30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - opas

Stran: [1] 2 3 ... 197
1
Potřebuji poradit - ostatní / Re:Řízení (s berlemi)
« kdy: 22 únor 2020, 21:38:57 »
Já jsem s berlema jezdil normálně, když jsem měl zlámanou levou nohu. A ano, zastavili mě fízlové. Chtěli abych vystoupil a šel si očistit zasranou spz. Odmítl jsem že mám zlámanou nohu a s berlema to fakt nezvládnu. A že jestli by byli tak hodní a očistili mi ji oni :-D
Na to se ptali jak můžu řídit a já na to že snadno, že je to automat a levá noha se na řízení nijak nepodílí a pravá je v pořádku.
Tím to skončilo, řekli mi ať jedu a doma ať nekomu řeknu o umytí značky.

2
čili napsat: Vážený úředníku, vaše práce vyhlíží jako práce dementa je celkem ok, protože hodnotím jeho práci, ale pokud napíšu že je dement tak je to urážka :-D

3
nikoli, to smetou jako přestupek provozovatele.
Odpovědět, že řídil a že si přeje řízení ve švédštině, protože anglicky moc neumí.

4
uvidíme, co bude v usnesení o zastavení řízení. Za sebe si myslím že by jim měl napsat provozovatel a ne řidič že to pohnojili.
A to ještě před zahájením řízení s provozovatelem.
Orgán bude vázán svým vlastním rozhodnutím, bez odvolání ho nebude moct zrušit a zároveň bude vědět že jak zahájí řízení s provozovatelem tak ten mu v tom vymáchá čumák.

5
Přesně tak, předvolaný je povinen dostavit se v určený den.
To že orgán udělal chybu je problém orgána, ať si to vyřeší.

6
stačí přidat požadavek na náhradu jakési domnělé škody, já naposledy žádal o náhrady morální újmy ze zjištění jak kvalitní máme úředníky :-D

7
To je úplně jedno, stačí použít wifi v nejbližší kavárně (heslo zjistím měsíc předtím za jedno kafe), poslat si vzkaz přes nové účty klidně na facebooku a nikdo nikdy nebude schopen takovou komunikaci dohledat, pokud neví, že ji má hledat. A i kdyby ji náhodou za mnoho týdnů našel, tak stejně skončí ve zdi, respektive s neznámou MAC adresou a nazdar...

8
Počkejte až něco přijde, potvrzení uschovejte. Máte číslo strážníka a jeho foto jak vypisuje?

9
Na to staci obycejna rusicka GPS.
Stat chce proste neco nezavisleho.

10
A kolik platíte na havarijním pojištění?

11
Nedopravní tématika / Re:Asiatky a Berušky
« kdy: 17 Leden 2020, 22:25:44 »
Tak dejte pro změnu oznámení vy pro stalking s tím že vás neustále obtěžuje nesmyslnými oznámeními.

12
Po důvodech návštěvy hřbitova správnímu orgánu nic není. Je to soukromá a poněkud citlivá záležitost, kterou nebudete vysvětlovat protože s předmětem jednání nemá nic společného. Je pouze podstatné, že jste na hřbitově byl, nikoli proč jste tam byl.

13
Nedopravní tématika / Re:Komunikace s panem exekutorem
« kdy: 15 Leden 2020, 21:15:59 »
no tak jeste vyndat katalyzator a at si to odveze :-D

14
Nedopravní tématika / Re:Komunikace s panem exekutorem
« kdy: 15 Leden 2020, 20:11:09 »
Já bych mu odpověděl ve smyslu:
Vozidlo vám rád vydám, ovšem vzhledem k jeho stavu může být vydáno výhradně na adrese XY. Jakýkoli požadavek na přepravu vozidla jinam nebude realizován, pokud na něj zároveň neposkytnete finanční prostředky.
Termín je nutno dohodnout předem a musíte si zajistit služby odtahové firmy. Jinak by se mohlo stát, že vám vozidlo sice bude formálně vydáno, ale nebude moci být odtaženo protože bude fyzicky zablokováno jinými vozidly určenými k opravě.


15
Může ho zadržet ale musí ho vrátit na slovensko. Mezitím lze na Slovensku nahlásit zrátu a nechat si vystavit nový protože o zabavení fízlem nemají registr.

Stran: [1] 2 3 ... 197