30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:


>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - em3

Stran: [1]
1
Zdravím,

v poslední době mě zaujaly dva články: první je o retardovaném "kriminalistovi" co zastavuje auto na dálnici, podle mě je pod "vlivem"
https://www.youtube.com/watch?v=ps8ubYaEets
a teď nedávno druhá o polákovi co si dovolil podezřívat PaCha že je pod "vlivem"
https://www.novinky.cz/krimi/501450-kontrolovany-ridic-na-trutnovsku-tvrdil-ze-policista-je-opily-misto-dovolene-skoncil-v-cele.html

Zajímá mě jestli s tímto podezřením má někdo reálně zkušenost. Podle mě i kdyby fízl něco nadýchal tak ten detektor Vám stejně neukážou a člověk nakonec tahá za kratší konec lana.. Je pro toto nějaký oficiální postup? V případě poláka přijel jejich nadřízený a dal jim fouknout, což je evidentně nestranný postup jako kráva..
A nakonec na základě obvinění z pomluvy skončit v policejní cele? 
To když v noci uvidím jak se někdo dobývá cihlou do zamčeného auta a zavolám PaChy a z borce se nakonec ukáže majitel co si zabouchl klíče tak mě taky obviní z pomluvy?

Je to jenom teoretické cvičení, ale je lepší být připraven...

2
Zdravím,
KÚ MSK mi zamítnul odvolání a potvrdil pokutu. Poučil mě, že proti rozhodnutí se nelze odvolat, tudíž platí pokuta od Magistrátu, jen není nikde uvedeno do kdy pokutu zaplatit, nevíte jaké jsou v tomto případě lhůty?
Díky.

P.S.
pro info přikládám rozhodnutí

3
Vzkazy uživatelů administrátorům / nelze nahrát příspěvek
« kdy: 04 Leden 2018, 15:35:19 »
Zdravím,
nelze mi nahrát 7 fotek :Vaše příloha nemůže být nahrána, neboť selhala bezpečnostní kontrola. Prosím obraťte se na administrátora fóra. Nahrávám to do kuchyně, nevím jestli tam není např. jiné zabezpečení?
Poraďte, díky.

4
Zdravím,
v průběhu října můj přítel ze zahraničí 2x špatně zaparkoval na naší ulici. Přišla mi 2x výzva za 500,- Přítel s korespondenční adresou u mě doma pošle dopis ve kterém se dozná k oběma přestupkům. Jaké jsou úskalí takového postupu?
Nebo je lepší mít plnou moc na zastupování přítele? Musí být notářsky ověřená?
Poraďte, díky.

5
Zdar
chci se zeptat jak je to s poplatkem za sundání boty od městských p....ů. (doplň dle uvážení)
V roce 2012 jsem dostal botu v Ostravě. P....i přijeli chtěli 1000, hlásil jsem blízkou osobu a oni že pokuta je 400 a 600 poplatek za sundání boty. Víte někdo jestli je toto legální, nebo v roce 2012 bylo? Na těch 600 jsem tehdy podepsal nějaké uznání dluhu, nebo tak nějak a zaplatil, 400 pokutu vyřešila osoba blízká.
Jen jsem si teď na to vzpomněl a vlastně do dneška nevím jestli je to košer.
Díky za info.

6
Zdravím

dne 29.1.2014 a 10.3.2014 stál blíže neustanovený řidič s  mým autem v křižovatce, papírek za stěračem ani následující složenky jsem neřešil při první schůzce u správního orgánu se paní úřednice rozhodla tyto přestupky řešit najednou, u obou jsem uved že vozidlo zaparkoval můj blízký přítel z rumunska. Toho se úřadu nepodařilo dohledat a tak mi paní úřednice napařila SPRDEL a příkaz na zaplacení pokuty 1500 + 1000 náklady řízení.
Příkaz však napsali 31.3.2015, fikcí mi byl doručen a vhozen do schránky 15.4.2015. Teď z mojí strany bude následovat odpor proti příkazu do 8 dnů. Ale mě by zajímalo jak je to s těma lhůtama pro vyřešení přestupku. Stále platí 1 rok?

Stran: [1]