30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Jiri1990

Stran: [1]
1
Díky,

Dává toto smysl i v případě, že jsme výzvu na poště převzal?

Pokud tedy půjdu cestou čekání na zaslání druhé výzvy, pak dalším krokem bude zmíněný odpor?

Díky za přesun vlákna, asi jsem ho blbě založil do ukončených, když jsem si tam pročítal různé případy.
Ať se daří.

2
Ještě přikládám poslední výzvu na kterou teď musím odpovídat.

3
Čau,
Řeším první věc, tak pročítám fórum a těší mne, že tu je tolik lidí, kteří věnují svůj čas a energii boji s parazitickým státním aparátem 8). Věnuji se tomu také, jen v jiném oboru.

Tak či tak, teď řeším případ jízdy na červenou a spíš ze sportu, než z nutnosti bych rád zkusil cestu vypršení lhůty 1 rok.
Pokud někoho zajímá detail případu, tak jsme ve 4 ráno jeli prázdnou Prahou v pracovní den v koroně, kdy ani nikdo nechlastal, takže ulice chodců prosté s plně naloženou dodávkou, a na poslední chvíli padla červená. Než abych to zašlápl na místě a tím přeskládal veškerý náklad dodávky, tak jsem to prostě projel s naivitou, že když jsem za celou cestu nikoho nepotkal, tak to asi ani nikoho nebude bolet. Co čert nechtěl, mají tam kameru, která mne práskla a tak tu jsem. Nedává mi smysl slepě vynucovat zákon v případech kdy to není nic proti ničemu a nejsem pirát, který by hledal skuliny, ale zase si nerad nechávám srát od úředníků na hlavu.

Zatím to vypadá takto:
16.12.2021 přestupek jízdy na červenou Praha
8.6.2022 Do datovky doručena výzva firmě ať práskne řidiče - dopisujeme si s MHMP
13.6.2022 odesláno vyjádření, že řidičem byl XY (14.6. doručeno)
20.6.2022 na poštu dorazila výzva 30.6.2022 vyzvednuta - jedná se o výzvu řidiči, aby podal v 5-ti denní lhůtě nezbytné vysvětlení a na konci přicvaknut bonzovací formulář

Po pročtení fóra bych si myslel, že nejvhodnější taktikou bude do 5 dní podat přiznání mailem, že řidičem byl opravdu XY a do dalších 5 poslat poštou doporučeně potvrzení
Následně směřovat k podání Odporu

Ale velmi rád si nechám poradit, protože zatím ani nevím, jak takový odpor vypadá a zda jsem načetl příspěvky správně tak, aby to dávalo smysl.

Díky

4
Měl jsem stejný problém, že jsem nemohl diagram najít. Ano je u posledního příspěvku na první straně a je viditelný jen pro registrované uživatele.
Díky za jeho vypracování ;-)

Stran: [1]