30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - J0HN3C

Stran: [1] 2 3 ... 5
1
Nějaký update pane SP?

2
Komerční služby, advokáti / Re:www.nezaplatim.cz
« kdy: 04 Července 2021, 00:33:44 »
Zdravim, muze nekdo prosim napovedet, jak tedka pracujou, nepracujou s vyzvama k uhrade urcene castky? V klientske sekci mam "zbyvajici pocet vyzev" 20, ale od doby, co byly vyzvy vyndane ze smluvnich podminek jsem nedostal zadny update
Zkusebniho provozu na vyzvy jsem se neucastnil (myslim leden 2020) a aktualni smluvni podminky nikde v klientske sekci nemuzu najit
Diky

3
Parkování, zastavení, stání / Re:Výzva k úhradě a leasingovka
« kdy: 19 Března 2021, 21:41:46 »
Zatim nikdo nic, tak pridam svoji starsi zkusenost. Leasingovky, pujcovny nebo carsharingy se s tim nechteji moc srat, tak to vetsinou zaplati a pak vam to fakturujou nebo (v mem pripade) si to zkasnou z uctu. Dohadovani vetsinou nikam nevede, protoze pologramoti z tech jejich zakaznickych helpdesku nechapou rozdil mezi pokutou a vyzvou.
Predpokladam, ze oznacovani ridicu se jim neosvedcilo (nekontaktni ridice jim urady vracely), tak to resi takhle.
Osobne jsem byl tehdy pripraveny jit s tim klidne k soudu, ale nakonec jsem dostal prachy zpatky pomoci reklamace inkasa v bance. Myslim, ze je taky vhodne vzit pravnika a precist s nim tu smlouvu s leasingovkou.

4
Zdravím,
Máte nějaký update? Přišlo rozhodnutí?

5
Jejda, omlouvám se. Asi se mi v hlavě v tu chvíli smotaly 2 různé věci dohromady...

6
Dobrý den,
Podle průběhu a datumů to vypadá, že už se bude vydávat rozhodnutí, takže Vás nejspíš čeká odvolání k SO2. Jestli ještě vydáno nebylo, mohli by zkušení poradit, jestli je takticky vhodné ještě požádat o doplnění dalších detailů k měření? Například výslech policajtů nebo aby prokázali, že nastavili rad způsobem uvedeným v manuálu?
Vhodnou inspiraci ohledně toho, jestli je radar v policejním autě automatizovaný prostředek nebo ne, jsem našel tady - https://www.30kmh.cz/index.php?topic=6618.0
Líbí se mi tam i argumenty ohledně odpovědnosti provozovatele za přestupek a nemožnost projednat přestupek na místě. Určitě doporučuju přečíst.
Jako sporný bod osobně vidím i to, že Vám odmítli poskytnout spis elektronicky, ale dojít si ho ofotit nebyl problém (zvlášť když teď úřady minimalizujou kvuli coroně styk s veřejností).

7
Rychlost / Re:Přestupek provozovatele (rychlost) ve fázi rozhodnutí
« kdy: 05 Listopadu 2020, 16:59:13 »
Jo, omlouvám se, je to LOST na tom termínu.

8
Jedu tam zítra. Nemám v plánu to jakkoli zpochybňovat, jenom prostě musím lidi konfrontovat s tím, co mi tvrdí a co je na poštovním razítku...  :-\

9
Ach jo, celé špatně.

V první řadě děkuji Vám všem, co jste přidali komentář k žalobě. Jsou to užitečné informace.

Přílohou přikládám výřez z rozhodnutí SO2. Ten uvádí, že rozhodnutí SO1 bylo doručeno 22.4.2020 a tím pádem je hotovo. Mně kolega tvrdil, že to přebral 23.4.2020, ale to už si budeme muset vyřešit mezi sebou. Není vhodné hrotit lhůty do maxima když člověk nemá od všeho přesná data a doručenky.

Pro vlastní zajímavost ještě požádám SO2, ať mi do datovky pošlou kopii té doručenky ať to můžu kolegovi omlátit o hlavu.


10
Mám tady update. Úřední lhůty jsou asi moje prokletí.
Rychlý recap. ROZHODNUTÍ bylo doručeno 23.4.2020.
15. den lhůty mi vyšel jak dle SŘ, tak dle místní kalkulačky na 8.5.2020, což byl státní svátek.

Nyní jsem obdržel rozhodnutí/sdělení, že odvolání se ZAMÍTÁ jako opožděné. Odvolání jsem odesílal datovou schránkou v pondělí 11.5.2020.

Proti rozhodnutí pochopitelně není opravný prostředek. Hádám teda správní žaloba nebo zaplatit a zbytečně příště nenapínat ty lhůty na poslední chvíli.

Má někdo zkušenost? Děkuji

11
Dotaz.
Máme tady například překročení v obci o 20kmh a více. Zákaz činnosti se v tom případě ukládá při druhém nebo dalším porušení v průběhu posledních 12 měsíců.
Může tím pádem úředník poslat výzvu k úhradě určené částky i když hrozí, že takový přestupek by se nedal projednat blokově?

Zároveň ale předpokládám, že i když je možná procesně nesprávně, asi to není silný bod do odvolání. Je moje úvaha správná?

12
Ano, prvni odeslano soukromym e-mailem na podatelnu uradu a nasledne datovou schrankou.

13
Je OK cekat jeste ke dnesnimu dni? Podani jsem nedoplnil, cekam na SO2, ktery stale nevyzval.

14
Rychlost / Re:Rychlost, správní delikt před vydáním rozhodnutí
« kdy: 19 Května 2020, 11:19:33 »
WIN: prekluze

15
Odvolání se doplňuje až po vyzvání nebo mám zvolit přiměřenou lhůžu a pak to doplnit?

Stran: [1] 2 3 ... 5