30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - Fuf

Stran: [1]
1
Dobrý den,
také bych se potřeboval poradit, jakým způsobem pokračovat. Případné dokumenty + další info bych pak nahrál po přesunutí tématu do skryté sekce.

Situace:
Panelák nacházející se v lokalitě bez parkovacích míst, veškeré příjezdové komunikace k němu obousměrné. Parkuje se vedle chodníku i na něm. V několika místech je umístěná žlutá čára nepřerušovaná V12c, která má notně vyšisovanou barvu a v době parkování byla v noci zaházená listím. Přestupek byl dle místně příslušných orgánů zjištěn až ráno, kdy na místě bylo listí nejspíše minimum.
Jsem si jist, že v době "parkování" byl dodržen průjezdný profil 6m, ačkoliv tento v té ulici běžně dodržen není, což musí být jistojistě zachyceno i na fotografiích, nejspíš i odstavené vozidlo vedle na chodníku. Průjezdný profil je nicméně dostačující pro nákladní vozidla.

Otázkou je: jak postupovat dál?

Stran: [1]