30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - virtual

Stran: [1]
1
Dobrý den vespolek,
jak název vlákna napovídá, chystám se na správní řízení ve věci drobné dopravní nehody, protijedoucí vozidla se střetla zrcátky v zatáčce. Jel jsem ve svém pruhu, mnohem pomaleji než druhé vozidlo, a jsem přesvědčen, že jsem nehodu nezpůsobil, ale nemám to jak dokázat (nejsou záznamy kamer apod.). Nabízel jsem výměnu formulářů a vinu 50:50, ale druhý řidič s firemním vozem trval na řešení dopravkou a správním řízení (BTW škoda je zhruba oprava dvou zrcátek na běžných osobních autech!).
Teorii pro jednání z PČR na místě jsem zhruba použil. Protože mi ale chybí praxe, rád bych se lépe připravil na řízení v době Covidu, na co se můžou ptát (e-mailem, korespondenčně, telefonicky?) a co bych neměl říct (nějaké chytáky?), abych si neuškodil. Obávám se, aby druhá strana (firma) nepoužila právní pomoc, a i úřad se může snažit občana osolit, vzhledem k banálnosti situace. Další okolnosti bych raději probral neveřejně.
Zřejmě se bude jednat úřad v Říčanech.
Za každou rad budu rád, díky.

Stran: [1]