zmr. et Mgr. Josef Dočkal z Brněnského magorstrátu mi dneska poměrně nevybíravým způsobem odmítl nahlížet do spisu s odkazem na nutnost objednat se a úřední hodiny.
Bylo to mezi druhou a půl třetí odpoledne, tedy sice mimo úřední hodiny, avšak v rámci pracovní doby, kterou mají do půl čtvrté.
Kromě jeho sprostých nadávek při vyhrocené situaci, když jsem opouštěl nasranej budovu poté, co mi ani na 158 nebyli schopni pomoci (požadoval jsem, aby poslali policisty zjednat pořádek a vynutit mé právo nahlížet do spisu, ale policajtka na drátě mi odpověděla cosi ve smyslu "...Vaše volání není tísňové povahy..." - WTF?), mám všecko nahraný, dokonce i to jak má doslova totálně v prdeli, že odkazuju ve svém nároku na nahlédnutí do spisu na judikaturu NSS, která říká cosi v tom smyslu, že právo nahlížet do spisu nelze omezovat úředními hodinami, neboť ty jsou považovány za organizační překážkun na straně úřadu (
http://www.ucetni-portal.cz/soubory/judikatura/858.pdf - sice je to z jakéhosi daňového řízení, ale myslím, že na klasické správní řízení to lze aplikovat také)
Tak jsem se chtěl jen zeptat, jestli jste někdo s tím kokotem (zmr. Dočkalem) měli už někdo co dočinění a také ověřit potvrzení hypotézy, že toto by mohla být nezhojitelná vada řízení...
Stížnost jsem obratem podal na vnitřní kontrole a auditu, o TO uvažuju...