30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - EagleF1

Stran: [1]
1
Právě jsem odeslal odvolání proti rozhodnutí MěÚ Černošice, který mi v březnu 2023 poslal rozhodnutí o uznání vinným ze spáchání dopravního přestupku překročení nejvyšší povolené rychlosti (naměřených 140 na dálnici s povolenými 130), ke kterému mělo dojít na jaře 2021.

2
Přeji všem pěkný den, narazil jsem na pro mě docela důležitou okolnost silniční kontroly, kdy mě hlídka MP změřila (a naměřila mírně rychlou jízdu v obci) a následně slovila asi po třech kilometrech jízdy již mimo obec, kde je její působnost. Z mého pohledu bych si myslel, že takový zásah není v souladu se zákonem a při případném správním řízení by se k takto získaným důkazům nemělo přihlížet. Nenašel jsem ale nikde vhodnou judikaturu - mohl by mě, prosím, někdo postrčit?

Stran: [1]