30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - vvvvvv

Stran: [1] 2
4
Potřebuji poradit - ostatní / Krátkodobé havarijní pojištění
« kdy: 29 Květen 2018, 19:34:03 »
Chtěl bych uzavřít krátkodobé havarijní pojištění (určitě méně než dva měsíce). Standardní krátkodobé havarijní pojištění mi přijde jako ekonomický nesmysl a tak uvažuju o ročním a jeho předčasném ukončení do 2 měsíců od uzavření smlouvy dle NOZ 89/2012 Sb., § 2805 a)

Otázka na kterou jsem nenašel odpověď je, jak se počítá nespotřebované pojistné? Je to něco jako roční pojistné*(dnů v roce-dnů pojištění)/dnů v roce? Tedy při ročním pojistném 6000Kč zaplatím za měsíc cca 500Kč?

5
Od 1.1.2021 chce EU zrušit osvobození zásilek z třetích zemí s hodnotou do 22EUR od DPH.

https://www.kurzy.cz/zpravy/452388-od-roku-od-roku-2021-bude-zruseno-stavajici-osvobozeni-od-dph-pri-dovozu-malych-zasilek/

6
Podle http://www.mfa.bg/120/findanembassy/0/144/ je na zpoplatněných srbských dálnicích od 1. září 2017 počítána každému vozidlu průměrná rychlost na dálnici na základě rozdílu časů průjezdů mýtnic a jejich známé vzdálenosti. Pokuta je pak uložena přímo na místě.

7
Nedopravní tématika / Energetičtí šmejdi
« kdy: 08 Leden 2018, 19:55:35 »
Jeden můj starý příbuzný podepsal někdy v létě plnou moc (nezná její znění ani nemá kopii) firmě EnTrade s.r.o.

Nyní firma EnTrade uzavřela jeho jménem smlouvu s firmou Utylis s.r.o. na pět let a údajně na pobočce.

Je z toho cesta ven?

10
Vzhledem k tématu tohoto fóra, se jistě všichni zúčastníte.

http://www.ostrava.cz/cs/urad/magistrat/odbory-magistratu/odbor-dopravy/oddeleni-silnic-mostu-rozvoje-a-organizace-dopravy/dopravne-znalostni-soutez-2016/pravidlaDZS2017.pdf

Jen budete muset uvést správnou ostravskou adresu. To i přesto, že diskriminace na základě trvalého pobytu orgány je poměrně častá (italské Benátky, Varšava, Bratislava, Dunajská Streda) a (v drtivé většině případů) nelegální.

14
http://pardubice.idnes.cz/obvod-vybira-penize-na-nelegalnim-parkovisti-pardubice-pit-/pardubice-zpravy.aspx?c=A161021_150342_pardubice-zpravy_msv

Článek se týká konkrétního parkoviště, ale myslím, že takových budou desítky, ne-li stovky. Jiné placené parkoviště je v příloze (detaily klidně dodám SZ).

Jakou má člověk šanci na vrácení neoprávněně vybraného parkovného? Jakou má šanci při nezaplacení - tedy porušení IP13c?

Stran: [1] 2