1
Policejní a městapácké píár / Re:Obecní strážnice (obézní prasnice) vs. děti
« kdy: Dnes v 07:16:40 »Lídunka je tak trochu jinak orientovanáKomu se taky, stejne jako mne zda, ze ta fotka je dukaz o spachani dopravniho prestupku?Kdysi vyhozena od PČR-nesplnila fyzické testy. Poté u poloopicajtů v Měšicích - vyhozena, protože konfliktní pí*a. Poté v Mratíně, vyhozena kvůli chlastu za volantem. Poté, co dostala papíry z čistírny, nastoupila jako poloopice do Polerad. Jediná její činnost je lapat na třicítce, jinak se vyžírá v Jídelně u Karoušků v Mratíně🙄
https://mapy.com/cs/turisticka?source=muni&id=4196&pid=96614973&newest=1&yaw=4.701&fov=0.816&pitch=0.100&x=14.5995632&y=50.2002754&ds=1&z=17&ovl=8

Kdysi vyhozena od PČR-nesplnila fyzické testy. Poté u poloopicajtů v Měšicích - vyhozena, protože konfliktní pí*a. Poté v Mratíně, vyhozena kvůli chlastu za volantem. Poté, co dostala papíry z čistírny, nastoupila jako poloopice do Polerad. Jediná její činnost je lapat na třicítce, jinak se vyžírá v Jídelně u Karoušků v Mratíně🙄