30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - kama

Stran: [1]
1
Potřebuji poradit - rychlost / rychlost, automat, dethmut, sprdel
« kdy: 24 Června 2019, 08:18:15 »
Příjemné dopoledne. Potřeboval bych poradit s procesním postupem:
Podzim 2016 údajně spáchán přestupek, něco přes 60 na padesátce po odečtení tolerancí, zjištěno ATP, obdržena výzva s odpustkem
Napráskán rakouský občan který ale několik dní po spáchání přestupku náhle zemřel
Jaro 2017 přišel příkaz vinen sprdel, z příkazu vyplývá, že řidiče obeslali, ale údajný dopis se údajně vrátil jako nedoručitelný.
V termínu podán odpor a prakticky ve stejném čase učiněn pokus o nahlédnutí do spisu, nebylo umožněno s odkazem na to, že nejsou úřední hodiny a dotyčná osoba není přítomna, úřednice odmítla vystavit záznam, po nátlaku ale vystaven pamflet s názvem potvrzení, kde je uvedeno, že jsem se za účelem prostudování spisu dostavil, ale nebylo mi to umožněno. Celé extempore nahráváno, navštíveno bylo v pracovní době úřadu.
Od té doby nic, nyní, více než po dvou letech dorazil dopis s názvem „Oznámení“, v němž je mi oznámeno, že po podaném odporu řízení pokračuje a SO mne vyrozumívá, že budou v dohledné době prováděny důkazy mimo ústní jednání (provedení důkazů listinami obsaženými ve spise) a že po tomto bude mít správní orgán shromážděny podklady pro vydání rozhodnutí. Dále mne SO vyrozumívá, že mám možnost vyjádřit se po provedení důkazů mimo ústní jednání k podkladům pro vydání rozhodnutí.
Termíny jsou samozřejmě známy přesné, nicméně vzhledem k tomu, že daný úřad je znám jako velmi zarputilý a také proto, že všichni pracovníci úřadu se sem chodí vzdělávat, zatím nechci sdělovat cokoli, co může vést k identifikaci. Hodlám také využít všech opravných prostředků vč. žaloby, nechci tedy udělat ani procesní ani faktickou chybu a naopak rád nechám dělat další chyby úřad.
Dovoluji si tedy požádat o vaše názory, kdy nejlépe navštívit úřad k seznámení se spisem:
-   Nyní, před „prováděním důkazů listinami“
-   Přijít na termín daný úřadem
-   Těsně po provádění důkazů listinami
-   Vůbec a počkat co se bude dít
-   Jiný nápad?
Díky

2
Sleduji se zvětšující se nasraností postupy SO obou stupňů při projednávání čehokoli, co se dá sprdelizovat. Generelně si SO obou stupňů začínají vytírat prdel prakticky se vším a soudní rozhodnutí je v tom z velké části podporují. Navrhuji tedy, aby se provozovatelem vozidla stala tzv. nekontaktní PO. Majitel vozidla zůstává stávající. Provozovatel by tedy byla PO s.r.o. nově založená s jedním jednatelem a zahraničním vlastníkem. Po zapsání dané PO jako provozovatele do RV se jednatel ještě před první sprdelí vzdá jednatelství, PO tedy zůstane bez jednatele. Sídlo v nějakém office hausu. DP nepodává atd.Taková PO může dostat pokut něurekom, provozovat vozidel též, akorát jednatel se musí vzdát jednatelství zavčasu, aby na něj nedopadla odpovědnost za škodu. Případně hard core - jednatelem i majitelem bezdomovec který udělí plnou moc někomu, kdo zařídí zapsání PO jako provozovatele. Majitel vozidla by dle mého názoru neměl být postižitelný. Fungovat by to mohlo několik roků, než takovou PO soud zruší (trvá většinou více než 5 let). Po té znovu, jen s nižšími náklady - zahraniční PO zůstává.
Jaké tam vidíte "díry", nebezpečí atd.?? Dírou je samozřejmě cena, založení s.r.o. stojí dnes cca 4 tisíce, PO v zahraničí nevím, nicméně pokud takto bude provozovatel provozovat 40 - 50 vozidel, mělo by se to vyplatit. Díky za věcné připomínky, názory, návrhy na vylepšení.

Stran: [1]