30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Berserk

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Tak to samozřejmě bude, ale na to hbitě můžete kontrovat tím, že v okolí najdete úsek, kde za posledních 10 let bourali dva, co v mlze a dešti jeli 49.9 km/h a obrátit to proti úřadu s tím, že měřit se má tam...

Odesláno z mého Redmi Note 8T pomocí Tapatalk


2
No ale to by se dalo snadno rozbít porovnáním počtu dopravních nehod, hustotu provozu a počtu přestupků zjištěných místními opicajty, případně republikovými.
Pakliže tam nebyla žádná nehoda způsobená rychlostí, tak těžko se obhájí snižování nuly na ještě menší nulu...

Odesláno z mého Redmi Note 8T pomocí Tapatalk


3
Potřebuji poradit - rychlost / Re:vysoká rychlost nad +50 km/h
« kdy: 22 Dubna 2022, 11:35:02 »
No to je ale dvojsečné.
Takhle si může na ústním jednání vyžádat kopii spisu a k ní pak rozumnou lhůtu k vyjádření...

Odesláno z mého Redmi Note 8T pomocí Tapatalk


4
Platí 15. den, ale ten se počítá buď od data, kdy Vám doručili doopravdy, nebo fikcí (což je ten 10. den).
Tzn jestli jste převzal od pošťačky s Vaším podpisem na tom lístečku, co odtrhává, tak datum této akce.
Pokud ne a pošťačka Vám, v souladu s instrukcemi, hodila do schránky 10. den, co se jim to válelo na poště, tak se bere tohle datum...

Odesláno z mého Redmi Note 8T pomocí Tapatalk


5
A nechtělo se chudáčkovi řidičovi blít a než tak učinil, tak kolem projelo vozidlo Eltodo?
Prostě s tím nemohl nic dělat, než si tedy 4 hodiny předtím nedávat ten vlašák k obědu...

Odesláno z mého Redmi Note 8T pomocí Tapatalk


6
Bouchněte odpor, to je jasná věc.
Samozřejmě poslední den lhůty.
Disclaimer: když se to nepovede, bude to o litránek dražší, správní poplatek. Ale my uděláme všechno proto, aby se to nestalo
Ještě - Příkaz hádám samozřejmě na Sprdel, nikoliv na přestupek řidiče?

Odesláno z mého Redmi Note 8T pomocí Tapatalk

7
No tak to si položte otázku, jestli se Vám za píčovinu typu 70 na 50 chce fakt dávat 2500,-
Já bych to třeba nedal ani omylem...
Hlavně, když je to spáchané ještě za platnosti staré verze zákona

Odesláno z mého Redmi Note 8T pomocí Tapatalk

8


Ale "líbí" se mi zdůvodnění výše trestu "absencí sebereflexe" obviněného. To jako když budu přesvědčen o své nevině a trvám si na tom, tak dostanu víc?

No, to je, jak pravil ve Skřiváncích na niti Hrušínský: "...tady pan prokurátor nepochopil, že obhajoba je součástí obžaloby. Může být rád, že neskončil před soudruhem prokurátorem..."

Takže odpověď zní, že bohužel ano. Zřejmě.
Ale zase je to hezká munice do odvolání pro pana advokáta...

Odesláno z mého Redmi Note 8T pomocí Tapatalk


9

Teď mám nabídku zaplatit 3 x 500kč. Když půjdu do kočkování, tak v nejhorším případě to bude zřejmě 3 x 500,- + 3 x 1000,- za správní, nemýlím-li se.

To záleží. Jestli máte cestu kolem, tak tam můžete zaskočit a dohodnout se s nima na místě, namažou Vám to Příkazem na místě, a budete se nejspíš pohybovat někde v intervalu 500-1500. Pokud to chcete odpískat a dělat jen damage control, tak je to cesta.
Hlavně, pokud se tam vydáte, tak doporučuji požadovat uzavření všech přestupků od počátku věků do tohoto okamžiku a za všechna Vaše auta.
Aby Vás po návratu domů nečekala už obálka s pozdravem za něco, co jste vyvedl po spáchání těchto stávajících zločinů, nebo vychcaně hůře - ještě před nima.

Kočkování v plnotučném řízení, kde byste si vydupal společné řízení, je max (tuším) 1.5 násobek největší pokuty z paklu, teoreticky tedy 750,- Kč, plus ten litr za náklady. Ale to jen když prohrajete ;-)

No a níže se Vám nabízí Číkusmut a ten nabízí nejlepší poměr cena/funfactor.

Máte to jako v Matrixu, Vaším největším problémem je teď volba :-D

10
Záleží, jak moc se chcete kočkovat.

U stání v křižovatce bych se třeba zajímal o to, jak to obecní opice změřila. A poptal bych samozřejmě ověřovací list měřidla

U toho stání 2x, bylo to na stejném místě, nebo přibližně na stejném místě? Pak by to mohl být přestupek jeden, ale zjištěný dvakrát.

Odesláno z mého Redmi Note 8T pomocí Tapatalk


11
Berserk: Jaký patch vymyslí, až nám Brusel zavede aktivní hlídání rychlosti a defacto naše vozy nebudou schopné překračovat rychlost?
Tak nechci být úplně orwellovský, takhle při sobotě, zejména proto, že každá sebevětší pí**ina, kterou jsme schopni vymyslet, dříve, či později z Brusele přijde, jako zcela nutná nutnost.
Ale hádal bych, že v této dystopii se bude pokutovat těžká noha na plynu. Ehm tedy chtěl jsem říct větší, než nutná, uhlíková stopa.
Když tyhle euroštěnice budou mít v autech přístup jak k poloze, tak informacím z ECU, tak hádám, že si tak přijedete domů a jen naskočí: tak támhle jsi jel z kopce a měl jsi lehce plyn, když to stačilo na volnoběh, a tamhle jsi si dal kus tý rovinky na 3, když se to dalo courat na 4 podtočený.
Tak to je z 54,- Kč...

Odesláno z mého Redmi Note 8T pomocí Tapatalk

12


Zbývá asi 79 dní a vypadá to, že to stihnou...

Neznám detaily, nečetl jsem spis, ale minimálně taková námitka podjatosti na komplet magoš, Gríb incl., by tak 60 dní mohla dát.
Pak nějaký zmocněnec, doručování, atd., to by bylo, aby nebylo.
Těch posledních pár týdnů před prekluzí, to je vždycky to nejnapínavější a přináší největší vzrušení ze hry

Odesláno z mého Redmi Note 8T pomocí Tapatalk


13
Obávám se, že jste zbytečně optimistou.

Pokud by většina řidičů začala takto využívat svého práva a příjmy z provozu mašinky by citelně poklesly, tak by na to systém zareagoval nějakým patchem. Tipnul bych si, že by se zvýšil poplatek za správní řízení z 1000 Kč třeba na 2000 Kč. No přece máme tu hen te tu inflácií, eletrika drahá, úředníkům se muselo přidat...

Vemte si, jak to postupně šlo.

Osoba blízká se stala mediálním hitem. Když už to došlo tak daleko, že každý jouda odepsal úřadu, že ho do práce vozí osoba blízká, tak se na to udělal patch. Poděkování letí k s. zmr. Humlovi.

Pak jsme tu jezdili na pařezu a bum, tuším, že s. zmr. ANO Ožanová, nám taky dodala patch. A to myslím, že ježdění na pařezu bylo decentní vůči orgiím osob blízkých, které nám sem museli snad házet na padácích.

Osobně je mi z toho taky na blití, že se dostáváme do nějaké digitální utopie, kdy vlastně to správní řízení už vůbec není naplněno, že se Vaším případem někdo zamyslí, sežene důkazy pro a proti, posoudí a rozhodne, ale naopak, vlastně na Vás dá dohromady kompro počítač, o vině je rozhodnuto už v okamžiku, kdy do baráku doputuje datová věta z nějaké rychlostní pasti.

Je to trochu sobecké, ale myslím si, že všichni ti, kdo se nechají oholit (a mám v mém okolí případy dvou známých, kteří si nechali vzít i papíry, z čehož se mi vařila krev) vlastně, na svoje náklady, poskytují krytí pro naše sofistikované vedení kauz a laškování s orgány.
Kdyby nebylo tohoto kanonenfutru, tak si myslim, že jsou šrouby utažené už víc.

Nemám z toho radost, ale pokud je něco jako národní povaha, tak tohle je její součástí. Bude tady benzín za 55,- budou tady pokuty za desítky tisíc a odebírání papírů, nebo zakazování spalovacích aut a drtivé většině populace ČR to bude prostě u prdele.

Na francouze a Francii se za to, jak to tam místní socialisti vedou, dívám trochu skrz prsty, ale to, co předvedli normální lidé v hnutí Žlutých vest, když na ně chtěl přenést Macron náklady za zelené blbnutí, za to mají můj respekt a kéž by se toto, při dalším pokusu o utahování šroubů, povedlo někdy i u nás....

14
Potřebuji poradit - rychlost / Re:vysoká rychlost nad +50 km/h
« kdy: 16 Února 2022, 11:33:35 »
A vzpomínejte, jestli za váma jeli stejnou rychlostí, jako Vy a přitom bez majáků.
Ehm, fakt může policejní Octavia porušovat předpisy a přitom nehoukat?

A konstatování o nějakém čtyřprodudu před Brnem je fajn, ale kdybyste se pochlapil a píchnul nám pomyslný špendlíček (GPS) do mapy v místech kde jste asi začal, kde jste skončil a kde Vás zastavili, tak by to nebylo od věci.

Minimálně to budete mít sepsaný, až se vám, kdoví kdy, ozve úřad...

A nevěšte hlavu, přesně jak je v příspěvku níže, to video nemusí být žádná sláva. Taky mi na D1 přes Průhonice kdysi "změřili" jednou v sobotu ráno 200 km/h a nakonec z toho bylo rozklepané pársekundové video sotva na 160, zato mi na něm furt svítila brzdová světla

Odesláno z mého Redmi Note 8T pomocí Tapatalk

15
Potřebuji poradit - rychlost / Re:vysoká rychlost nad +50 km/h
« kdy: 16 Února 2022, 11:06:09 »
A vůbec, kdo kdy jak a proč dal 80 mimo obec?

Odesláno z mého Redmi Note 8T pomocí Tapatalk


Stran: [1] 2 3 ... 10