30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - Ctihodný řidič

Stran: [1]
1
Ahoj všichni milovníci měření rychlosti,
máte někdo zkušenost s výzvou k úhradě za rychlost od našich bratří z Maďarska? Přišla mi po roce výzva k zaplacení odpustku za rychlou jízdu a uvažuju, že ji "ztratím" protože přišla normálně do schránky jako obyčejné psaní.
Zkušenosti, názory, rady tipy, triky?
Díky moc :)

2
Ahoj, přišla mi výzva podle § 158 odst. 7 trestního řádu, kde se mám dostavit k podání vysvětlení. Důvodem je "porušení cizích práv". Zjišťoval jsem na telefonu o co jde a vypadá, což mi nechtěli říct, ale tipuji, že si stěžovala rodina označeného deadmuta.
Napadá vás co s tím?
Něco podobného se řešilo zde:
https://www.30kmh.cz/index.php?topic=1686.0
https://www.30kmh.cz/index.php?topic=440.0
Díky

3
Ahoj,
mám takový menší problém. Správní orgán mi poslal příkaz (myslím, že v případě, kdy není možno rozhodnout v příkazním řízení) ale prodělával jsem zrovna nějakou virózu a čekal jsem, že vydal standardní rozhodnutí na které mám 15 dní na odvolání, takže jsem si řekl, že se v klidu doléčím a pak jim odpovím. Až mi bylo lépe, tak jsem si všiml, že šlo o příkaz a já jsem prošvihl lhůtu.
Podal jsem žádost o prominutí zmeškání lhůty a tu mi úřednice zamítla (viz obrázek níže). Přiznám se, že mi to přijde jako výsměch.
Napadá někoho jak teď reagovat? Potvrzení od lékaře nemám, chřipku vždy vyležím, než abych chodil do čekárny nakazit i ostatní.
Díky  :)
Obrázek: http://www.imgup.cz/image/LQdt

4
Ahoj všem,
dovolím si požádat o radu. Půjčil jsem automobil známému, ten jej zaparkoval na chodníku. Mi jako provozovateli přišla výzva, označil jsem známého, ten nereagoval a nedostavil se k podání výzvy, takže to spadlo příkazem mi jako provozovateli.
Možná bych pokutu zaplatil, ale případ je vyložená buzerace. Uložená pokuta 1.500+1.000 za správní řízení je dle mého za hloupé stání na chodníku nepřiměřená. Podle GoogleMaps je to na okraji zapadlé vísky, takže to nikomu vadit nemohlo. Fotodokumentace pořízena po půlnoci v 1:25 což mi přijde jako úplně uhozené.
Ce teď s tím, kamarádi. Díky

5
Potřebuji poradit - ostatní / Deadmut Fail
« kdy: 14 Červenec 2016, 14:53:23 »
Ahoj,
postupoval jsem podle ověřeného scénáře. Našel a označil deadmuta, ale vzhledem k tomu, že měl běžné příjmení se ukázalo, že šlo o jmenovce, který k předvolání přišel a vše popřel. Takže se mi to vrátilo jako spr.del. a krásných 1.000+1.500
Někdo nějaký nápad jak z toho ven?  :D

6
Zdravím všechny, matce od magistrátu přišla výzva k zaplacení peněžité částky (pokuta) za špatné parkování. Na věci jsou nestandardní 3 věci:
- Bylo uvedené úplně jiné vozidlo a SPZ, než to jehož jsou provozovatelé. S tím svým parkovali v uvedený den také špatně (na chodníku)
- Výzva přišla fyzicky do poštovní schránky, ač má na mou radu zřízenou datovku
- Přestupek byl zjištěn v 1:03 ráno, ačkoli vozidlo nijak nebránilo provozu ani ničemu jinému
Napadá někoho jaký teď bude nejlepší postup? Moje řešení by bylo nereagovat, dokud to nepřijde do datovky a zkusit zdržovat 2 roky, ale snad někoho napedne něco sofistikovanějšího. Moc díky  :)

7
Ahoj všem,
řidič mého vozu jel z Brna do Německa. Při Přejezdu přes Turnov (Libereckýý kraj) byl vůz vyfocen radarem (překročení o 11km/h) a mi přišla jako provozovateli vozidla výzva. Označil jsem kamaráda (pohřeb měl týden před tím, než jsem ho označil). Myslel jsem si, že to mám z krku když se několik měsíců neozvali, ale teď mi přišlo předvolání. Turnov je prakticky na opačném konci republiky.
Jak by jste reagovali. Díky

Stran: [1]