30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Zlatka

Stran: [1]
1
Blacklist, whitelist / Re:Nechcipokutu.cz - ZMRDI
« kdy: 26 Června 2015, 18:10:16 »
Poslední reakce na téma Nechcipokutu.cz neboli Fleet Control s.r.o. neboli Motoristická vzájemná pojišťovna neboli resenipokut.cz je zde víc jak před 120 dny - proto bych ráda toto téma oživila a všechny důrazně před touto společností varovala. Nepomůžou Vám!!! Pokud budou něco dělat, tak jen psát omluvy a odvolání, což vás ve finále před ničím neochrání, jen Vám to zavře ve finále pak jakkoli reagovat a bránit se.
Jejich vystupování vůči klientovi je nekomunikace, neodpovídání na emaily (pokud se to ovšem netýká jak a kam uhradit peníze) a když už se dovoláte, slečna vás vždy odbude stejně, že se řeší, že předá a že vám do druhého dne odpoví.
Podáváme stížnost na obchodní inspekci za poškození klienta a všem, kteří již bohužel také měli "tu čest" s výše uvedenými, doporučuji to samé, případně zvážit i podání trestního oznámení s požadavkem o náhradu škody.

Stran: [1]