30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:


>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - .qoyi

Stran: [1] 2 3 ... 8
1
https://www.krimi-plzen.cz/a/najdete-ho-prosim-musim-se-mu-omluvit/

Kdyby nebylo videa, tak je to story jak z filmu Falling Down, bohužel video lehce odkrývá inteligenci toho aktéra. Je to zajímavé, když se člověk zamyslí nad motivy všech aktérů (pmdp, krimi-plzen, aktér). Nakonec z prvotního úmyslu aktéra (udělat ze sebe v očích veřejnosti "dobrýho člověka") splácali reklamu a kluka radši rozmazali.  ;D Klasický recept na úspěch dle krimi-plzeň, vzít opravdový (a nejlépe akční, smutný, zvířátkový) příběh, zakomponovat reklamu a pustit to do světa,. V tomto případě reklama ovšem lehce zastínila tu story.

2
Zajímavé články z internetu / d-fens down?
« kdy: 19 Březen 2019, 20:12:24 »
Nebo je chyba u me? -> http://dfens-cz.com/

5
Nedopravní tématika / traffic cone preservation society
« kdy: 08 Prosinec 2018, 09:52:07 »
http://www.trafficcone.com/index.html

Kdyby to bylo považováno za nevhodné, tak to smažte.  ;D

6
Zajímavé články z internetu / MP Manager
« kdy: 29 Listopad 2018, 23:52:47 »
https://vary.idnes.cz/mp-manager-data-mestska-policie-informacni-system-straznik-karlovy-vary-1qc-/vary-zpravy.aspx?c=A181129_442271_vary-zpravy_ba

Citace
Jako příklad uvedl mezinárodní filmový festival. „Při něm dokáže MP Manager z dat z předchozích let dovodit, kde budou problémy. Letos se to například projevilo v případě parkování na cyklopruhu v Bezručově ulici. Tam bylo v minulých letech stání aut povolené, letos poprvé ne. A to se pochopitelně projevilo na počtu řešených přestupků v této lokalitě. Vzhledem k tomu, že vše má svou setrvačnost, lze tedy statisticky dovodit, že příští rok budou v této lokalitě problémy opět, i když už ne v takové míře,“ dodal Marcel Vlasák.

Sou chytrý!  ;D ;D

9
Potřebuji poradit - přestupek mimo ČR / Sekyra v autě - DE.
« kdy: 26 Září 2018, 23:56:37 »
Zdravim, tak mi zacaly casteji kontroly v DE, ani nevim proc jelikoz si me asi rok a pul vubec nevsimli. Mel jsem x kontrol, vzdycky si vsimnou my sekyry v aute (v sedacce), vzdycky reknu ze je to na drevo a neni problem. Dneska mi to ale jeden nemeckej policejni zmrd prendal ze sedacky do kufru s tim ze je na to zakon. Mel jsem se ho zeptat kterej zakon presne ma na mysli ze si to dohledam ale v tu chvili me to nenapadlo. Nevedel by nekdo dohledat ten zakon? Jakoze nemuzu mit tezky veci v kabine, treba kvuli bezpecnosti jakoze je to nezajisteny (vlozeny ty kapse v sedacce). Dle me je to nesmysl, ale nemecinu furt nedavam.

Pozitivni na tom aspon je, ze kdyz videl ze jsem fakt nasranej, podal mi doklady se slovy "Sorry". :D

10
http://www.regionzapad.cz/zpravodajstvi/as-rada-mesta-schvalila-pronajem-mobilniho-merice-rychlosti-143993/

Rada města schválila pronájem mobilního měřiče rychlosti na dobu 7 dnů, dle nabídky spol. Gomex, a uložila řídícímu městské policie provést zmapování vybrané lokality. Toto usnesení souvisí se stížnostmi občanů Doubravy na nedodržování limitu rychlosti jízdy vozidel, která je v této obci max. 30 km/hod. Pronajatým mobilním laserovým měřičem zde, ale i jinde, bude městská policie měřit rychlost jízdy a výstup z přístroje bude podkladem pro správní řízení s pachateli dopravních přestupků.

11
Nedopravní tématika / MHD zdarma
« kdy: 17 Srpen 2018, 10:30:15 »
http://www.regionzapad.cz/zpravodajstvi/cheb-mhd-bude-na-tri-mesice-zdarma-tv-zapad-143959/

Zdarma, jen si musite koupit za kilo kartu, cerpat dotovany kredit, obec za odmenu bude fizlovat kdy a kam jedete a nakonec to zaplati vsichni.

12
Zajímavé články z internetu / Buzeracni dalekohled
« kdy: 26 červen 2018, 10:39:34 »
„Černý superb. V koloně mu to chcíplo, tak si přendal mobil na levé ucho, aby mohl znovu nastartovat,“ předává policista informaci druhé hlídce. Ta je jen o 200 metrů dál v zálivu někdejší autobusové zastávky v hradecké Koutníkově ulici.

https://hradec.idnes.cz/dalekohled-policie-pokuta-mobil-rizeni-kontrola-hlidka-auto-ridic-telefon-jidlo-gde-/hradec-zpravy.aspx?c=A180625_410774_hradec-zpravy_pos
 

13
Zajímavé články z internetu / Policii ujel, video
« kdy: 20 červen 2018, 23:18:50 »
https://hradec.idnes.cz/honicka-policie-silnice-jicinsko-nehoda-agresivni-jizda-patrani-p8i-/hradec-zpravy.aspx?c=A180620_135331_hradec-zpravy_pos

Doporučuji kouknout na video, asi první honění co mě vyložině nenasralo, zejména protože řidič fízlwagenu nikoho neohrozil a jel IMHO celkem rozumně. Jinak samozřejmě nepopírám že "honění" je samo o sobě kravina ohrožující ostatní účastníky provozu a už jen z principu jsem proti, ale tady se zdá že byl fízl co vnímal realitu a ne jen čárky a adrenalin.

„Rychleji už jet nemohl, bylo zde velké riziko, že ohrozí sebe i ostatní účastníky provozu,“ poznamenal na adresu policejního šoféra Brendl.

14
Nedopravní tématika / Pašovali drogy, ani pes je nenašel
« kdy: 12 červen 2018, 19:43:40 »
https://www.krimi-plzen.cz/a/operace-vombat/

"Droga a její úkryt v zavazadle byl ošetřen tak, aby se nedal odhalit detekčním rentgenem ani psem cvičeným na vyhledávání drog. V každém kufru bylo ukryto 5 kg drogy, jedna cesta tedy představovala převoz 20 kg nelegální látky,"

Nenapadá někoho čím to napatlali, aby to pes neodhalil? Pokud je mi známo, tak jediný co pes nenajde je kyselina (např. v autobaterii) protože k ní prostě nečichne. Fotky jsou v článku.

Stran: [1] 2 3 ... 8