30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - Jeff

Stran: [1]
2
Nedopravní tématika / Vystavení nových dokladů
« kdy: 24 Únor 2020, 16:25:06 »
V tématu vedle se řeší 200kč výpalné za vystavení nových dokladů.
Tak mě napadá, jelikož jak můj řidičský průkaz, tak můj občanský průkaz je lehce KO a už delší dobu přemýšlím, že si je nechám vyměnit. Jak to udělat bez placení výpalného?

3
Tak mě napadlo, nějaký zdatný občan nám tady v Kocourkově™ šlohnul 2 značky na vjezdu do města. Týden trvalo než je nahradili padesátkou a zjevně nepospíchají s opravou. Dneska tam šerifové měřili a podle toho jak tam lidi jezdí budou asi docela tučný prémie.

Vyvstává otázka, jak by prošla argumentace kdy pach napíše do papíru, že měření bylo v obci i přes chybějící značku/značku nahrazenou jinou značkou? Vše by bylo samozřejmě podložené fotodokumentací, ale místo je z obou stran hustě lemované domy.
Šlo by takové měření kompletně shodit ze stolu ve správku? Nebo by to klasicky překlasifikovali na měření mimo obec a jeli dál?

6
Nedopravní tématika / Odchod z rodinné firmy
« kdy: 12 Prosinec 2019, 19:06:55 »
.

8
diskuse se nese v duchua nic nenasvědčuje tomu, že se v populaci kde má tak 10% lidí papíry a 50% z toho leda tak na moped nenajde nějakej dobrák

9
Citace: pro iDNES.cz , Matěj Skalický, autor je redaktorem Českého rozhlasu
Auto je zbraň. Nemá hlaveň ani nabroušenou čepel, ale zabije vás snadno a rychle i bez bodnutí nebo střelby. Málokdo z řidičů si uvědomuje, že takhle těžký kalibr drží dennodenně v rukách v poloze „ve tři čtvrtě na tři“. Kdo se ho nenaučí zkrotit, může být brzy „pět minut po dvanácté“.
aneb
kuj železo, dokud je žhavé...

10
Nedopravní tématika / České převozní značky
« kdy: 30 Červenec 2019, 21:41:47 »
Zdravím,
dávám do kupy jednoho vlastně už veterána a než s tím pojedeme na STK a přihlásit to, tak bych ho rád projel a vyzkoušel jestli je všechno ok.
Mám přístup k páru převozních plechových značek, ale auto má jinak jenom starej německej techničák.
Řešil jste tohle už někdo?

11
Policisté si omylem nastříkali slzný plyn do očí

Citace
Na demonstracích v Bulharsku se policie rozhodla použít v obraně pepřový sprej. Ačkoli byl ale určen demonstrantům, silný vítr způsobil, že sprej změnil směr a způsobil tak mužům nepříjemnosti. Policisté se pokoušeli pepřový sprej z očí vymýt několik minut.

Jordan Peterson nemá pravdu, pro lidi pod 83 IQ je přeci jenom využití. Jsou z nich dobrý fízlové.  ;D

12
Sedím teď v jedné kavárně a jen tak letmo jsem zaslechl reportáž o tom jak policisté (zřejmě v Praze) stavějí auta, připojují je na OBD čtečky a podle chyb posílají auta na STK. Zřejmě šlo o nějakou reklamu na akci proti KO filtrům v dieslech.
Setkal se s tím někdo?
Podle jakého paragrafu to dělají?
Co když nevím kde OBD port je? U mě v autě se musí odcvaknout celá jedna přihrádka...

13
Nedopravní tématika / Plusy a mínusy veteránských značek
« kdy: 29 Září 2018, 18:33:43 »
Zdravím,
dostalo se mi do garáže jedno relativně vzácné auto a za cca měsíc a půl mu bude 30 let. Na úřadech v ČR ho zatím ještě nikdo neviděl (Auserbetriebsetzung). Má pro mě cenu dávat ho na veteránské SPZ? Jediné plus jaké vidím je ušetření za ekodaň, jinak snad samé nevýhody. Má někdo zkušenosti s dopravákama? Staví auta na zelených značkách víc/míň?
Děkuji

14
Rychlost / [WIN] 151 na 130 na D5
« kdy: 21 Září 2018, 14:33:10 »
Zdravím,
před pár dny jsem byl změřen, zastaven a ztotožněn na D5 policejním speciálem. Vytáhnuli si mě z řady stejně rychle jedoucích aut, zřejmě kvůli nálepce na kufru a lehce exotičtějšímu vozu. Nejdřív spousta vyptávání na auto a pak ono obligátní "Víte proč jsme Vás zastavili?". Komunikaci jsem udržoval na minimu, záznam bohužel nemám. Požádal jsem o předání přestupku do správního řízení, načež přišlo extrémní vyptávání jestli chci utéct ze země, jestli mám zákaz řízení, jestli mám známé někde na úřadě atd. Vše až po kontrole dokladů, totožnosti a po tom co si mě projeli přes databázi v autě. Nakonec chtěli podepsat nějaký papír, což jsem odmítl, ale mohl jsem si ho vyfotit. Na kameru chtěli abych uvedl že se určitě dostavím vše řešit na jejich úřad, což se jim moc nepovedlo. Potom vyhrožování 50 tisíci a domlouvání ať jezdím pomaleji. Vše trvalo asi 40 minut a četli si v autě asi 3 příručky než to všechno vypsali.

Takže teď přichází na řadu počkat až co přijde s pruhem, je to tak? DS nemám. V mezidobí si mám asi nastudovat manuál k radaru, ano?

Jde o můj první přestupek a ještě k tomu docela o drobnost, chci si na tomhle spíš natrénovat přístup. Nějaké rady? Stačí takhle anonymizovat?

Stran: [1]