30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Majkky

Stran: [1] 2 3
1
Můj Helmut je slušný.  ;D ;D ;D

Každopádně jsem lehce nervózní právě z rychlosti dopisování. Přeci jen netuším, zdali mají ještě šanci to nějakým způsobem přehodit ještě na provozovatele.

2
Úřad je celkem aktivní (rozuměj rychlý) v dopisování s Helmutem. Aktuálně mu poslal info, že v případě nezaplacení nedoplatku bude vymáhán nedoplatek exekutorem.

3
Jasná věc, o tom vím. Je zde na fóru několik případů, kdy i přes to, že se nejednalo o přestupek, který lze vyřešit na místě, úřad poslal určenou částku. Tak tedy uvidíme ...

4
Tady tedy lze předpokládat, že když odmítne vypovědět, tak i tak to zkusí úřad přes určenou částku na sprdel?

5
Aktuálně řeším skoro totožný případ. U mě jde dokonce o zákaz vjezdu mimo dopravní obsluhy - naprosto nechápu, že to někdo předvolává, když nechytli řidiče při vjezdu - ale hodlám naprosto ignorovat termín dostavení se (teď to ani nelze až do odvolání, MP Praha má přestupkáče mimo provoz). Pak předpokládám nové předvolání, předání úřadu nebo vyšumění. :-)

7
Aktualizace:

WIN

Udán Helmut, Helmut se přiznal, Helmutovi přišel příkaz a uznání viny.

Děkuji této komunitě za bezednou studnu informací. Má smysl si pomáhat!

8
Oživím s dovolením po dlouhé době toto téma.
Musí být svislé značky z příloh doplněny o vodorovné značení, pokud je na nich vyznačena vzdálenost, odkud kam platí, viz dodatková cedule?

9
Děkuji za odpověď.

Kde ostatní pro Deathmuta shání trvalé bydliště je mi tedy záhadou.  :-)

10
U alternativy Deathmut je potřeba znát přesnou adresu Deathmuta nebo stačí jméno, narození a město?

11
Má tedy prosím někdo tip, který způsob nejlépe zvolit?

1) Helmut - ale dle pročtení fóra je to sázka na to, že zrovna můj úředník nebyl na školení (jestli vůbec proběhlo?) nebo se mu nebude chtít pracovat a hodí to na spodek šuplíku.
2) Zpochybnění přestupku, což by teoretická šance byla, ale myslim, že jakýkoliv můj nápad bude SO1 i SO2 lehce smeten ze stolu. (technická závada, zdravotní indispozice atd.)

12
Doručena zatím byla pouze odpustková výzva.

Chápu, na co míříte, ale obávám se, že vozidlo bude z fotografií (ve výzvě uvedeno, že fotodokumentace existuje) natolik blízko označníku zastávky, že nebude pochyb, že se nejedná o více než 30 metrů. :-)

13
Děkuji za reakci.

Ve dvou přílohách posílám konkrétní podobu označníku zastávky (zastávka je označena pouze tímto svislým označením, vodorovné neexistuje) a situační snímek, kdy standardní obousměrná komunikace má na obou stranách vydlážděn pás. Na jedné straně se dá legálně parkovat, na druhé (na snímku vlevo) je tento "pruh" zřízen pro zastavení autobusu a taky zde vozidlo zastavilo. Omlouvám se za nekvalitní materiál, ale bojím se konkrétním odkazem upozornit na tento případ, protože víme, že to zde úřednický šiml čte.

Jsem samozřejmě schopen odkaz poslat přes SZ.14
Tak momentálně řeším obdobnou situaci a dilema, zdali jít cestou Helmuta nebo si obhájit zákaz zastavení ze závažných důvodů (porucha vozidla, zdravotní indispozice).
Bohužel se jedná o úřad na dálném venkově od Prahy, takže aktivita ze strany provozovatele vozidla po doručení výzvy k zaplacení určené částky je dle mě nutností.

Zákaz zastavení v úseku 30 metrů před označníkem autobusové zastávky mimochodem.

Nechtělo se mi zbytečně zakládat nové téma, takže se předem omlouvám za zbytečné oživení tohoto ukončeného případu. Klidně prosím adminy o smazání mého příspěvku, pokud je to nevhodné.

15
Využiju toto vlákno, abych nezakládal nové, tak mi odpusťte :-)

Výzva k podání vysvětlení od PČR. Když pominu ignoraci a méně pravděpodobný předvedení. Mám jako podezřelý nárok podat vysvětlení pouze písemně? Mám jako podezřelý nárok na zmocněnce bez mé účasti na podání vysvětlení? Zmocněnec může za mě na ústní jednání, ale podání vysvětlení? Mám v tom nějak guláš ...

Děkuji za reakci, pánové.

Stran: [1] 2 3