30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - mhepp

Stran: [1] 2 3 ... 18
1
Nedopravní tématika / Re:Vykopání nájemníka
« kdy: 24 Listopadu 2023, 14:38:00 »
Viktore, ale na to právě zdesu upozorňuje - že ve Španělsku jsou na tom ještě hůř...

2
A text v češtině řeší co? Odpověděl bych na to, co je v češtině, česky. Že jsou tam nějaké žvásty v němčině vás nemusí zajímat, mají komunikovat česky.

3
Není.

Toto vede jen a pouze k provozovateli - úřad v době nezjistil totožnost řidiče a překlopí na sprdel. Další prosím.

4
Nedopravní tématika / Re:Vykopání nájemníka
« kdy: 07 Listopadu 2023, 08:42:12 »
Kam odešly práva vlastníka?

Na návštěvu za svobodou.

5
Informace, kterou uvádíte, je nepravděpodobná.

To je nespíš pravda, že je nepravděpodobná, ale to neznamená, že nemůže nastat. Před lety jsem se dostal do podobné situace. Ztracený dopis od pošty s upomínkou o minimální dlužnou částku (navýšení pojistného o desetikoruny, zaplacena původní částka) a najednou výpověď... Pojišťovna to byla Direct a ani ten e-mail neposlali. Od té doby jsou na soukromém indexu.

6
Ta cedule „obnovující“ 70km/h před hranicí křižovatky - to bych viděl jako stěžejní bod. Je to pěkně vidět i na mapy.cz - oblouk značící křižovatku končí cca 1.5m za cedulí rychlosti. Takže ta rychlost platí jen v tomto úseku. Od hranice křižovatky platí 90, stejně tak od začátky křižovatky po značku 70.

7
Nedopravní tématika / Re:lidé jedoucí pomalu a plní vzteku
« kdy: 04 Října 2023, 11:47:17 »
Tento zde popisovaný fenomén potkávám denně. Je to strašný voser. Navíc jezdím starou dodávkou, u které není možné jen tak šlápnout na plyn a zmizet. Takže se vleču za někým, kdo jede 35 v obci, 60 mimo. A v okamžiku, kdy se uvolní silnice, rozjedu se a začnu předjíždět, začne zrychlovat... Já mám rychlostní strop někde kolem 95km/h, více to prostě nejede, takže jsem se musel zařadit zpět.

Jednou, když to ten kretén udělal potřetí, tak jsem zastavil a musel to vydejchat. Nejhorší bylo, že jsem ho po pár minutách opět dojel a jako bonus jel do stejného obchodu jako já. Došel ke mě a začal mi nadávat, že ho jako ohrožuji a jsem nebezpečný na silnici, měl bych odevzdat řidičák a podobně. Že mi bránil v předjíždění, což je přestupek, stejně jako zbytečně pomalá jízda, to mu bylo jedno.

Potkávám toto jednání čím dál častěji. Někteří jsou dokonce schopni uhýbat a zastavovat sanitkám, které jedou v protisměru za svodidly. To už mi hlava nebere vůbec. Kam ti lidi dali rozum!

8
Už se těším na odvolání.

9
cocomoon: to máte nejspíš pravdu, to jsem si neuvědomil... Ale v principu tam ta přidaná hodnota tak nějak chybí (alespoň mně pocitově)...

10
hh: on to bude spíš problém ideologický... Já tomu rozumím proč s tím mají někteří psychicky problém. Taky mi to není příjemné, ale jsem jen ucho, tak se k tomu moc nevyjadřuji.

Za sebe bych viděl problém (i) v tom, že se tu snažíme si navzájem nějak pomoci, takže když už si tu ČKP zřídí účet a občas přispěje, tak by mohl přijít s nějakou přidanou hodnotou... Třeba: „Napište nám do SZ více detailů a podíváme se na situaci u nás/zkontaktujeme Váš autoservis abychom našli rychlé řešení/cokoliv dalšího relevantního.“ Takhle jsou jejich příspěvky jen v podstatě kopie oficiálních informací bez jakékoliv přidané hodnoty. Ve výsledku by třeba i stačilo napsat něco v duchu „rádi bychom pomohli, ale na toto nemáme jiné páky...“.

11
Podejte žalobu a neplaťte zatím poplatek... získáte trochu času.

12
A jak to vypadá s tím doručením? Neviděl bych to jako zcela posrané...

13
A co odvolání? A asi bych v tom viděl podobnost jako s tituly a platy, takže bych se odvolal na ten nedávný Číkusův rozsudek/rozhodnutí...

Edit: rozsudek/rozhodnutí - nehodící se škrtněte ;)

14
Je to podání vysvětlení. Pokud podáte vysvětlení písemně, důvod k předvolání pomine... to, že v písemném vyjádření bude, že jim nic neřeknete (vizte urban.novak), to je problém úřadu, ne váš.

15
Ale odvolání je již v ceně!

Stran: [1] 2 3 ... 18