30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - ejbe

Stran: [1]
1
Potřebuji poradit - rychlost / Re:snímek z ramaeru 10c
« kdy: 08 Dubna 2022, 19:02:11 »
Momentálně byl poslán dopis o vyjádření se k věci. Takže hledám, co můžu, abychom jim to vše popřeli. A nemohu nikde nalézt právě identifikaci. Nevím v jakém rozlišení mají snímek oni.

2
Potřebuji poradit - rychlost / Re:snímek z ramaeru 10c
« kdy: 08 Dubna 2022, 15:43:51 »
:/

3
Potřebuji poradit - rychlost / Re:snímek z ramaeru 10c
« kdy: 08 Dubna 2022, 15:37:49 »
Byli změřen/i v protisměru za jízdy. Po vyfocení zastavil/i a PCR se otočili a přijeli k nim. Všichni už byli venku z auta. PCR "ztotožnila" řidiče, ale výpověď "řidiče" je, že neřídil. Ve spisu zmiňují, že dle pořízeného snímku identifikovali řidiče, ale ve snímku nejde nic vidět. Tak mě zajímá na jakém základě ho identifikovali nebo jak zcela jednoznačně identifikovat tu osobu na snímku.

4
Potřebuji poradit - rychlost / snímek z ramaeru 10c
« kdy: 08 Dubna 2022, 15:27:39 »
Prosím o pomoc. Známí byli změřeni a vyfoceni za rychlost. Snímek je pořízený v noci a snažím se dohledat, na jakém základě lze zcela jednoznačně bez jakékoli pochyby identifikovat osobu. Nevíte někdo prosím?

5
Zdravím. Mám dotaz jelikož nevím, jak vložit dotaz sama za sebe  ;D na jakém základě lze jednoznačně bez pochyby identifikovat řidiče, když je snímek pořízen v noci z rameru 10c a já jakož člověk laik bych nepoznala o koho se jedná.

6
Zdravím. Můžu se zeptat z jakého roku je ten návod prosím?

Stran: [1]