30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - JF

Stran: [1]
1
Vážení kolegové, má někdo možnost zajistit přenosnou verzi Rameru pro test detektoru?

Zvažuji koupit detektor Neoline xcop 9100. Je to dost drahý, kamera pouze full HD 30 fps, a negativní recenze zmiňuji složité ovládání a falešné poplachy. Má to GPS a ukazuje okamžitou rychlost, databáze úsekových a jiných pastí aktualizovaná po 3 měsících, nastavitelné režimy, zrušení hlášky mávnutím, a umí to i Multaradary na Slovensku a v Germanistánu. Je prý to nezjistitelné detektory detektorů. Vypadá to jako kamera, což by možná šlo použít v demokratickém Germanistánu, kde jsou detektory zakázány.

Proti budce to otestuji sám, ale chtělo by to vyzkoušet i na přenosné Ramery, případně lasery, i když proti laseru to samozřejmě nemá šanci.


2
Žádosti o spis / SO ignoruje žádosti o spis
« kdy: 10 Ledna 2018, 12:43:48 »
V nedopravní věci jsem dal žádost o kopii spisu do DS podle SprŘ a jeden dokument ze spisu podle InfZ. SO obojí ignoruje a lhůty na vyřízení podaných stížností uplynou za několik dní. Dalo by se to podojit a hlavně použít k výrobě judikátů. Chce to někdo? Pište SZ.

Stran: [1]