30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - Otto

Stran: [1] 2 3 ... 19
3
https://autozine.cz/cykliste-na-silnicich-beztrestne-pachaji-prestupky-za-ktere-by-ridic-okamzite-dostal-body/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.context&dop_req_id=LBhStisMJV4-202106091644&dop_id=12079727

Nezastavení na stopce
Jde o podobnou situaci jako v případě jízdy na červenou. Zatímco řidiče čeká opět vysoký příděl bodů, cyklistovi málokdy nějaká sankce hrozí, a tak známou značku „Stůj, dej přednost v jízdě“ většina z nich nerespektuje. Zvláště potom když odbočují vpravo, mnohdy ani nezpomalí a bezhlavě se vhrnou do jízdní dráhy jiným účastníkům silničního provozu.

--

Ano, cyklouni na silnici jsou často ZLO, ale za projetí stopky zatím ještě body nejsou.

7
https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/vybrzdovani-dalnice-brzdy-predjizdeni.A210518_180352_automoto_fdv

"Exemplární případ vybržďování natočil čtenář iDNES.cz na dálnici D1. Extrémně nebezpečný manévr, kterým se chtěl pomstít pomalejšímu řidiči, předvedl šofér Porsche Cayenne."

Osobně tam nic extrémně nebezpečného nevidím, ale třeba jsem slepej. Vždycky se divím, co vede dotyčného k tomu, posílat podobná videa do "novin."

12
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/do-koho-strkas-jmenem-zakona-policisty-v-centru-prahy-napadal-kurazny-sofer-audi-40359990

Pokud jsem to pochopil dobře, fízlové dorazili až nějakou dobu poté, co dotyčný auto odstavil. Tj. nebyl v žádném případě "šofér," ale chodec.

Stran: [1] 2 3 ... 19