30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - hrusaq

Stran: [1]
1
Dobrý den, máme jako firma čerstvý dopis za průjezd vysokorychlostním kontrolním vážením Říčanech. Jsou tam rovnou obsaženy 3 přestupky, 3 vozy. Včetně otázky na řidiče vozidel a rovnou i zmíněného výpalného pro firmu. S tím že počítám že po bonzu řidičů příjde pokuta i jim. V roce 2019 jsem posílal přes datovku odvolání volnou formu - bez vyhlášek a zákonů a na to už mi nic nepřišlo, ale tam byl jen jeden přestupek a nechtěli ani ztotožnit řidiče - ale bylo to za stejný přestupek - vyšší váhu na nápravu než je povoleno. Máme postupovat stejně i tentokrát - odvolání volnou formou? Nicméně jak jako provozovatel, s vozy vybavenými digitálními tachografy, postupovat co se týče řidiče vozu, kterého musíme ze zákona znát a mít v evidenci (tachograf a jeho pravidelné vyčítání atd). Děkuji všem za rady. Dopis přišel do datovky včera.

Stran: [1]