30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - Jiri1990

Stran: [1]
1
Čau,
Řeším první věc, tak pročítám fórum a těší mne, že tu je tolik lidí, kteří věnují svůj čas a energii boji s parazitickým státním aparátem 8). Věnuji se tomu také, jen v jiném oboru.

Tak či tak, teď řeším případ jízdy na červenou a spíš ze sportu, než z nutnosti bych rád zkusil cestu vypršení lhůty 1 rok.
Pokud někoho zajímá detail případu, tak jsme ve 4 ráno jeli prázdnou Prahou v pracovní den v koroně, kdy ani nikdo nechlastal, takže ulice chodců prosté s plně naloženou dodávkou, a na poslední chvíli padla červená. Než abych to zašlápl na místě a tím přeskládal veškerý náklad dodávky, tak jsem to prostě projel s naivitou, že když jsem za celou cestu nikoho nepotkal, tak to asi ani nikoho nebude bolet. Co čert nechtěl, mají tam kameru, která mne práskla a tak tu jsem. Nedává mi smysl slepě vynucovat zákon v případech kdy to není nic proti ničemu a nejsem pirát, který by hledal skuliny, ale zase si nerad nechávám srát od úředníků na hlavu.

Zatím to vypadá takto:
16.12.2021 přestupek jízdy na červenou Praha
8.6.2022 Do datovky doručena výzva firmě ať práskne řidiče - dopisujeme si s MHMP
13.6.2022 odesláno vyjádření, že řidičem byl XY (14.6. doručeno)
20.6.2022 na poštu dorazila výzva 30.6.2022 vyzvednuta - jedná se o výzvu řidiči, aby podal v 5-ti denní lhůtě nezbytné vysvětlení a na konci přicvaknut bonzovací formulář

Po pročtení fóra bych si myslel, že nejvhodnější taktikou bude do 5 dní podat přiznání mailem, že řidičem byl opravdu XY a do dalších 5 poslat poštou doporučeně potvrzení
Následně směřovat k podání Odporu

Ale velmi rád si nechám poradit, protože zatím ani nevím, jak takový odpor vypadá a zda jsem načetl příspěvky správně tak, aby to dávalo smysl.

Díky

Stran: [1]