30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - martye

Stran: [1]
1
placena sluzba, ale nic lepsiho neexistuje
https://www.mcribis.cz/

2
Zajímavé články z internetu / Re:Eltodo auto - technika
« kdy: 26 Srpen 2019, 13:47:02 »

3
Zdravím všechny,

MHMP mi doručila nasledujici vyzvu k uhrazeni urcene castky. Planuji ignoraci, nicmene, je vubec zlocin pyrata korektne klasifikovan? MHMP pise, ze nezjisteny ridic "zastavil ve vyhrazenem jizdnim pruhu". Jedine znacky v dane ulici vsak pouze rikaji, ze jde o zonu se zvlastnim parkovacim rezimem a od 17:00 hod je mozne parkovani pouze na "povoleni". Je to OK?
Pokud by rozbehli SPRDEL, tak dalo by proti tomu branit?

diky moc4
Ahoj,

manzelka bola dostatočne blbá, aby niekolko krat za sebou zaparkovala za znackou B1 s dodatkovou tabulou Dopravni obsluze vjezd povolen. Vsimol si to orgán a poslal mi pozdrav (viz príloha). Zakladny postup mi je jasny (ignoracia a pod.), nicméně rád by som sa spýtal pár vecí, pretože popis zločinu je mierne odlišný od toho, čo som tu na fóre videl štandardne.

- zločin je vjazd do zákazu. Chápem správne, že na toto nepoužijú sprdel? Je bežné, že eMPíci šetria vjazd do zákazu a SO to oznámia ako parkovanie v zákaze?
- ak to poslali spolu, platí, že pokuta bude len za jeden z nich?
- pretože som slušný ovčan, tak nemám problém im niečo zaplatiť (predsa len, zaparkovala tam, kde nemala). Čo ma ale naštvalo, tak orgán sa ani raz neunúval zastrčiť lístok za stierač a tým aspoň dať najavo pani, že nekoná korektne, tak im zase nechcem platiť moc - a ono tuná sa asi ani neni moc jak bránit, ak to preklasifikujú na parkovanie a pošlú na SO (a vlastne sa mi ani nechce to naťahovať 3 roky). V ktorej fáze procesu to je nejlevnější?  počkat na odpustek? Alebo by ste doporučili iné?

moc děkuji

Stran: [1]