30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - džeryna

Stran: [1] 2
1
Potřebuji poradit - ostatní / Security "kuchyně" dotaz
« kdy: 14 Listopadu 2017, 21:51:14 »
Měl bych hypotetickou otázku, nicméně si nejsem jist, jak moc mohu důvěřovat tomu, že kuchyně je "veřejnosti" (a tedy i magorsrátním parazitům) skryta - a pokud je jistější SZ, našel by se někdo ochotný, komu by nevadilo ztratit se mnou nějaký ten čas výměnou několika málo SZ, prosím? Děkuji mnohokrát předem :)

2
Dostal jsem od SO na DVDčku kopii videozáznamu z fízláckýho auta, ale obviněnému to na noťasu nejede (DVDčko se načte, ale soubor s videem se mu nepřehraje), já mám už na CD/DVD poněkud moderní stroj a přítelkyni to noťas v mechanice chroupe x minut bez toho, aniž by se to DVDčko vůbec načetlo... Nevíte někdo, jestli existuje nějaká judikatura NSS, která by řešila formát, v jakém SO poskytuje kopie elektronických důkazů? Jde mi teď v podstatě jen o to, jestli to po tom úřadu můžu chtít v nějaké funkčnější/uživatelsky příjemnější verzi, nebo jestli jsem povinnen si sehnat kraksnu dost starou na to, abych si to video mohl přehrát? Jestli bych třeba mohl po nich požadovat USB stick s tím videem místo DVDčka a pokud by mi nevyhověli, zda-li bych se na tom mohl točit?

3
Tak si vesele dojdu na ÚJ s "kompletním" (spisový arch samozřejmě nebyl) spisem, resp. jeho kopií, a ve spise NEbyly předvolánky fízlům, ale fízlové před kanclem na ÚJ vesele čekají na výslech a kromě předvolánek, které tam přibyly někdy mezi nahlížením do spisu a den před ÚJ se tam dokonce objevily další listiny, se kterýma jsem se tedy měl možnost seznámit až při ÚJ.

Je to ze strany SO košer, nebo ne?

Je to poprvé, co se pokusili mě takhle "překvapit". Hledal jsem v SpŘ odpovídající ustanovení, ale našel jsem jen to o nutnosti umožnit vyjádřit se k podkladům o vydání rozhodnutí... Nevím proč, ale měl jsem za to, že o nových věcech ve spise by měly SO účastníky řízení informovat, ale protože jsem nikde nic nenašel, začínám tápat, proč jsem si to myslel... Vyvedete mě někdo z mého případného omylu/potvrdíte můj nyní už jen "pocit", prosím?

5
zmr. et Mgr. Josef Dočkal z Brněnského magorstrátu mi dneska poměrně nevybíravým způsobem odmítl nahlížet do spisu s odkazem na nutnost objednat se a úřední hodiny.

Bylo to mezi druhou a půl třetí odpoledne, tedy sice mimo úřední hodiny, avšak v rámci pracovní doby, kterou mají do půl čtvrté.

Kromě jeho sprostých nadávek při vyhrocené situaci, když jsem opouštěl nasranej budovu poté, co mi ani na 158 nebyli schopni pomoci (požadoval jsem, aby poslali policisty zjednat pořádek a vynutit mé právo nahlížet do spisu, ale policajtka na drátě mi odpověděla cosi ve smyslu "...Vaše volání není tísňové povahy..." - WTF?), mám všecko nahraný, dokonce i to jak má doslova totálně v prdeli, že odkazuju ve svém nároku na nahlédnutí do spisu na judikaturu NSS, která říká cosi v tom smyslu, že právo nahlížet do spisu nelze omezovat úředními hodinami, neboť ty jsou považovány za organizační překážkun na straně úřadu (http://www.ucetni-portal.cz/soubory/judikatura/858.pdf - sice je to z jakéhosi daňového řízení, ale myslím, že na klasické správní řízení to lze aplikovat také)

Tak jsem se chtěl jen zeptat, jestli jste někdo s tím kokotem (zmr. Dočkalem) měli už někdo co dočinění a také ověřit potvrzení hypotézy, že toto by mohla být nezhojitelná vada řízení...

Stížnost jsem obratem podal na vnitřní kontrole a auditu, o TO uvažuju...

8
Tak jsem před chvílí vylezl z Havířovského magorátu a v kanclu Bc. Karin Skalkové (tzv. "Výzvařka" od slova Výzva :D ) byly dvě moc pohledné slečny, které určitě nebyly úředními osobami, ale vesele manipulovaly se správními spisy, cosi i kopírovaly... Napadlo mě, jestli má cenu dát podnět třeba na ÚOOÚ (k získání důkazního materiálu by teoreticky stačilo tam naběhnout s kamerou s tím, že z důvodu pořizování videozáznamu by zřejmě došlo na lámání chleba ohledně toho, zda-li tyto holčiny jsou, nebo nejsou úředními osobami), nebo jestli to můžou teoreticky mít nějak po právní stránce ošetřené tak, aby to nebylo napadnutelné... Měl jem za to, že se správním spisem může manipulovat toliko (oprávněná [?]) úřední osoba? Někdo nějaký nápad, jak do toho pošťourat?

Vlákno jsem přesunul. Žádné citlivé informace v něm nejsou, do neveřejné části nepatří. -kdo-

9
Sice možná blbej, ale zato rychlej dotaz - bohužel se mi povedlo prošvihnout lhůtu k odvolání - čistě teoreticky - lze se v takovém případě ještě pokusit o soudní přezkum, nebo mi to shodí, páč jsem nevyužil možnosti řádného opravného prostředku? Rozhodnutí je totální sračka, o to víc mě sere, že jsem to prošvihl  :-[

10
Dokumenty budu mít možnost nahrát až později k večeru, nicméně čistě hypoteticky - lze nějak rozporovat osobu řidiče za situace, kdy Městapu nic nepodepsal? Zkoušel jsem najít nějakou přiléhavou (třeba se to už v minulosti někomu podařilo úspěšně aplikovat [?]) judikaturu, ale zatím stále hledám...

EDIT: Zřejmě to na věci nic nezmění, ale zapomněl jsem zmínit, že sprostý podezřelý je cizinec

13
Zajímavé články z internetu / Úsekovka v Havířově
« kdy: 14 Května 2016, 00:03:17 »
http://polar.cz/zpravy/karvinsko/havirov/11000004026/radary-v-havirove-odhalily-tisice-hrisniku - já jsem furt žil v domnění, že tam teprve budou cosi budovat, a oni už od začátku roku vesele rejžujou...

15
Jiné / [GIVEN UP] neoprávněná manipulace se správním spisem
« kdy: 01 Března 2016, 07:35:08 »
Při ÚJ se mi parazit přiznal do kamery, že změnu kvalifikace přestupku z "jiného porušení povinností" (jízda bez ŘP) na "jízdu bez patřičného řidičského oprávnění" provedla "jiná kolegyně". Nadto do spisu jiná neoprávněná úřední osoba vkládala bordel, který nikterak nesouvisí s předmětem správního řízení. Lze z takového stavu věcí vyvozovat pro parazity nějaké důsledky? A jaké jsou případně dopady takového jednání z hlediska správního řízení? Půjde to na tom sestřelit?  ???

Stran: [1] 2