1
Nedopravní tématika / Správní řízení ÚP = vrácení podpory zpětně po 2 letech
« kdy: 18 Května 2026, 18:09:07 »
Dobrý den,
dneska jsem si vyzvednul dopis od ÚP, kde se mnou zahajují správní řízení. Důvodem je to, že jsem před 2 lety neoznámil, že jsem nastoupil do zaměstnání.
To zaměstnání bylo v zahraničí, v ruce nemám pracovní smlouvu = nic jsem nedoložil, bral jsem to jako na zkušenou. Což by nebyl problém, ale jako spíše to, že chtějí vrátit celou podporu v nezaměstnanosti.
Nějaké řešení?
Na vyjádření se k rozhodnutí mám čas 5 dnů, tj. do pátku 22.5 včetně.
Děkuji moc.
dneska jsem si vyzvednul dopis od ÚP, kde se mnou zahajují správní řízení. Důvodem je to, že jsem před 2 lety neoznámil, že jsem nastoupil do zaměstnání.
To zaměstnání bylo v zahraničí, v ruce nemám pracovní smlouvu = nic jsem nedoložil, bral jsem to jako na zkušenou. Což by nebyl problém, ale jako spíše to, že chtějí vrátit celou podporu v nezaměstnanosti.
Nějaké řešení?
Na vyjádření se k rozhodnutí mám čas 5 dnů, tj. do pátku 22.5 včetně.
Děkuji moc.

)
