30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - timberland

Stran: [1]
1
Zdravím všechny, mně včera přišel pozdrav z Maďarska, výzva k zaplacení, auto je na firmu a přišlo to doporučeně na adresu firmy, kde to převzala kolegyně co přebírá poštu. Takže mám asi smůlu a musím zaplati, že? Je to 30.000,- HUF. Překlad do češtiny je takový zoufalý...

2
Tak už mám doporučený dopis (doručený), kde žádají určení totožnosti řidiče. Dopis je pouze v češtině, do dvou týdnů mám odpovědět... Tak už je asi zle, že? Výše pokuty není uvedena, ta byla pouze v prvním obyčejném dopise (70EUR)

V ceske a anglicke verzi jim doporucene odpovezte, ze zadate o uredni preklad do cestiny, neb se obavate, ze ne vse v dopise pochopite spravne a nerad byste se dostal do problemu. Reagoval jsem stejne, odpovedi od nich byl obycejny dopis s prekladem v google translatoru, ktery jsem si vzhledem k zpusobu doruceni (obycejne psani) zalozil do zasuvky s bordelem k vyhozeni.

Dopis přišel pouze v češtině a není to google ale perfektní překlad...

3
Tak už mám doporučený dopis (doručený), kde žádají určení totožnosti řidiče. Dopis je pouze v češtině, do dvou týdnů mám odpovědět... Tak už je asi zle, že? Výše pokuty není uvedena, ta byla pouze v prvním obyčejném dopise (70EUR)

4
Tak včera přišel známému druhý (nedoporučený) dopis, kde žádají označit osobu, která vozidlo řídila... Co když vozidlo řídila osoba, která nemá bydliště v EU a byla jen na návštěvě a řídila chvilku cestou na dovolenou? Koho budou potom obesílat? A pokud je zatím zásilka nedoporučená, reagovat či nikoliv?

5
timberland: nedostal jste žádný dopis. Teprve až budou mít řádně doručeno (to znamená dostanete obsílku doporučeně, kterou si Vy osobně vyzvednete), pak se teprve můžeme zamyslet nad tím, co s tím. Projděte si historii tohoto vlákna a dalších, jemu podobných…

Diskusi jsem četl, o ignoranci vím... Jen mě zajímalo, jestli pokuta může být vyšší při ignoraci. Zatím tu nikdo nepopsal, co se děje potom, po dalších upomínkách... Myslel jsem kdyby to zašlo do extrému.

6
Dobrý den,
dostal jsem obyčejný dopis bez fotky (jen SPZ je uvedeno) a pokuta 70eur. Na 100 u Grazu jsem jel 122. Jak postupovat, nejlépe neplatit, Pokud první dopis budu ignorovat, nebude v druhém vyšší pokuta? Díky moc.

Stran: [1]