30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Atsard

Stran: [1]
1
Ano, postupně to načítám, nicméně z příspěvků v poslední době mi přijde, že i když se Helmut k řízení vozidla v danou dobu přizná, ať helmutsky, tak česky, tak to ouřada smete s tím, že se Helmutovi nepodařilo prokázat vinu a stejně to překlopí ve sprdel.

2
Jaké máte aktuální zkušenosti s Helmuty; už jsem se nachytřil, že ideální je používání Helmutů v rámci EU. Původně jsem cílil Zakarpatskou oblast. Provozovatel tedy udá Helmuta jako řidiče a Helmut se aktivně v helmutštině přizná, že v danou dobu vozidlo řídil.

Jak naložit s adresou Helmuta prosím?
Pokud ouřad Helmuta předvolá, jaký je postup?

3
Proč to vyzvedáváte obratem a nenecháte 10 dní uležet?

Ještě jednou: Kdy mělo k přestupku dojít?

Jsem zvyklý číst zprávy z datovky a dokonce i platit odpustky, tenhle mi asi nějak unikl; 19.05.2023

4
Doručeno dnes do datovky; Z toho co jsem vyčetl standardní Helmut už moc nefunguje; každopádně vyžadují do pěti dní napráskat. Výzvu přikládám.
Mhm, nahrání přílohy selhalo, tak takhle:

5
Doručeno dnes do datovky; Z toho co jsem vyčetl standardní Helmut už moc nefunguje; každopádně vyžadují do pěti dní napráskat. Výzvu přikládám.

6
Zdravím,

mám dotaz; v minulosti (ale stále 2023) jsem nezaplatil odpustek za rychlost (+21 v obci) a nyní jsem obdržel vývu od magistrátu, abych prásknul řidiče auta s dovětkem, že pokud do 60 dní nezjistí, kdo řídil, zahájí správko s provozovatelem.

Dá se ještě něco dělat nebo už místní úředníci vychytali procesy natolik, že budu muset platit pokutu ze správka?

Díky a hezký den.

Stran: [1]