30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - Delphin

Stran: [1]
1
Nevíte někdo, jak je na tom sprdelizovatelnost jednání, které brněnský magistrát definoval jako: "neuprávněně užil chodníku nebo stezky pro chodce" a tedy porušení povinnosti podle § 53 odst. 2 zák. č. 361/2000 Sb.? Nějak se mi k tomu tady nedaří najít případ s obdobnou definicí. Díky.

2
Potřebuji poradit - rychlost / Vyškov úsekovka
« kdy: 25 Listopadu 2019, 13:34:55 »
Ve Vyškově na Brněnské přibyla obousměrná úsekovka. Co mě ale zarazilo je, že na vjezdu i výjezdu jsou v obou směrech příčné čáry na silnici 2 krátce za sebou. Nevíte někdo, co je to za typ? Je to ochrana proti vyhnutí se protisměrem nebo má ta úsekovka ještě 2 miniúseky na vjezdu a výjezdu?
Jinak pozor, ve směru z centra Waze hlásí začátek měření pozdě, člověk už je cca 50 m v zóně.

3
Policejní vysírání / Nezákonná výzva
« kdy: 09 Června 2019, 09:58:18 »
Naprosto dokonalá výzva jedné měšťačky, po odmítnutí výpovědi: "Tak jménem zákona řekněte, jestli jste tady zaparkoval." Okolo auta jsme se motali 3 dospělí a tak nevěděla, po kom jít kvůli záboru veřejného prostranství.

4
Potřebuji poradit - ostatní / Potvrzení podle paragrafu 109
« kdy: 06 Února 2019, 00:08:58 »
Zdravím, jaké jsou náležitosti o provedeném úkonu? Např. když je v potvrzení uvedeno provedení dechové zkoušky, musí být uveden i výsledek? Já tam nic nemám a nejsem si jistý, jestli jsem měl trvat na podrobnostech.

5
Potřebuji poradit - přestupek mimo ČR / Polsko
« kdy: 13 Září 2017, 10:45:17 »
Zdravím, nevíte někdo, jak to vypadá s měřením rychlosti v Polsku? Čeká mě příští týden cesta po A4 a pár menších cestách.

Stran: [1]