30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - kookyna

Stran: [1]
1
Ahoj všem

Nedávno mě zastavila hlídka (evidentně nováčci) s tím, že jsem měl v ruce telefon a nakonec jsem jim ani nepředložil ZK (já jí měl celou dobu v přihrádce u spolujezdce a blbec se tam nepodíval  ;D )

V zásadě mě zastavili špatně (neměli správně zapnuté majáky), nepoučili mě o mých právech a o tom, jestli jejich výzva k předložení dokladů byla zákonná by se dalo polemizovat.

Každopádně jsem vše zapřel, nic nepodepsal a pak mi přišel Příkaz viz. níže a chci si s Vámi ověřit, že můj následný postup je správný.

1. Podat včas odpor (odůvodňovat ho?)
2. Nechat si skrz datovku zaslat výpis ze spisu
3. Argumentovat, že úřední oznámení v žádném případě není důkazní material
4. Pokud by si dali tu práci a strážníky vyslechli tak argumentovat, že dle judikatury NSS není ani výpověď strážníka vykonávající úkon přípustná kvůli podjatosti (ale tím si přiznám, že si nejsem stopro jistej, někde jsem to četl, ale vy hlavy chytrý to určitě budete vědět.


https://ibb.co/jby9Yo
https://ibb.co/dfttto
https://ibb.co/dsOtto
https://ibb.co/eU4oR8

Stran: [1]