1
Potřebuji poradit - parkování, zastavení, stání / Re:Brno - parkování v modrých zonách
« kdy: 08 Června 2026, 21:55:53 »
V případě přestupku řidiče by to mělo být https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2005-520#p6-1 + ( https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2000-361#p125c-7-a https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2000-361#p125c-5-d * (1 + navýšení z https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2016-250#p41-2 )).
V případě přestupku provozovatele by to mělo být https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2005-520#p6-1 + (https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2000-361#p125c-7-a https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2000-361#p125c-5-d * multiplikátor z https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2000-361#p125f-4 ).
--
Edit: Ten https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2000-361#p125c-7-a je pro příkaz na místě, pro správní řízení by to mělo být https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2000-361#p125c-5-d. Omlouvám se za mystifikaci.
V případě přestupku provozovatele by to mělo být https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2005-520#p6-1 + (
--
Edit: Ten https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2000-361#p125c-7-a je pro příkaz na místě, pro správní řízení by to mělo být https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2000-361#p125c-5-d. Omlouvám se za mystifikaci.
