30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - V3mach

Stran: [1] 2
1
Jen kdyby to někoho zajímalo tak odpověd samotného pana ředitele zde:

2
Taková klasická policejní kontrola xD

3
Tak aspon jsem to zkusil... Nebo má ještě někdo nějaký návrh?

4
Při projíždení fora jsem si vzpoměl že by bylo na čase jim poslat malý pozdrav což?

5
Zajímavé články z internetu / Buzer Bus
« kdy: 26 Března 2019, 12:30:03 »
Ani nevím proč ale proč ale autobus plný opičáků s kamerama pobíhajících uvnitř mě prostě pobavil.

https://youtu.be/fwHTnY1seDc

6
Tak mě napadá, asi mě nedonutí se zbraní u hlavy abych tam dojel. Pokud odmitnu jak se to bude řešit? Jiné porušení povinosti blokově do 2000 bez bodu? To mi přijde jako fér deal.

7
hh: Díky za vyčerpávající odpověd. Nějak jsem toto tušil. Proto taky onen dotaz.

Číkus: zaplaceno, odvolání mělo 7stran nabitých informacemi (blanketní nebylo)

8
Včas podané odvolání......

Můj dotaz byl na odvolání které není podáno včas (kolega z práce podal odvolání 17. den)

Ano, v tomto případě se jednalo o odpor ale mám za to že je to stejné. Tady jsem radši zaplatil.

9
Rád bych věděl jak to tedy přesně je. Pokud podám odvolání pozdě musím stejně zaplatit do 30dnů ikdyž na odvolání nezareagují? Nebo platbu odkládá i pozdě podané odvolání dokud se k tomu kraj nevyjádří ?

10
Přímo Krajskému nebo odpovědět jim at to K.Ú. předá ?

11
Ano, jsem idiot. Ano řeším x jiných věcí a měl jsem za to že jsem poslal jenže neposlal. Po pozdním podání přišlo toto. Chápu ovšem správně že na to ještě koukne kraj a daji vědět co a jak. Tzn. zatím nemusím platit udělenou pokutu uvedenou v příkazu...?

12
Tak dnešní pokus o nahlédnutí do spisu v úředních hodinách úřadu dopadl takto... ::)

13
Odpor podávám vždy blanketní. Každopádně mohu to změnit. Díky za informaci. Provozovatel je neznámý člověk(exekuce, bezdomovec, ted ilegálně žije v USA).

14
Po nedávném objevení tohoto fora plného dopravních rebelů se budu rád řídit heslem: Víc hlav víc ví. Navíc to může pomoct někomu dalšímu.

Pro uvedení do situace:
Převzal jsem příkaz (v příloze), nahlédnout do spisu půjdu dnes. Odpor je samozřejmě v plánu. Bude se tady hrát o to že nejsem řidič (ztotožněn jsem byl po příchodu k vozu který tam odstavil shodou okolností mě podobný člověk který z vozem také odjel), na strážníka byla podána stížnost na kterou mi bylo odpovězeno z Ředitelství MPO že ve svém jednání  částečně pochybil, takže kecy že jsem se přiznal a on mi zakázal odjet jsou kecy(mám video které to potvrzuje)(strážníka jako svědka budu chtít pro podjatost vyloučit), kotouč tam byl a on si jej nevšiml, propadlá STK mě jako člověka který šel do auta pro věci kamaráda mě nezajímá.

Anonymizovaný spis vložím jakmile bude k dispozici. Kdyby měl někdo jakékoliv další poznatky velmi rád si je vyslechnu.

15
Nedopravní tématika / Re:Napomenutí skupiny osob
« kdy: 20 Prosince 2018, 11:59:31 »
hh:
Preferoval jsem možnost že se zahájí pouze se mnou (ostatní účastníci to mají do místa ústního jednání stovky kilometrů, chodí do práce,....). Jeden účastník má DS a zatím mu vše hodili do poštovní schránky takže o řízení "neví". 
Nadruhou stranu to napomáhá tomu že ostatní účastníci mohou bez obav odmítnout vypovídat. Moc nevím jak toto celé uchopit. Dál jsem to sem spíše jako zvláštnost co vše se může stát. Nejspíš to ale u ústního jednání vytáhnu jako nevhodný postup SO.

Stran: [1] 2