30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:


>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - .qoyi

Stran: [1] 2 3 ... 8
1
Nedopravní tématika / Cvicne uzavreni statnich hranic na Plzensku
« kdy: 18 Květen 2019, 12:23:37 »
https://www.krimi-plzen.cz/a/cviceni/
https://www.onetz.de/deutschland-welt/waidhaus/tschechien-probt-fluechtlingskrise-id2725980.html

A tady komentář na německém deníku, opravdu doporučuji si to přečíst, vesměs (až na ty pro EU kecy o tom, že bychom měli držet hubu a krok) bych jim dal za pravdu. Tohle byla neskutečná prasárna.

https://www.onetz.de/deutschland-welt/grenzwertige-schlagbaum-politik-tschechien-id2726320.html

2
Zajímavé články z internetu / Prejezd pro cyklisty
« kdy: 09 Květen 2019, 17:06:52 »
Narazil jsem na tento článek, https://www.krimi-plzen.cz/a/srazene-a-vazne-zranene-dite-na-slovanech/ a začal jsem hledat jak je to vlastně s tou předností, dítě na koloběžce = řidič stejně jako cyklista, to je daný. Narazil jsem na větu týkající se řízených (světelných) křižovatek "musí dát přednost chodcům přecházejícím ve volném směru po přechodu pro chodce a cyklistům přejíždějícím ve volném směru po přejezdu pro cyklisty. (§ 70 odst. 2 písm. c) zák. 361/2000 Sb.)". No a tak mě napadá, že ten kruhový objezd je řízen světelnými signály, https://www.google.com/maps/@49.7329434,13.4000822,3a,63.2y,73.59h,101.3t/data=!3m6!1e1!3m4!1shGYmjcAN3KoDWm_0-tnSSA!2e0!7i13312!8i6656 ... a kruhový objezd je jak známo křižovatka. Nebo se pletu?

Vim že je to přitažený za vlasy, ale neplatila v této situaci čistě dle litery zákona přednost pro cyklisty? Jak je definován ten "volný směr"?

4
Zajímavé články z internetu / Reklama na represi v DE
« kdy: 11 Duben 2019, 16:44:58 »
Geschwindigkeitsrausch: Was tun gegen Rüpel und Raser?
https://youtu.be/RbSLSY9GCEk

Tohle fakt stojí za to, doporučuju dokoukat.

6
https://www.krimi-plzen.cz/a/najdete-ho-prosim-musim-se-mu-omluvit/

Kdyby nebylo videa, tak je to story jak z filmu Falling Down, bohužel video lehce odkrývá inteligenci toho aktéra. Je to zajímavé, když se člověk zamyslí nad motivy všech aktérů (pmdp, krimi-plzen, aktér). Nakonec z prvotního úmyslu aktéra (udělat ze sebe v očích veřejnosti "dobrýho člověka") splácali reklamu a kluka radši rozmazali.  ;D Klasický recept na úspěch dle krimi-plzeň, vzít opravdový (a nejlépe akční, smutný, zvířátkový) příběh, zakomponovat reklamu a pustit to do světa,. V tomto případě reklama ovšem lehce zastínila tu story.

7
Zajímavé články z internetu / d-fens down?
« kdy: 19 Březen 2019, 20:12:24 »
Nebo je chyba u me? -> http://dfens-cz.com/

10
Nedopravní tématika / traffic cone preservation society
« kdy: 08 Prosinec 2018, 09:52:07 »
http://www.trafficcone.com/index.html

Kdyby to bylo považováno za nevhodné, tak to smažte.  ;D

11
Zajímavé články z internetu / MP Manager
« kdy: 29 Listopad 2018, 23:52:47 »
https://vary.idnes.cz/mp-manager-data-mestska-policie-informacni-system-straznik-karlovy-vary-1qc-/vary-zpravy.aspx?c=A181129_442271_vary-zpravy_ba

Citace
Jako příklad uvedl mezinárodní filmový festival. „Při něm dokáže MP Manager z dat z předchozích let dovodit, kde budou problémy. Letos se to například projevilo v případě parkování na cyklopruhu v Bezručově ulici. Tam bylo v minulých letech stání aut povolené, letos poprvé ne. A to se pochopitelně projevilo na počtu řešených přestupků v této lokalitě. Vzhledem k tomu, že vše má svou setrvačnost, lze tedy statisticky dovodit, že příští rok budou v této lokalitě problémy opět, i když už ne v takové míře,“ dodal Marcel Vlasák.

Sou chytrý!  ;D ;D

14
Potřebuji poradit - přestupek mimo ČR / Sekyra v autě - DE.
« kdy: 26 Září 2018, 23:56:37 »
Zdravim, tak mi zacaly casteji kontroly v DE, ani nevim proc jelikoz si me asi rok a pul vubec nevsimli. Mel jsem x kontrol, vzdycky si vsimnou my sekyry v aute (v sedacce), vzdycky reknu ze je to na drevo a neni problem. Dneska mi to ale jeden nemeckej policejni zmrd prendal ze sedacky do kufru s tim ze je na to zakon. Mel jsem se ho zeptat kterej zakon presne ma na mysli ze si to dohledam ale v tu chvili me to nenapadlo. Nevedel by nekdo dohledat ten zakon? Jakoze nemuzu mit tezky veci v kabine, treba kvuli bezpecnosti jakoze je to nezajisteny (vlozeny ty kapse v sedacce). Dle me je to nesmysl, ale nemecinu furt nedavam.

Pozitivni na tom aspon je, ze kdyz videl ze jsem fakt nasranej, podal mi doklady se slovy "Sorry". :D

15
http://www.regionzapad.cz/zpravodajstvi/as-rada-mesta-schvalila-pronajem-mobilniho-merice-rychlosti-143993/

Rada města schválila pronájem mobilního měřiče rychlosti na dobu 7 dnů, dle nabídky spol. Gomex, a uložila řídícímu městské policie provést zmapování vybrané lokality. Toto usnesení souvisí se stížnostmi občanů Doubravy na nedodržování limitu rychlosti jízdy vozidel, která je v této obci max. 30 km/hod. Pronajatým mobilním laserovým měřičem zde, ale i jinde, bude městská policie měřit rychlost jízdy a výstup z přístroje bude podkladem pro správní řízení s pachateli dopravních přestupků.

Stran: [1] 2 3 ... 8