30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - Lopata54

Stran: [1]
1
Ještě bych tu rád probral věc, se kterou jsem se setkal znovu po druhé a to je
do detailu řečeno ,,,Výzva- vyrozumění s podklady před vydání rozhodnutí.
Kdy parazit zaslal toto vyrozumění v pokračujícím řízení dle něj ust. §36 odst. 3 zákona č 500 2004 sb. že byl shromážděny podklady pro vydání rozhodnutí a orgán dává možnost vyjádřit se k těmto podkladům rozhodnutí případně podat návrhy ve věci v jím stanovený přesný den D a v přesný čas v 9 až 10 hodin a osobně u něj v harému A NIKDY JINDY A ŽÁDNOU JINOU FORMOU to nejde, protože to tam neuvádí a nelze to ničím z tohoto cáru papíru dovodit. Když se tohle stalo v prvním případě, úspěšně parazit toto změnil a zaslal novou výzvu do 5ti dnů od doručení a jakýmkoliv uznávaným způsobem, ale nikde jsem skutečně nenašel, zda takhle jednat může a bude znovu stačit mu poslat ,že si vykuř, že v přesný den D a v jim stanovený přesný čas dle jeho rozmaru to prostě z časové tísně apod. nejde? Díky.
 


2
Ahoj, nikde sem nenašel podobné odpovědi,tak se zkusím zeptat novým vláknem.
Pokud  šofér dostane zákaz od úředního parazita v první instanci, do 15 dnů se odvolá,
vidí v této době již opicajt při silniční kontrole lustrací tento nenabytý zákaz , nebo do doby nabití až případného rozhodnutí so2 o vině má prostě řidič záznamy čisté a opicajt lustrací o tom vůbec nic nezjistí?
Kámoš dostal zákaz,pak se odvolal,odvolací orgánus to vrátil zpět , s tím že So1 znovu ještě nerozhodl, avšak při běžné silniční kontrole se ho na ten zákaz opice vyptávali,dá se říct již v jiném obvodě a ještě před tím rozhodnutím so2 o zrušení a vrácení,tak by mě zajímalo, zda to skutečně vidí,nebo byl jen tak slavnej. Díky

3
Potřebuji poradit - vedení správního řízení / Průběh ÚJ
« kdy: 29 Ledna 2024, 16:28:10 »
Zdravím Vás
v pátek jsem byl na ÚJ které bylo nařízeno na základě odporu příkazu ve věci ,,odmítačka fouknout,,
můj dotaz je pouze k průběhu tohoto jednání,
kdy na mně byli úřednice hned dvě, jedna mi řekla hned ze zálohy že mně upozornuje že jí nebudu skákat do řeči a nechám jí vše říct, a pak si řeknu svoje, já to považoval jako pouze mé stanovisko ve věci
,to jsem udělal, pak když to vytiskla, bylo tam že jsem se vyjádřil k podkladům před vydáním rozhodnutí,audio mám,bylo toto okey z jejich strany?

Stran: [1]