30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - V3mach

Stran: [1]
1
Zajímavé články z internetu / Buzer Bus
« kdy: 26 Března 2019, 12:30:03 »
Ani nevím proč ale proč ale autobus plný opičáků s kamerama pobíhajících uvnitř mě prostě pobavil.

https://youtu.be/fwHTnY1seDc

2
Po nedávném objevení tohoto fora plného dopravních rebelů se budu rád řídit heslem: Víc hlav víc ví. Navíc to může pomoct někomu dalšímu.

Pro uvedení do situace:
Převzal jsem příkaz (v příloze), nahlédnout do spisu půjdu dnes. Odpor je samozřejmě v plánu. Bude se tady hrát o to že nejsem řidič (ztotožněn jsem byl po příchodu k vozu který tam odstavil shodou okolností mě podobný člověk který z vozem také odjel), na strážníka byla podána stížnost na kterou mi bylo odpovězeno z Ředitelství MPO že ve svém jednání  částečně pochybil, takže kecy že jsem se přiznal a on mi zakázal odjet jsou kecy(mám video které to potvrzuje)(strážníka jako svědka budu chtít pro podjatost vyloučit), kotouč tam byl a on si jej nevšiml, propadlá STK mě jako člověka který šel do auta pro věci kamaráda mě nezajímá.

Anonymizovaný spis vložím jakmile bude k dispozici. Kdyby měl někdo jakékoliv další poznatky velmi rád si je vyslechnu.

3
Nedopravní tématika / Napomenutí skupiny osob
« kdy: 05 Prosince 2018, 12:16:09 »
Zdravím,
včera mi v datové schránce přistálo jedno milé psaní ve kterém jsem byl obviněn a potrestán. Zarazilo mě že je tam napsáno více osob, kterým bylo toto oznámení odesláno. Po nahlédnutí do spisu jsem mohl vidět a vyfotografovat listiny jako "opis z evidence přestupků" a podobně s údaji všech ostatních osob a to i s údaji jako jejích trvalé adresy, rodná čísla a podobně. Je toto vůbec možné/běžné?
Můj další dotaz je na to pokud podám proti rozhodnutí odpor může mi hrozit něco horšího než toto napomenuti? (krom uhrazení 1000korun za náklady)


Stran: [1]