30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - jirkaaudi

Stran: [1]
1
Ahoj všem,

Prosím o radu jak postupovat dál- po podaném odvolání došlo ke změně kvalifikace přestupku (jedná se o nepředložení výstražného trojúhelníku- v autě byl,ale nemohl jsem jej za boha najít). SO2 vrátil věc k novému projednání a SO1 poslal “vyrozumění o změně obvinění a možnosti vyjádřit se k podkladům rozhodnutí”. Jsem na vážkách co dál-námitka podjatosti z důvodu předjímání výsledku řízení,žádost o nové ústní jednání,nebo nechat a doplnit to až do dalšího odvolání? Ve vyrozumění je věta “současně správní orgán vyrozumívá o tom,že ve věci byly shromážděny podklady pro vydání rozhodnutí” (dvě ústní jednání už proběhly,výslech pachů taky,spolujezdec jako svědek byl odmítnut z důvodu,že by do případu nevnesl žádné nové informace. Díky za tipy.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Stran: [1]