30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - .qoyi

Stran: [1] 2 3 ... 150
1
Me na tom pobavilo jak se ovce sla udat. :)

2
Na blití.

3
No hlavně tam řekl "jak byste se to dozvěděl žejo" ... a za pár desítek sekund řekne že o tom měl vědět.  ;D

4
8:15 ..  ;D

Jinak bych řekl že správní řízení ani neproběhlo když tam nebyl správní poplatek, příkaz dostal buhví za co.

5
Zaver spravniho organu nikoho nezajima, pojistovna si vede svoje rizeni nezavisle na tom co rika policie ci spr. organ. Resp. vystup od techto organu muze pojistovne pomoci, ale neni uplne podstatny. Pro zacatek bych nahlasil na pojistovnu pojistnou udalost a oznacil jako vinika protistranu.

6
Nedopravní tématika / Re:Paní nejede a telefonuje.
« kdy: 24 Září 2021, 17:04:37 »
No a když se na vás tlačí fízl tak mu to prostě zahamtněte, nějakej ten pocit běžícího psa přes cestu je všudypřítomný.
S těmito radami bych byl velice opatrný, dotyčný to samozřejmě nezadupne před fízlěm, ale před nefízlem se už tak bát nebude.

7
Tak jelikož cyklisté mohou za 60% smrtelných nehod cyklistů asi by se měli začít výrazně omezovat...
Spise naopak ne?

8
Zase bych negeneralizoval, znam dost 20ti letych kteri jsou kazdou volnou chvili s vercajkem pod autem nebo makaj. https://youtu.be/GkmePAcaJCU

9
..... na úkor těch co dřou a snažej se .....

10
Me v sobotu zaslapl brzdu nejakej vocas, pokud bych nezvladl "vyrovnávací manévr" (bylo to v zatacce) a doslo by k nehode, mohl jsem skoncit v protijedoucim kamionu. Take by mu hrozilo 15 - 20 let?

12
Potřebuji poradit - přestupek mimo ČR / Re:Rychlost - Německo
« kdy: 13 Září 2021, 10:02:56 »
Jsou zprávy o dopisech, kdy německý úřad dospěl na první dobrou k závěru, že provozovatel fyzická osoba byl řidičem, a posílá mu proto rovnou pokutu. Ale u provozovatele firmy je dost nepravděpodobné, že by chtěli tvrdit, že řídila firma.
Je tahle informace nějak ověřená? Pokud byste našel nějaký judikát uvítal bych to. To by pak stačilo napsat auta na firmu a nemusej se přestupky provozovatele řešit.

13
V té zimní pohádce je potíž v tom, že o tom, že to předjíždějící vozidlo jede v jiném průběžném pruhu, se testovaný dozví z té krátce zobrazené značky ukončení paralelních pruhů, zatímco v normálním provozu by řidič už nějakou dobu tušil, že jede v pravém pruhu a že vedle něho vlevo je ještě druhý "rychlý" pruh.
V tom videu nehraje roli zda se jedná o 2 nebo 3 pruhy, přednost by měl v obou případech. Kdyby byly dva pruhy tak trefí traktor teda. :)

14
Jo voni myslej asi před tou hromadou snehu co je v pravem pruhu, tak to potom joooooo ... nevidel jsem ji ani napodruhe. :)

15
WTF? Přednost před kým? Vždyť má ještě 400m pruhu.

Stran: [1] 2 3 ... 150