30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - FOMP

Stran: [1] 2
2
Nedopravní tématika / jak na skodu zamestnavateli?
« kdy: 02 Září 2021, 18:52:17 »
Pls neporadi mi nekdo jak se skodou vuci zamestnavateli? Resp proces vim, ale ve finalne plavu v zalezitosti DPH.

> zamestnanec zpusobil skodu zamestnavateli na ntb, zamestnavatel vycislil skodu dal opravit a zamestnanci strhnul castku opravy s dph, zamestnanec byl chytry byl pojisten na blbost, ale pojistovna mu proplatila skodu ale bez DPH, coz zamestnance nasralo a chce po zamestnavateli to DPH, jelikoz zamestnavatel jakozto platce ho odvedl a toto od zamestnance mu jde do kapsy ..... je ma dedukce spravna, ze lze zamestnavateli vmest bezduvodne obohaceni?

diky pardi :)

3
Odborná literatura / Vyjadreni MD k dalnicnim znamkam
« kdy: 09 Března 2021, 14:51:01 »
Zdar lidi, jinde tady jsem narazil zdali bude prodlouzena dalnicni znamka, kdyz ji stat znemoznil pouzivat a poptal jsem MD, zde je jejich vyjadreni:

Stávající zákonná úprava navrácení úhrady za EDAZ (či její části), nebo prodloužení platnosti u již platných EDAZ neumožňuje. Stejně jako v roce 2020 při omezení pohybu tak zůstává uhrazená EDAZ podle zákona o pozemních komunikacích platná, a to bez ohledu na nouzový stav a současná vládní opatření, protože EDAZ nejsou do systému kompenzací zahrnuty. Jednalo by se tak o neoprávněné nakládání s veřejnými prostředky.

U EDAZ jejichž počátek platnosti dosud nenastal, a od kterého je možné zpoplatněné pozemní komunikace (dálnice) využít, lze ještě před začátkem jejich platnosti počátek změnit.

5
Nedopravní tématika / Rousky na hubu vsude
« kdy: 19 Srpna 2020, 14:27:13 »
Jak vyhlasit obcanskou neposlusnost? 8)

9
Tak ackoli jsem ocekaval neco jineho, podle veverkou nalezeneho listku, prislo zcela neco jineho: par25 1a 361/2000 sb - stani v obousmerne komunikaci  vlevo ve smeru jizdy, nejspise protoze platfusak ve svem chlivu zjistil ze co napsal na miste na listek technicky nejde tak si to pretvoril na neco jineho datum a cas souhlasi s listkem, lec ve vydiracim dopise prislo viz vyse. Muze si to nekdo bez vysvetleni jen tak zmenit?

Stani viz obrazek, je to vyvysena plocha nad silnici na kterou se vjizdi pres "chodnik" kombinovany s cyklostezkou, u vjezdu zadna znacka neni, az jak je oznaceno v obr na jedne strane placene stani, duha strana sousedici s chodnikem/cyklostezkou je bila plna cara. Tak nejak se mi nezda to oznaceni obousmerna komunikace.

Bohuzel nejak se mi nepovedlo najit passport komunikaci prahy, jen dle pozemku je to cele ostatni plocha.

11
Tak jak vidno turbo v plnych otackach, ma nekdo nejake vtipne rady jak je hodne potrapit za prestupek ktery se realne nemohl stat a stal se jen diky demenci platfusaka v uniforme? neco jako poslat platfusakana na ocni bo to pako muselo kolem IZ8b projit, atp:))

Neni to prdel za parkovani 50m za znackou IZ8b prestupek za IZ8a v jedne ulici :)) bude to hardcore fun factor :))

13
nase zakony jsou fakt smesne, nedavno za susenky 2 roky a to samy za znasilneni nezletile, mno parada :(


https://www.novinky.cz/krimi/clanek/za-znasilneni-divky-na-litomericku-dostal-african-dva-roky-vezeni-40326481

14
tak to to bude masakr, budou muset na nej vybirat a vybirat :D

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/straznici-budou-mit-narok-na-odchodne-40325561

Stran: [1] 2