30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - Nikdo Nikdovič

Stran: [1]
1
Rychlost / [WIN] Výzva Klimkovice
« kdy: 10 Října 2022, 12:08:12 »
Přeji pěkný den,

nedopatřením se stalo,že moje auto, neznalé Ostravských poměrů údajně překročilo maximální povolenou rychlost. Bohužel jsem při práci s DS nechtěně převzal dříve než bych měl.

Mohl bych poprosit a přesun do kuchyně, mám nápad na otestovaní jedné taktiky (nic sofistikovaného) a nerad bych riskoval vyzrazení úřadu.

2
Potřebuji poradit - doručování / Fikce doručení na Slovensko
« kdy: 27 Července 2020, 11:54:46 »
Zdravím,

měl bych jeden zajímavý dotaz. Pro volnější ježdění po ČR mám docela vhodnou situaci - jezdím autem na SK značkách s provozovatelem který je slovenský občan s bydlištěm na Slovensku (manželka  :D ). Za poslední roky co toho využívám to všimly zatím odrazovalo od snahy kasírovat a raději ani nepsali. Teď to ale pravděpodobně zkouší někdo ze Svitav (ač si povětšinou na místní úsekovku dávám cca pozor) a ve schránce se objevil lísteček na doporučený list z MÚ Svitavy (Vzhledem k tomu, že na tento konec světa nemá ani jeden z nás žádné napojení, nepředpokládám že to bude něco jiného než Výzva/Příkaz apod.).

Jak je to s doručováním takové osobě do zahraničí? Oznámení o uložení zásilky (Doporučený list, který není ani do vlastních rukou) neobsahuje žádné poučení o fikci apod., tváří se jako klasické doporučené psaní z dobou uložení na poště na 18 dní. Může dojít k fikci doručení? Je lepší nepřevzít a nechat jim to poslat zpět? Předpokládám, že nedojde k vhození do schránky.

Ještě jako perličku, úřad vypsal jméno adresátky špatně díky jejím dvěma příjmením (správný tvar "Jméno Příjmení1 Příjmení 2" a na zásilce "Jméno Příjmení2 Příjmení1") dá se teoreticky i toho nějakým způsobem využít?

Předem díky za pomoc a cenné rady.

Stran: [1]