde? Díky.
 


4
Chlape, jak můžete takhle opicajtům zadarmo nabít munici a podepsat jim cokoliv na místě či souhlasit bez obrany, když víte,že jste v situaci, v takové jaké jste byl?  To jste měl na papíry myslet dřív... Potvrzujete, že trest přijímáte, tedy rok si nezajezdíte, odpuštění zbytku  v polovině je nemožné a zopáknutí závěreček v autoškole se nevyhnete, to je Váš osud.

5
Potřebuji poradit - vedení správního řízení / Re:Průběh ÚJ
« kdy: 30 Května 2024, 04:40:21 »
Dám sem předběžné info.
V pondělí jsem byl potvrdit podání,bába mě přijala, po ztotožnění mně vyhnala na chodbu, že mám čekat. Mezitím do kanceláře vstoupil pán, kterého si na mně zcela jednoznačně zavolala.  Pak jako u lékaře výzva, dělej neřáde ,tady si sedni. Potvrdil sem své podání a mezitím se mně tento mulletus pán který po celou dobu dělal křena, vedoucí odboru přestupků zeptal,zda se mně může na něco zeptat. Říkám ne. Mulletus odpovídá, že se mně chce zeptat bez prý ,,bez  toho všeho a bez záznamu,, jak to je s tím oznámením o přestupku a přece, že mi kolegyně pořídila kopii z originálu který jsem musel logicky vidět a že mu to nejde do hlavy, že by mně opicajti nepoučili a že povinnost podle nějakého prdelního řádu nezamlčet to a to, říkám hele, podívej se co tu mám v šanonu, vidíš kopie a ty jsem tu dostal a podepsal jsem to, že jsem je převzal při nahlížení,nic jinýho jsem neviděl, viděl jsem to na monitoru a pak vyjet z tiskárny. Evidentně na mě zkoušel, že jsem ty papíry snad čornul, nebo co. Vše zamlčeno, sděleno, že se případně odvolám a klidně se budu soudit,chybí rozhodující dokument, nebyl jsem dostatečně poučen při úkonu opicije mullete. Já ti nevím, ale na těch jejich xichtech sem skutečně viděl bezmoc, že bude brzo konec po půl roce trápení i bez druhýho kola, tedy uvidíme co přijde ;D

6
Potřebuji poradit - vedení správního řízení / Re:Průběh ÚJ
« kdy: 25 Května 2024, 21:30:53 »
Ne, to chápete špatně...
Správní orgán nemá podle správního řádu povinnost vyzývat podatele úkonu bez uznávaného elektronického podpisu k potvrzení, či doplnění tohoto úkonu řádným způsobem.
Povinnost potvrdit podání Vám vyplývá přímo ze zákona a je na to lhůta 5 dní od podání bez náležitého podpisu.
To, že Vám poslali kromě emailu i dopis je jen něco navíc a v tomto případě, lhůta 10 dnů pro vyzvednutí neposouvá povinnou lhůtu na doplnění podpisu ( § 37 odst. 4 správního řádu)
díky moc

7
Potřebuji poradit - vedení správního řízení / Re:Průběh ÚJ
« kdy: 25 Května 2024, 13:33:03 »
Zkusit to samozřejmě můžete. Ale taky se může stát, že Vás nevyzvou, podání e-mailem neuznají a Vy propásnete lhůtu na vyjádření k podkladům.
tak sem pokusil osud zpětně na email došla výzva do 5 dnů potvrdit podpis  a do pošt. schránky modrej lístek se stejným číslem jednacím jaký nese ta výzva, pokud chápu správně, reagovat budu až na dopis který vyzvednu poslední den lhůty, tedy 3.6 jak je uvedeno na lístku a email se nepočítá? Díky moc,
ještě EDIT- prvotně stanovena 15 denní lhůta na vyjádření se k podkladům uplynula včera. Tu jsem s tímto podáním bez uznaného podpisu snad dodržel, avšak tedy podpis potvrdím až do 5 dnů od 3.6 je to tak?

8
Potřebuji poradit - vedení správního řízení / Re:Průběh ÚJ
« kdy: 22 Května 2024, 22:53:37 »
Pokud nemáte el. podpis, tak je nutné mail do 5 dnů potvrdit např. klasickou poštou nebo dat. schránkou. Neslyšel jsem, že by úřad někdy vyzýval v případě obyč. mailu (přestože má pdf přílohu)... Možná někdo zkušenější toto zažil.
Mně vždy vyzvou, pokud podám jakékoliv podání ve věci emailem bez elektronického podpisu,někdy je zpětná vazba poštou na adresu, ale někdy zpět pouze tuto výzvu zašlou na dotyčnou email adresu. Ale spíš mně jde o to,zda ta příloha tedy sken dokumentu,vyjádření se k podkladům, vlastnoručně podepsaný,odeslaný emailem v příloze, má šanci na nějaké uznání.. ;D já jsem připraven to odeslat prostřednictvím spolehlivé české pošty, ale ještě mně napadla tato možnost  ;D

9
Potřebuji poradit - vedení správního řízení / Re:Průběh ÚJ
« kdy: 22 Května 2024, 22:04:57 »
pokud zašlu tý rašpli ouřednici vyjádření k podkladům tak, že ho si ho vytisknu, podepíšu ho vlastnoručně, udělám sken, který jí pošlu v příloze emailu v pdf. uzná to, nebo mně vyzve k nápravě podání kvůli chybějícímu podpisu? Díky moc.

10
Nabízí se jednoduchá možnost. Ráno zvednout telefon, pokud dotyčný ouřada, který rozhodl o vrácení řidičského oprávnění, je kilometry chráněný před okamžitým ústním seřváním, mu zavolat a vysvětlit mu, co to má znamenat,že jsem opičáky na silnici šikanován a spatřován tím, že řídím bez oprávnění. A uvidíte hned,kde je problém, zda v moci ouřední nebo se jedná pouze o omyl a neznalost čí svévole dotyčných opičáků. Stejně, pokud vám bylo oprávnění skutečně vráceno, hrajete pouze o nějakou pokutu , že nemáte plastovou kartičku, obdobně jako kdyby jste jí měl i po expiraci. Nutno znovu dodat, že jí platnou vlastnit,převzít prostě musíte, úleva bohužel je pouze v tom, že ji nemusíte předkládat.

11
Mně když opicajti zakázali další jízdu,po odmítnutí dejchnout,řp - nebyl zadržen, vztahovalo se to pouze a tak mi to od nich bylo řečeno,  na to, abych nepokračoval ve svém protiprávním jednání,dále v oznámení o přestupku bylo zakázaná další jízda vyznačena škrtancem ANO,vše.  Tedy druhý den po už sem s čistým dechem bez obav jezdil, připraven na fuk,podle mně to žádný jasný obecný horizont času prostě nemá ;) Když Vás lapí ti stejní idioti a zase budou přesvědčeni, že řídíte bez oprávnění a nedají si vaše argumenty na místě vysvětlit, tak s nimi na místě stejně nezmůžete nic. Zakážou vám znovu další jízdu a napíší další oznámení o přestupku. Maximálně.

12
No a co když budu řídit dál? (protože zkrátka musím, pokud nechci zůstat bez práce a bez peněz)
Co mi může udělat hlídka někde v terénu?
A co mi může udělat tatáž hlídka v tomtéž městečku, kde se to stalo?
Připomínám, zakázali mi další jízdu, ale na podkladě toho, že jsem řídil bez řo, což není pravda (rozhodnutí o vrácení řo jsem si teď taky vytiskl a vozím ho s sebou)
Pravděpodobně stejný scénář,pokud jim to nevysvětlíte, znovu Vám opicajti zakážou řídit a sepíší další oznámení o dalším přestupku,případně Vám můžou v extrému zamezit v další jízdě i technickým prostředkem, pokud budou mít joo potřebu si honit ego a důvodnou obavu, že si jejich kecy neberete k srdci.  ;)

13
Já bych si tipnul, že ten plastovej platnej šunt mít musíte, fakticky že ho nemusíte pouze tahat po kapsách při sobě a ukázat ho buzerantům, ale že musíte být jeho držitelem a někde ho mít.

14
Ahoj, nikde sem nenašel podobné odpovědi,tak se zkusím zeptat novým vláknem.
Pokud  šofér dostane zákaz od úředního parazita v první instanci, do 15 dnů se odvolá,
vidí v této době již opicajt při silniční kontrole lustrací tento nenabytý zákaz , nebo do doby nabití až případného rozhodnutí so2 o vině má prostě řidič záznamy čisté a opicajt lustrací o tom vůbec nic nezjistí?
Kámoš dostal zákaz,pak se odvolal,odvolací orgánus to vrátil zpět , s tím že So1 znovu ještě nerozhodl, avšak při běžné silniční kontrole se ho na ten zákaz opice vyptávali,dá se říct již v jiném obvodě a ještě před tím rozhodnutím so2 o zrušení a vrácení,tak by mě zajímalo, zda to skutečně vidí,nebo byl jen tak slavnej. Díky

15
Potřebuji poradit - alkohol, drogy / Re:0,53, 0,52 alkoholu v dechu
« kdy: 14 Května 2024, 11:25:12 »
není to ústní voda ale herbadent roztok s 97%alkoholu dechové kousky jsem si vědom ale co krev? Pokut by byla hodnota např 0.30? Může se jednat o zviseny fiziologická alkohol v krvi. Jinak nevím Zdaly má PČR potřebné vybavení na převoz vzorků krve.

Tak to nevim, jak by se dalo uhrat - dobra vezmeme, ze to zkusite na blbost - proste jste netusil, ze vyplach ust ma 97% a neni tam varovani.
Teda pozil jsem jednou cistu Stroh 80% a malem mi upadla pusa a pri poklnuti jsem prisel o hlas na par minut, 10 min je nesmyslnych a tezko uveritelnych...nebylo to sekund?
u 97% a tvrdit, ze jste nevedel - to je na sebrani papiru, ale spis z jinych duvodu, ale treba bude mit ORGAN pochopeni, je tam nejake varovani? Pokud ne, +  pro Vas.

K tem 0.5:
A) nemyslim si, ze by k tomu pri bezne pruplachu ust mohlo dojit, tedy ze by se bez polknuti dostalo tolik do krve.
Vstreba se alkohol uz v ustech(10-15min je dost casu uz neco vstrebat), a plice by za ~10 min mely byt ciste..
B) ale neco slinami se do zaludku dostane zvlast za 10min, a protoze to neni 40% maly panak, ale  skoro 100% ethanol, staci 0.4 maleho panaku... necekam 0, v podstate si dovedu v krvi predstavit i 0.3
C) podivna je i hodnota, ktera neklesa ani nestoupa a mohl nastat v urcite chvili spicka a Vam meli pred ni a za ni...
D) mohlo za to e-cigaro + kombinace vyse, ale organi pro tyhle veci nemaji pochopeni....

Brali Vam moč?

Navrat papiru.. to by na krvi muselo byt pod hranici 0.24... jinak je to podle urednika, maji radi priznani -> zaznam do budoucna

Zajimala by me ta pravdivejsi/pravdepodobnejsi verze pres SZ, pokud chcete mi ji sdelit... ciste ze studijnich duvodu, treba i po skonceni...
ano 97% jedna se o herbadent roztok. V příbalové informaci je psané toto:vzhledem k charakteru přípravku nepřipadá ovlivnění dopravních prostředků a obsluhy strojů v úvahu. Důležitá informace o některých složkách přípravku herbadent roztok na dásně. Přípravek obsahuje alkohol. Jsou tam také výtažky z bylin a není to tak nepříjemné jen cca 1h je stále cítit v ústech. Vůbec nevím jak bych nyní měl postupovat.
A máte úřední záznam? Jeho nedílnou součástí by mělo být i hodnocení opicajta, zda a vůbec na Vás spatřoval nějaké a jaké známky chlastu,obvykle se jedná o výplod lží ale od toho by se odvíjelo zda máte šanci získat řp zpět,dříve než bude krev. Jinak Vám nezbyde než čekat a minimálně jednou týdně otravovat opicejní stanici či úřad, zda už je hotovo.

Stran: [1] 2 3 4