1
Policejní vysírání / Re:Emisní policie INSID - je to legální? - jak se bránit buzeraci?
« kdy: 21 Května 2026, 13:55:47 »Citace
Měli jsme v autě flašky s desinfekcí anticovid. Nějaká se nám vylila v autě, byla pravděpodobně cítit a ukrajinský řidič, nevím už jestli měl německé nebo polské auto, na nás zavolal policii. Řekl, že jsme opilí a odmítl dál komunikovat s námi i s policisty, kteří byli na místě. Operační policie tam poslal vedoucího směny, který dal dýchnout policistům, nikdo samozřejmě nepil, takže se dostal řidič do problémů, že je křivě obvinil. To je trestný čin, takže si z toho řidič udělal sám dost detektivku a zkomplikoval si to
To jsou ale kurvy...smrdí po alkoholu a když se to řidiči nezdá tak místo aby si tedy dýchli a řekli ok chlape to bylo tímhle chápeme že jsme smrděli, tak mu přifaří TČ ... no holt Michael a Leoš jsou správní klucíííí

